Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
7
Favori
11.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facede konsolum sayfası demo xbox'a geldi oynuyorum diyor, yeni zelanda store'da ?

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 12 Eylül 2016; 21:05:25 >
  • Demo gelmedi daha değil mi?
  • Yok ne PS4'de ne Xbone'da demo yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Zelanda Storu takipteyim. Şuan gelen giden bişey yok.
  • xbox 360 için çıkmış sanırım demo. One'a hala yok.
  • 360 için çıktı ONE için 1 saate gelir.

• Demo çıktı arkadaşlar.

• Sizde indirme hızı nasıl?

• 8.1 Gb boyutu One'da. 360'ta ise 1.4 gb civarı birşey olması lazım. Ben Başlatamadım indirmeyi, şuanda işleminiz gerçekleştirilemiyor diye hata verdi 3 kere. Gece deneyeceğim birde.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bizim interneti gördükçe çıldırıyorum. Fangs diye bi youtuber bayan yayın yapıyo. Hem 1080p yayın yapıyo hem de 20mb/s ile indiriyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Bizim interneti gördükçe çıldırıyorum. Fangs diye bi youtuber bayan yayın yapıyo. Hem 1080p yayın yapıyo hem de 20mb/s ile indiriyo.

Aynen hocam şu Superonline her yere gelsede bi rahatlasak. Şuanda Ttnet'in bakır kablolar ile verebildiği 50 Mbit ve 200 Gb AKK için 118 tl (taahüt yok) veriyoruz ve kota en fazla 10 günde doluyor.

Bizim isteyebileceğimiz en fazla bu, o günleri görmemize daha çok var
  • Yüzde 63 benim hızlı hızlı iniyor Ps4te indiremedim xbox takir takir indiriyor

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bende Superonline var hocam ve çok farklı değil malesef. Gerçi size göre ucuz biraz 50 Mbit 150 GB AKK artı reader tablet verdiler 72 tl ödüyorum.
  • 94 oldu geliyorum

• Arkadaslar oyun mukemmel olmus..oncelikle frostbite oyuna acayip oturmus grafikler enfes,oyun asiri akici..fifa12 den sonra en keyif aldigim ve her macimda oha dedigim te fifa olmus..sahsi fikirlerimi yazayim;

+cimler asiri gercekci olmus, zeminin bozulmasi gercek gibi fifa16 dan kat kat iyi..

+sutlar artik daha gercekci ve tok,vurdugunu hissediyosun sutlar super olmus..

+fizikler iste en can alici nokta benim icin..arkadaslar abarti gelebilir size ama fizikler bastan asagi degismis fifa16 ile zerre alakasi yok her adamin sahadaki durusu,topa mudahale edisi,pas sekli degisik sahada bir insani kontrol ettiginizi hissediyosunuz..

+oyun cok akici olmus takilma,donma,agirlik yok ve tepkiler ozellikle tusa bastiginizdaki tepki fifa16 ya nazaran daha hizli..

+kafa toplarina cikislar cok iyi ozellikle ibrahimovic o hayvani fizigi kullaniyor..

+top agir ve sahada bir top oldugunu hissettiriyor yani balon gibi degil..pas atarkende sut atarken o toklugu topa vurdugunuzu hissediyosunuz..

+ kale aglari cok iyi olmus top aglarla bulustugu zaman kale aglari cok guzel dalgalaniyor..

+demodan kaynakli oldugunu dusunuyorum ama kaleciler cok kolay gol yiyiyor yani uzaktan sutlarin gol orani %95 ama bu full surumde giderilir,giderilmezse sikinti olur..

+ seyircilere laf atanlar carpilir :) seyirciler gayet iyi hareketliler sahaya sesleriyel farkli bir atmosfer katiyorlar yani olesine koyulmus gibi degiller..

Kisaca arkadaslar insallah full surumde demo gibi olurda bozmazlar..gercekten fifa17 uzun zamandan sonra en iyi fifa olmus bence..atmosferiyle,fizikleriyle,oynanabilirligi ve frostbite ile bu senede rakipsiz..her iki oyunun demosunu oynadiktan sonra hakikaten fifa bazi seyleri gercekten asmis artik..frostbitenin grafikleri bu kadar degistirecegini oynanabilirligi ve fizikleri bu kadar degistirecegini hic dusunmezdim..

• Hocam Süperonline'da en azından 99 Tl'ye 25 Mbit Limitsiz var, tam benim istediğim tarife Bu paketi alabilsem daha da birşey istemiyorum zaten Sağolsunlar 200 Mbit tarife falan isteme hakkımız olmuyor bile

Zaten saçmalığa bakın, Türk Telekom Mobil Hattı ile 4.5G'de 77 Mbit görebiliyorum (Telefon LG G3); kablosuz olarak bu hızı görebiliyorken, evdeki internet hatla bağlı olmasına rağmen hızlarımız yerlerde geziyor. Ne kadar güzel firmalarımız var sağolsunlar...

Bu arada daha Download'a başlayamadım bende, sabah ancak deneyebileceğim oyunu.

@alican88

Sağolun hocam yorumunuz için, şimdi daha da merak etmeye başladım oyunu. Bu denli bir değişimi, Oyun motoru değişiminde hemen bize sunmaları çok iyi olmuş bizim açımızdan. Sanırım Pes'teki iyileşme (bana göre), sanırım Fifa'nın da daha iyi olmasını sağlamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 14 Eylül 2016; 1:21:30 >

• Demoyu indirdim oynadim. Uzun suredir konsolu acmiyorum 8 ay falan olmustur :D gold uyelik de ea access de yatiyordu. 16 ile kiyaslayamayacagim ama 17 demosu hosuma gitti. Atmosfer daha da guzellesmis, fizikler oturmus, sutlar da yerinde. Zorlugu pro yapinca cok kolay goller yiyor rakip, legendary yapmak lazim. Ins gecen seneki huzunu yasatmazlar. Demo ve day one superdi sonra atariye dondurmuslerdi.

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Alican bey gerçekten çok bilgilendirici bir mesaj teşekkür ederiz. Sayenizde demoyu denemeden oyunu pre order yaptık. Kaleciler çok kolay gol yiyor demişsiniz fakat onun kaleciyle bir ilgisi yok sizin sutlariniz çok güzel. Herkese iyi oyunlar

• Beyler şunu sorucam size. Xboxla PSteki Fifa arasında oynanış farkı var mı? Sanki böyle bir muhabbet vardı. Bir dönem Playstationdan Xboxa geçmeyi düşünmüştüm o ara okumuştum sanırım.

• Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    Hayır hiçbir fark yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.