Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
7
Favori
11.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldinho gene olmucak oyunda sanirim legend yapsalar bari. Bu sene legendler pek iyi degil ronaldo fenomeno rivaldo cafu maradona vs birsuru gelmesi gereken legend varken bunlar olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında xbox one almayı planlıyorum şuan hb.com da 1089 tl bundan uyguna bulmam mümkün mü yoksa bu fiyata alayım mı ? Ayrıca Fifa 17 xbox one için en uygun nasıl alırım?

• Bi yerlerde yazılmıştı ama hatırlayamadım süper deluxe paketleri p1 ve p2 de kullanılabilir mi? Yok kullanılamaz ise kullanma önceliği hangi hesapta olacak?

• Ea access için demo tarihi belli mi

• Merhaba arkadaşlar iki kişi aynı takımda olarak fifa 16 oynuyoruz ama şu futbolcu üzerinde ki imlecin rengini değiştirmek istiyoruz varmıdır bir yolu , şimdi 2.oyuncu rengi mavi ama 3.oyuncu sarı mesela yalnız ben 2.oyuncunun sarı olmasını istiyorum , yaşlandık artık renkleri ayırt etmede sıkıntı çekiyoruz :)

• Demo tarihi oynamaz usta 13u olmali. Ama 10 saatlik deneme full surum 22 eylul.

• cakiyorum macin basinda birakip kaciyor ezikler herkes mi ayni hep bana mi denk geliyor bu yamuklar sinir oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 17 için Club üyesi arıyorum. 20 yaş üstü ve futbol oyunlarında en az 3-4 yıl deneyimli olmalı.
  • Arkadaslar euro yuklu hesap alicaz fransa yada almanya marketten cekicez direk cekebilirmiyiz yada program vs kullanmak lazim mi?

• Demolara 1 hafta önce erişim gibi bir şeyler vardı

• Arkadaşlar p2 veya p1 hak satan varmı?
  • Ea access ile ilgili gelişme yokmu demo anlamında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resE -- 9 Eylül 2016; 20:37:12 >
  •  FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU

EA Sports, 13 Eylül tarihinde oyunculara sunacağı FIFA 17 demosunun detaylarını paylaştı. Frostbite oyun motoruyla birlikte gelecek FIFA 17'nin resmi çıkışından önce oyunculara sunacağı demo içeriği şu şekilde:

Oyun Seçenekleri

FIFA tarihinde bir ilk olarak, Premier League'in yeni yıldızlarından Alex Hunter ile saha içinde ve dışında kendi hikayenizi yaşayın. Yolculuk’ta dünyanın en iyi kulüplerinden biri olan Manchester United ile sınırlı bir deneyim yaşama şansını yakalayacaksınız.

Santra

Futbolcuların düşünce ve hareketlerinde, rakiplerle fiziksel etkileşimlerinde ve hücum etkinliklerinde devrim yaratan yeniliklerle sahadaki her ana hakim olmak için FIFA 17 oyun mekaniğinde Her Anı Hissedin.

Beceri Maçları

Santra maçları yüklenirken FIFA 17 Demo’ya dahil olan yepyeni Beceri Maçlarını oynayın. FIFA 17’nin Tek Oyunculu Beceri Maçlarından 4’ünü ve yepyeni Çok Oyunculu Beceri Maçlarından 3’ünü oynayabileceksiniz.

Takımlar

FIFA 17 Demo’nun Santra modunda seçip oynayabileceğiniz 12 kulüp var.

Manchester United
    Manchester City
    Chelsea
    Real Madrid
    Juventus
    Inter
    Paris Saint-Germain
    Olympique Lyonnais
    Seattle Sounders
    Bayern München
    Tigres U.A.N.L. (MX)
    Gamba Osaka

Statlar

FIFA 17 Demo’da 3 orijinal stat olacak. Bu statlarda Santra modunda oynanabilecek.

CenturyLink
    Stamford Bridge
    Suita City Football Stadium

• Yeni zelanda için demo yarın sanırım.
  • Online oyunları oynayamıyorum şöyle bir hata veriyor anlayamadım. Bilgisi olan var mı
    Bu mesaja eklenen görseller:

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU

• hocam gold üyelik olmayınca o uyarıyı veriyor. senin gold bitmiştir muhtemelen
  • demo yarın gece gelir sanırım
  • Ps4 den xboxsa geçtim şimdi ps4 e daha önce çıkıyor demosu iyi mi

• Beyler gecemi gelicek sabahmı oglenmi yarın?
  • Twitterde ea maradona legend kartını paylaşmış legendlere maradona'da eklendi herkese 5 maçlık loan verilicekmiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.