Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
7
Favori
11.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yillarin pes aliskanligi var, bir turlu top kapamiyorum cpu dan, cpu pas yuzdesi cok yuksek yalniz bi atar cekilmeli..
    Basil top kapilir bu oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoya 600 mb güncelleme gelmiş. Demo güncellenir mi ya?

• 15 le 16 yi sildim bekliyorum 17 yi

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Kapali betaya 28 gb update gelmisti 600 mb ye dua et

• İcerigi nedir updatenin

• Update gelmesi çok garip.
  • Arkadaslar xbox isigi sondugunde kapandiginda yine downloada devam eder mi ? Bir de akk doldurdum ben ama yine 1.5mb/saniye indiriyor gozukuyor dogru olmama ihtimali var mi bu degerin:)

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Xbox'un ayarlar menüsünden instant-on yapın makina kapalı bile olsa indirmeye devam eder. Akk dolduysa yavaş iner. Oyunun çıkış tarihine yetişir ama

• Updateden sonra grafiklerde degisiklik var mi arkadaslar?

• hindistan'da 155 lira gözüküyor standart sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takiri -- 18 Eylül 2016; 4:59:49 >
  • Takiri kullanıcısına yanıt
    Usta witcher 3 goty ne kadar hindistanda alacak varsa ordan ortak olalim?

• arkadaşlar access için ön yüklemeye açılacak mı yoksa 22 eylül de mi indirecez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar access için ön yüklemeye açılacak mı yoksa 22 eylül de mi indirecez ?

ön yüklemeye açıldı dostum indirebilirsin şuan
  • sağol hocam akşamüstü gördüm bende gece indiririm artık
  • Abi kafayi yicem bi turlu alamadim oyunu xboxu actim konumu deistirdim abd yaptim magazadan oyunu almayacalisiyorum kabul etmiyor.odeme yonteminizi veya magaza bolgenizi deistirin dio gift alcam almiyor oyunu alamadik gitti us storeden

• G2a dan kod aliyim diyorum odeme gerceklesemedi diyor. Limitte var kartta acik yurtdisina 2 gundur kanser etti kafam aticak alicam 260a trden paraya aciyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Standart versiyon icin En Uygun Hindistan EA Acsess indirimi ile 140 TL.

Hong Kong 148 TL.

Android cep telefonunuzdan VyprVpn programı ile ip değiştirerek oyunu istediğiniz kredi kartı ile sorunsuz alabilirsiniz.

bir umut yöntem basit diye denedim ama olmadı, 2 farklı kredi kartı denedim hatta vyprvpn açıkken yeni bir outlook hesabı açtım outlook.in olan ama yinede alamadım oyunu. yarın birde yurtdışı alışveriş konusunda anlatıldığı şekilde deneyeceğim oda olmassa en ucuzu 180 tl amazonda digital sürümü. bende zaten ea access olmadığı için hint store ile fiyat farkı 25 tl olacak. hint store normal fiyatı 155 tl ye denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

G2a dan kod aliyim diyorum odeme gerceklesemedi diyor. Limitte var kartta acik yurtdisina 2 gundur kanser etti kafam aticak alicam 260a trden paraya aciyorum

https://www.amazon.com/FIFA-17-Xbox-One/dp/B01H0TGLBU/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1474226994&sr=1-1&keywords=fifa%2B17%2Bxbox%2Bone&th=1

59,99 dolar digital sürümü. deneyebilirsin.

benim hindistan store denememin sebebi super deluxe aslında inanılmaz ucuz 200 tl ye geliyor ama amazonda 300 tl.

• Hocam bu tax koyuyo birde 6 dolar 65 dolara geliyor. 12 dolar fazladan para. :( bi oyunu alamadik saka gibi cok eziyetli

• bende vergi çıkmıyor acaba adres olarak nereyi kullanıyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.