Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
18.142
Cevap
98
Favori
516.046
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION
Giriş
    1919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Abi oyunda defans denen birsey yok, stoperler bosuna yer kapliyor, adam santradan emenike ile bir basliyor depara en son topu aglardan cikartiyorum
    Hayir ne yapcagini biliyorum ama çaresizce hicbirsey yapamıyorum, azcık driblingi hizi yuksek bir forvet oldumu iki kivrak hareketle stoper tatile çıkıyor

Millet cozmus santradan hızlı adamla bir yardiriyor kaleye kadar ve sen hicbirsey yapamiyorsun olmadı ea, tactical defans fifa 15de resmen cokmus
    quote:

Abi oyunda defans denen birsey yok, stoperler bosuna yer kapliyor, adam santradan emenike ile bir basliyor depara en son topu aglardan cikartiyorum
    Hayir ne yapcagini biliyorum ama çaresizce hicbirsey yapamıyorum, azcık driblingi hizi yuksek bir forvet oldumu iki kivrak hareketle stoper tatile çıkıyor

Millet cozmus santradan hızlı adamla bir yardiriyor kaleye kadar ve sen hicbirsey yapamiyorsun olmadı ea, tactical defans fifa 15de resmen cokmus

Adam santra yaptığında sağ analog ile orta sahalardan birini seç. Ne tarafa başladıysa koşuya o tarafraki orta sahayı seç önünü kapat bu kadar basit bir olay.

Fifa 14te de santradan defans arkasına pas atıyorlardı ilk zamanlar defans oyuncusunu seçip geriye koşturduğun zaman ona da önlem alınıyordu.

Oyuncu seçerken radarı kullan. Sağ analog çok önemli bu oyunda top rakipteyken.
    |
    |

• Yarbay
    5938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

fifa 15 yeni gol taktiği beyler not alın ;

normalce kanatlardan orta açar gibi geliyorsunuz kanattan içeri ceza sahasına girip orta yerine bu sefer yerden pas veriyorsunuz verdiğiniz pasların %80'i gol yada tehlikeli pozisyon

orta kafa gol diye yırtınanlar alın size yeni bugmu dersiniz yada oyunun hatasımı dersiniz bilemiycem

kanattan içe kat etme, bu futbolun doğasında var dostum bugla ne alakası var? becerebilirsen tehlike yaratırsın her zaman gerçektede böyledir

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

fifa 15 yeni gol taktiği beyler not alın ;

normalce kanatlardan orta açar gibi geliyorsunuz kanattan içeri ceza sahasına girip orta yerine bu sefer yerden pas veriyorsunuz verdiğiniz pasların %80'i gol yada tehlikeli pozisyon

orta kafa gol diye yırtınanlar alın size yeni bugmu dersiniz yada oyunun hatasımı dersiniz bilemiycem

kanattan içe kat etme, bu futbolun doğasında var dostum bugla ne alakası var? becerebilirsen tehlike yaratırsın her zaman gerçektede böyledir

Ben bu yaziyi fifa 14te surekli orta kafa gol yiyorum orta kafa gol acigi var diyenlere yazdim dostum sakin ol :)

Ben zaten sikayetci degilim fifa 14 tede onlemini aliyodum atamiyorlardi fifa 15tede aliyorum sikinti yok ama o arkadaslar yakinda orta kafa gol yiyorum yerine bundan sikayetci olacaklar cok iyi biliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 24 Eylül 2014; 9:48:15 >
    |
    |
    Psn : YlonennGamerTag : LauriYlonen''İran'lı bir şair derki ; Aşka açma kanatlarını yanar. Mevlana'da derki ; Aşka açılmayan kanat neye yarar''...''Ey bir aileye bile hükmedemeyen ilerici üç kıtaya, yedi denize hükmeden ecdadın mı gerici'' ? NFK"Konuşursam beni sadece ingilizce bilenler anlayacak ama sessiz bir filmi herkes anlayabilir ve dünya Amerika dan ibaret değildir". Charlie Chaplin

• Yarbay
    3471 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    YasinJR10

Beyler nat hatası alıyorum çözümü nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok yerinde ve abartsısız bi yazı olmuş. Bende tam sürüm oynuyorum. Düşüncelerimi yazıya dökmüşsün hocam:)
    |
    |
    Pazarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1081 Mesaj

eee hocam mıllet 14te kolaya alışmış .

işlerine gelmiyo
    Yûnus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaslar ben us psn'den ultimate edition aldim bugun oynamaya basladim ancak messi yok kiralamak icin bir de diger ozellikler de yok forma ayakkabi gibi hediye paketler ne zaman verilmeye baslanacak ve messi'yi nasil ekleyebilirim kadroma bilen var mi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaslar ben us psn'den ultimate edition aldim bugun oynamaya basladim ancak messi yok kiralamak icin bir de diger ozellikler de yok forma ayakkabi gibi hediye paketler ne zaman verilmeye baslanacak ve messi'yi nasil ekleyebilirim kadroma bilen var mi ?

Bende ultimate edition aldım oyunu. Messi mi veriyor futta? Henüz oynayamadık cuma oynayacağız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

ps dan sabit ip alın ve modem arayüzünden dmz yi aktif edip ps ipsini oraya yazın.
    |
    |

PSN: Gkhan93
  • Teğmen
    131 Mesaj

Tesekkur ederim. Umarim iyilestirmeler olur. Yoksa stres atalim diye oynadigimiz oyun bizi sinir hastasi yapar :)

|
    |
    angelus26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Online modu 26sından sonra oynayın arkadaşlar. Ban falan yemeyin durup dururken. Ben bekliyorum 26sını.

Oyunu arkadaşımla aldığım ortak hesaptan açtım ve o mail ile yaptığım origin üyeliği ile oynadım ama , kendi fifa 14den kalan origin hesabımla oynamak istiyorum, ama çıkamadım bir türlü origin hesabından deliriyordum dün gece uğraşmaktan..

edit: fifa 14 yazmışım, fifa 15 olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Eylül 2014; 22:50:07 >

Kesinlikle düzelir çünkü alt yapı sağlam.. Bunlar düzelmiycek şeyler değil.. Ea momentum harici, oyunculardan aldığı geribildirimleri dikkate alan bir firma.. Oyunun oturması için sadece biraz zaman lazım..
    |
    |
    Pazarist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    948 Mesaj
    Geçen Yıl ps3 de ve ps4 fifa 14 oynarken tr psn hesabımdan girip oynuyordum ve sorunsuzca fut web'i kullanabiliyordum ancak dun ıtıbarıyle us psne geçtim origin hesabım aynı. fut'a girdigimde eski takımım cıkıyor... ps4 de oynarken sorun yok ama pc den girdigimde eski takım cıkıyor..cok pis canım sıkıldı bı yardım eder mısınız ne yapmam gerek ? ? ?

Dün akşam abimin de başına geldi , yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
    |
    |
    fatihto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Online modu 26sından sonra oynayın arkadaşlar. Ban falan yemeyin durup dururken. Ben bekliyorum 26sını.
    quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

EA ticket almıştım fifa 14'ü çıkış tarihinden 10 gün önce oynamaya başlamıştım online'da açıktı hiç bi sorun olmadı..

Bu kadar ince düşünmeyin 150 lira verip oynuyorsunuz korsan değil ki.

|
    |
    . Drive club VR - Batman VR - Tom clancy - Siege -VR Worlds - Sports Bar - Headmaster - NFS 2015 Fifa 17 - The witcher - Ufc 2 - MGS: Phantom Pain - Grand Theft Auto V - Last of Us - Rigs VR - Job simulator VR Robinson The Journey
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    quote:

quote:

Bu olay demodada vardı ben cpu kötü olduğu için engelleyemiyor açık veriyor sanmıştım ama eğer dediğin gibi gerçek insanla oynarken oluyosa gerçekçiliğe balyoz vurur
    |
    |
    . Drive club VR - Batman VR - Tom clancy - Siege -VR Worlds - Sports Bar - Headmaster - NFS 2015 Fifa 17 - The witcher - Ufc 2 - MGS: Phantom Pain - Grand Theft Auto V - Last of Us - Rigs VR - Job simulator VR Robinson The Journey

• Yüzbaşı
    782 Mesaj
    Arkadaşlar demoyu çok beğendim. Eğer demo ile full sürüm arasında kötü anlamda farklılıklar varsa full sürümü almayacağım. Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.
    Arkadaşlar scoreboard bende köşelere yapışık duruyor. Önce ki FİFA serilerinde olduğu gibi nasıl duzelteceğiz bilen var mı ?

PSN ID:re_charged21
  • Yarbay
    2637 Mesaj

Dostum, outo swic dediğin, otomatik adam seçme özelliği mi? Nereden ayarlanıyor? None ve diğeri arasındaki farkı anlatırsan sevinirim. Ben defans yaparken zorlanmadım aslında ama senin yöntemin daha iyi ise onuda uygulamakta fayda var.

|
    |
    architectbilal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cagricinar

Geçen Yıl ps3 de ve ps4 fifa 14 oynarken tr psn hesabımdan girip oynuyordum ve sorunsuzca fut web'i kullanabiliyordum ancak dun ıtıbarıyle us psne geçtim origin hesabım aynı. fut'a girdigimde eski takımım cıkıyor... ps4 de oynarken sorun yok ama pc den girdigimde eski takım cıkıyor..cok pis canım sıkıldı bı yardım eder mısınız ne yapmam gerek ? ? ?
    quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

Bende de ayni hocam çözebilirseniz haber verebilirmisiniz?

• Teğmen
    131 Mesaj
    Bir iki sayfa geride oyun hakkindaki sahsi dusuncelerimi yazdim. Dilersen bakabilirsin. Piyasada baska oynanacak futbol oyunu olmadigi icin ve ea nin geribilidirimleri degerlendirip iyilestirmeleri surekli yapmasindan dolayi tabiiki de oyunu al derim.

SEO
SEO
kolayoto.com
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.