Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler süper ligin match day live sayfası nasıl?imkanı olan gösterebilir mi acaba?

Bu özellik çok hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wasaby W kullanıcısına yanıt
    O bolum cok hosuma gitti. Aksam eve gidince gonderirim.

• İngiliz bebeler oyunu eline alsın bir, sonrasında EA dan takır takır güncelleme gelicektir.
  • ilk aksam Fenerbahce ile kariyere basladım.. acıkcası Turkiye ligi oldugu için belkide cok oyunun içine giremedim

driplingler cok kolay.. cok rahat adam gecebiliyosun .
    kaleciler cok iyi.. fifa14te atabildigin golleri atamıosun.. ki bu super lig.. premier ligde daha zor olcagını dusunuyorum
    goruntuler basarılı.. kaydıgın zaman yerde izler cıkıyor olması guzel
    mesele man utddan young ı almak uzere anlastım ama oyuncu gelmek istemiyor.. fifa 11de de boyleydi :) bizim ligi sevmiyorlar

kariyer modda alınması gereken oyuncular diye bi listeniz varsa paylasırsanız sevinirim

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Oyun en iyi fifa olmuş desem hakkını yemiş olmam. Fifa 98 den beri takipçisiyim bu arada. Ogünden bugüne fifaları listele deseler birinci kesin fifa 15 olur.

Aynen hocam dogru bir yorum yaptigin icin eksi yemissin. Bu konu boyle

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Anlamıyorum Ps4'e share olayı da geldi, oyun içinden resim alma olayı, insan bir özellikle Türkiye liginden birkaç futbolcunun yüzlerini gösterir bir kişi bile paylaşmamış koca forumda, bu kadar mı üşengeçsiniz be

Yüz olmadığı için olabilir mi acaba?

• Custom Tactics te kendi taktiğimizi yapıp,oyun içinde high pressure,counter attack gibi kendi hazırladığımız taktiği de seçebiliyorduk,

Artık her maça başlarken 0 dan mı taktik ayarlamak gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 24 Eylül 2014; 10:36:50 >
  • beyler web'e gırdıgımde hala eski takımım cıkıyor yenı takımıma bı türlü gecemedım bı allahını seven yardım etsın cok pis sinirlerim bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxell37

quote:

Demo da ufak tefek hataları da olsa oyun güzeldi.ama ea ufak hataları gidermek yerine daha fazla hata yapmış.bi maçta 7 defa direkten döndü şutlarım. babam izliyodu arkadan hile mi yapıyor rakip dedi.ne yaptıysam direkleri geçemedim.babamın yanında küfür ettirdi oyun. ps4 yeni diye kolu da atamıyorsun çok kötü bi durum ama el mahkum her gece oynamaya devam edeceğim.

Demoya göre çok mu kötü..yoksa bu durum karşımıza online da mı çıkıyor ...

Henüz single oynamadım online sezon ve ut oynadım.sezon bi nevi idare eder de ut adamı deli ediyor

Ut neden deli ediyor hocam?

Hocam çok saçma şeyler oluyor futbolun akıcılığı yok her top direkte patlıyor.momentum saçmalığı.sistem karşı tarafın gol atmasını isterse engelleyemiyorsun.

14 deki olaylar halen devam ediyor demek ki. Bu yüzden belki de Fifa almayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• noname0056---------noname_0056
  • web app sona mı erdi acaba bilen var mı ?
  • oyunu us psn'den aldım, giriyorum ancak yüzde 23 yazıyor hazırlanıyor falan diyo, sadece kick off oynayabiliyorum demodaki takımlarla. bu hazırlanma işi ne zaman biter ? Ultimate Team ne zaman açılır?
  • Bir kaç düzenlemeyle harika bir oyun olacaktır. Şut çekerken yön ve tuşa basma şiddetini çok iyi ayarlamak gerekiyor. Bu durum şahsen benim kaç kez boş kaleye gol atamasamda çok hoşuma gitti
  • Dün akşam Fifa'yı oynadım ve beğendim .

Öncelikle Defansta biraz daha dikkatli olmak lazım , ikinci adamı çağırdığımız anda , Defans dengesi bozuluyor, kolay paslarla kalemizde gol bulabiliyoruz.

Orta kafa olayı pek bitmiş değiş , Dün Pro club de 8 maç oynadım , her maç kafa golümüz vardı , iyi yere kaçan oyuncunuz ve orta açmayı biliyorsanız devam ediyor.

Cezasına girip yerden pas olayını deneyenler çok oluyor , atacağı adamı tahmin edip , diğer adamı canlandırıp defans yapınca , saçmalıyorlar .

Menüler Fifa 14 den farksız .

Xbox 360 dan PS4 e geçen biri olarak , lag olayına rastlamadım , Season 2 maç yaptım , Pro Club de 8 maç sorunsuzdu .

İyi oyunlar dilerim
  • Arkadaşlar uzun zamandır konuyu takip ediyorum çoğunuzun yorumlarını okumuşumdur bir kaç kelamda ben edeyim.Eskişehirspor la kariyer modda başladım oyuna ve match day live olayını çok beğendim onun haricinde atmosfer görüntü v.s herşey harika.Ufak tefek hatalar kesinlikle var ama oyunun oynanmasına engel abartılacak bir durum yok ve patchlerle kesinlikle düzelecektir.Defans konusunda bu zamana kadar çok sıkıntı yaşamış biri olarak demoda defans beni deli etmişti yapamıyordum benim beceriksizliğim yüzünden diye düşünüyordum ve top onlardayken oyundan hiç mi hiç keyif almıyordum ancak full sürümde auto switch i none yaptım ve defansı birde böyle deneyeyim dedim ve muhteşem bir sonuç aldım defans hattınız hiç bozulmuyor gerçekte defans nedir biraz biliyorsanız inanın defans yapmaktan zevk bile alabilirsiniz ki ben defans yaparken çok bunaldığım oyunda keyif almaya başladım.Sonuç olarak herkesin kendi görüşü ancak 99 dan beri fifa oynayan biri olarak diyebilirim ki bu oyun harika olmuş (Online mod oynamadım yorumlarım kariyer mod 3 yıldızlı takım için geçerli ve kesinlikle çok daha zevkli )

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Abi oyunda defans denen birsey yok, stoperler bosuna yer kapliyor, adam santradan emenike ile bir basliyor depara en son topu aglardan cikartiyorum
    Hayir ne yapcagini biliyorum ama çaresizce hicbirsey yapamıyorum, azcık driblingi hizi yuksek bir forvet oldumu iki kivrak hareketle stoper tatile çıkıyor

Millet cozmus santradan hızlı adamla bir yardiriyor kaleye kadar ve sen hicbirsey yapamiyorsun olmadı ea, tactical defans fifa 15de resmen cokmus

Adam santra yaptığında sağ analog ile orta sahalardan birini seç. Ne tarafa başladıysa koşuya o tarafraki orta sahayı seç önünü kapat bu kadar basit bir olay.

Fifa 14te de santradan defans arkasına pas atıyorlardı ilk zamanlar defans oyuncusunu seçip geriye koşturduğun zaman ona da önlem alınıyordu.

Oyuncu seçerken radarı kullan. Sağ analog çok önemli bu oyunda top rakipteyken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

fifa 15 yeni gol taktiği beyler not alın ;

normalce kanatlardan orta açar gibi geliyorsunuz kanattan içeri ceza sahasına girip orta yerine bu sefer yerden pas veriyorsunuz verdiğiniz pasların %80'i gol yada tehlikeli pozisyon

orta kafa gol diye yırtınanlar alın size yeni bugmu dersiniz yada oyunun hatasımı dersiniz bilemiycem

kanattan içe kat etme, bu futbolun doğasında var dostum bugla ne alakası var? becerebilirsen tehlike yaratırsın her zaman gerçektede böyledir

Ben bu yaziyi fifa 14te surekli orta kafa gol yiyorum orta kafa gol acigi var diyenlere yazdim dostum sakin ol :)

Ben zaten sikayetci degilim fifa 14 tede onlemini aliyodum atamiyorlardi fifa 15tede aliyorum sikinti yok ama o arkadaslar yakinda orta kafa gol yiyorum yerine bundan sikayetci olacaklar cok iyi biliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 24 Eylül 2014; 9:48:15 >

• Beyler nat hatası alıyorum çözümü nedir

• Pazarist P kullanıcısına yanıt
    Çok yerinde ve abartsısız bi yazı olmuş. Bende tam sürüm oynuyorum. Düşüncelerimi yazıya dökmüşsün hocam:)
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    eee hocam mıllet 14te kolaya alışmış .

işlerine gelmiyo
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.