Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedy_gonzaless

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

cok gercekci oynamak istiyorsaniz asistleri kapatin ozaman goreceksiniz nasil olacagini

dostum hangi asistler,biraz daha açarmısın msj rica etsem?

Pass shot cross assistleri kapadin mi sol analogla nereye istersen oraya topu gonderirsin. Basta zordur ama alisinca bambaska oyun oluyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Degersiz bie oyuncunu markete koy diger hesapta kac coins varsa diger hesaplada o oyuncuyu satin alarak aktarabilirsin

• arkadaşlar burda yazılanlar sanki biraz gerçekçi gibi gelmedi fakat herkesin görüşü farklı olacak tabi bunu da unutmamak gerek. dün oyun elime ulaştı ve 7 8 maç yapma şansım oldu wordclass da oynadım maçları. Oyun kesinlikle fifa 14 göre çok daha fazla gelişmiş. Hız konusu daha iyi 14 göre daha akıcı. evet kaleciler biraz dengesiz olmuş bazen olmadık hatalar yapıyorlar çıkma gibi. ama defans konusunda ben sizler gibi düşünmuyorum açıkları biz veriyoruz gs ile 2 lig maçı yaptım g.antep ile 0-0 eskişehir 3-2 yendim yapay zeka daha iyi geldi bana. Tabi oyunda eksiklikler var ama update ile giderilebilinir. (online oynamayı pek sevmem onun için fut ta sezonda falan denemedim )
  • bugun 1-2 mac daha yaparim,

olacak gibi degilse hemen satisa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

Degersiz bie oyuncunu markete koy diger hesapta kac coins varsa diger hesaplada o oyuncuyu satin alarak aktarabilirsin

Anladim sagolasin. Aktarmak istedigim hesapta kac coins varsa oyuncunun fiyatini o miktarda koyayim.

• Pazarist P kullanıcısına yanıt
    Hoam bende sizin gibi düşünüyorum,öyle fut'dan Kariyerden falan hiç anlamıyorum,bu oyunu sadece online seasons için alıyorum ve bana yetiyor,bugün kısmetse PS4 alıp Beşiktaşımın keyfini sürücem tüm sene!
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Online de kasmalar oluyor. Bilmiyorm herkeste bolemi arada sirada fps dusmesi gibi takiliyor bende. Online baya sikintili adam transfer ettim vermiyo adami :) oyuna giriorm online sokmuo r3 e basip tekrar giriyorum. Oyun kotu dgl bence onlinede hatalar var ama guncellemeyle gider. Bide surekli turk rakip gelio neden oyle anlamadim kusucam artik diegodan emenikeden

Ben anlamadım bunu abi,hem senede 100 TL para ver online oynayabilmen için hemde kasmalar,bağlantı kopmaları falan olsun,ne iş yahu..siz senelikmi verdiniz plus üyeliğini yoksa 3 aylıkmı?

3 aylık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Arkadaslar umarim arada kaynayip gitmez.

Iki Us hesap arasinda coins aktarimi yapmayi gosterebilir misiniz? Nasil yapiyoruz?

Gold packleri acip oyunculari satiyorum. Oradan gelen coinsleri ana hesabima gondermek istiyorum.

2 account arası trade i kaldırdı ea,ancak markete birşey koyup onu öteki accountla satın alabilirsin,fakat bu da banlanmana sebep olabilir.

Ea,değerinin çok üzerindeki alışverişleri banlamak üzere takibe alıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 24 Eylül 2014; 10:57:45 >
  • Beşiktaş'ta Sosa yok. Muhtemelen ilk kadro güncellemesinde eklenir.

• Sabah 4'e kadar Seasons, Pro ve FUT oynadım. Oyun gerçekten çok iyi ama kritik konularda dengesizlikler yapılmış.

Okuduğum birkaç yorumun aksine Oyun çok akıcı.
    Oyunun en temel taşı defans olmuş. Açıkçası normalde containi hiç kullanmayan bir oyuncuyum. Fifa 15'te defans yapmak bana çok zevkli geldi. Ama aşırı dikkatli olmak lazım. Defansı pozisyon aldırmanız çok iyi olmalı. Sürekli tackle yapmaya çalışırsanız rakip sizi bir sağa bir sola çekip maymun ediyor. Onun yerine alan kapatırsanız zaten ne yapacağını şaşırıp kaptırıyorlar. Özellikle hızlı forvetlere karşı öyle ikinci adamla press yapayım kendim de diğer oyuncuyu üzerine koşturayım tackleliyim derseniz hem tackle yapan oyuncu etkisiz kalıyor hem de diğer oyuncu alan boşaltıyor ve konuşulan hızlı adamla kaleye kadar gitme olayı gerçekleşiyor. Bahsettiğim konu yüzünden maç başına 2-3 pozisyon gördüm ama çoğunu kaleci kurtardığı için bunun skora yansıma oranı çok düşüktü maçlarda. Öyle 4-4 5-4 maç hiç oynamadım. Sadece bir maçım 4-2 bitti.

Genel olarak passlı oyun kolaylaşmış. Bazen Ping Ponga dönen paslaşmalar olabiliyor, bu beni biraz rahatsız etti ama maç boyu ping pong yapamıyorsunuz.

Kick Off glitch yapana rastlamadım. Ben de yapmadığım için açıkçası hala yapılabiliyor mu bilmiyorum.

Orta kafa gol bana göre çok azalmış açıkçası insanın orta yapası gelmiyor. Proda biraz daha atılabilir gibi geldi.

Gelelim en dengesiz yapılmış olan konuya. O dribbling nedir arkadaş. Hiç skill move falan yapmaya gerek kalmamış. Hatta oyun o kadar hızlı ki Skill Moveların çoğu gereksiz zaman kaybı olmuş. Beceri ile yapılan skill moveların yerini sağa çek sola çek, ani geri dön almış. Bu mantıkta oyuncuya neden pas yapıp oyun kurayım ki düşüncesi aşılanıyor. Veririm driblingi yüksek oyuncuya topu, sağ sol sağ sol giderim. Asıl çözülmesi gereken durum bu. Tamam belki çok iyi oyuncular bunu yapabilsin ama herkes bu şekilde adam geçebiliyor. Düzeltilmesi gereken ilk madde bu bence. Passlı oyunu, set oyununu öldürüyor.

Son bahsedeceğim şey Pro Modeu.

Online pro modeu mükemmel olmuş. Bazı grafiksel sınırlamalar da getirmişler ve diğer modlardaki gibi akıcı bir gameplay yakalanmış. Eski oyunlarda proda hep bir hantallık, dinamik farklılığı vardı. Şimdi gayet seri. İstediğinizi yapabiliyorsunuz, cpu topu çok daha iyi kullanıyor. Normal top yapıyor, orta yapıyor, şut atıyor. Boşsanız istemeseniz de topu size atabiliyor. Kullanım açısından bir çok kolaylık sağlanmış. Herkes mutlaka bu sene pro modeunu denemeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• playstation plus'ı zorunlu tutmaları çok saçma olmuş.

ea season ticket al
    ps plus al.

oldu..
  • Arkadaslar selam , asistance ayarlarının tam anlamıyla ne ise yaradıgını anlatabilecek bir arkadas varmı.

Saygılarımla
  • Oyunun daha resmi olarak çıkmadığını, ekim başı gibi muhtelemen global şikayetler üzerine güncelleme geleceğini umalım. Firmalarda artık tembellik mi söz konusu bilemiyorum, oyunu çıkaralım tüketici yorumlarına göre şekillendiririz mi diyolar bilemedim. Zaten internet bağlantısı malumunuz insan hakları sözleşmelerine bile girmiş durumda iken, offline oyuncuların sesi çok önem teşkil etmiyor demek ki.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97643801/tm.htm kimse el atmadı alacagınız olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaamoz

quote:

Custom Tactics te kendi taktiğimizi yapıp,oyun içinde high pressure,counter attack gibi kendi hazırladığımız taktiği de seçebiliyorduk,

Artık her maça başlarken 0 dan mı taktik ayarlamak gerekiyor?

Kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Ea'ın koyduğu taktiklerle mi oynuyor herkes?

Yüz kez sordum bunu fakat halen cevap yok. Sanırım henüz keşfedilmedi. EA Sports'a tweet attim iplemediler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

ALLAHINI SEVEN ONLİNE OYUNDA GOLLERI TEKRAR TEKRAR IZLEMESIN..

Bunu yapanlara baya baya denyo diyorum. Adamı ayar etmek için yapıyolar. Bunu yapanları genellemek gerekirse, tüm maç boyunca L1+^, orta kafa gol deneyenler demek doğru olur.
  • Arkadaslar bir sorum daha olacak.

Fifa football club uygulamasini telefona indirdim. Fifa 15 i aldigim hesabimla giris yapiyorum. Diyor ki hesabinda fifa 14 yok diyor. E 15 var arkadas ne 14unden bahsediyorsun sen?

Telefondan ultimate team ayarlamalari yapmak istiyorum. Mumkun degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Beşiktaş'ta Sosa yok. Muhtemelen ilk kadro güncellemesinde eklenir.

sosa var hocam kadroyu güncelle, reservede.

• yaz hocam benide :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikocan

quote:

quote:

Custom Tactics te kendi taktiğimizi yapıp,oyun içinde high pressure,counter attack gibi kendi hazırladığımız taktiği de seçebiliyorduk,

Artık her maça başlarken 0 dan mı taktik ayarlamak gerekiyor?

Kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Ea'ın koyduğu taktiklerle mi oynuyor herkes?

Yüz kez sordum bunu fakat halen cevap yok. Sanırım henüz keşfedilmedi. EA Sports'a tweet attim iplemediler...

Eğer kendi yaptığımız taktiği eskisi gibi kaydedip oyun içinde kullanamayacaksak,oyunun pastan çalımdan başka bi özelliği kalmaz :/

Online maç başlarken 30saniye içinde taktik ayarlanabiliyor gibi görünüyor,

Fakat maçta o an gerçekten o taktikle mi oynuyoruz bunu kontrolünü yapabileceğimiz biyer yok quick tactics menüsünde sadece high pressure vs görünüyor

Ve her maça başlarken 30saniye içinde tekrardan taktik ayarlamaya çalışmak da eziyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 24 Eylül 2014; 11:29:59 >

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.