Şimdi Ara

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
6
Favori
15.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide ekleyin büyük olasılıkla pc için alacağım. Konsol için alıcaktımda eski oyun motoru olduğu için pek fark yaşamayacağımı düşünüp pc ye yöneldim.Gidip ps4 e o kadar para bayılamam :l Origin id : HellFireTR
  • Ekle hocam. Birkaç gün önce G2play.net'ten aldım ben de.

DH Nick: John Voxville

Platform: PC (origin)

Origin ID: JohnVoxville
  • arkadaslar uygun nereden alabilirim pc için
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

Ekle hocam. Birkaç gün önce G2play.net'ten aldım ben de.

Kaç paraya geldi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

quote:

Ekle hocam. Birkaç gün önce G2play.net'ten aldım ben de.

Kaç paraya geldi hocam?

İndirimle 90 TL'ye aldım hocam. 30 €'ydu o zaman. Şimdi normal fiyatı olan 38 €'dan satılıyor.
  • benide ekle hocam
    DH Nick: aykutcanto

Origin ID: AAykut7
  • DH Nick: aarda

Origin id: CruciaLion1905
  • Fifayi 13 den beri orjinal alıyorum bu hep devam edicek.Bu senede çok güzel olucak ultimate team
  • dh nick: avei21
    platform:pc origin
    origin ıd:emreatasoy
    ben de ön sipariş verdim..eklemek isteyen herkes ekleyebilir..
  • hocam benide ekleyebilirsin yazdım origin ıd yi ön sipariş verdim
  • açıkcası bir oyuna 150 tl bayılamam 80-90 gibi makul seviyeye inerse orj. alıcam bf4'ü 85 tl ye aldım playstoredan fifa 15'e mi 150 tl vericem
  • Bir soru sormak istiyorum bu sene ilk defa fifa yı orijinal aldım. Daha önce kontorland wireless gamepad kullanıyordum ama tuşları ayarlıyamıyordum. emulator yardımıyla tuş kontrollerini düzelttim. şimdi ise orijinal aldığım için oyunu gamepad'i yine emulator yardımıyla düzeltmem mi gerekecek. yada xbox 360 gamepad alsam sorun çözülür mü ?
  • araldan aldım bende benide ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyoneder

Bir soru sormak istiyorum bu sene ilk defa fifa yı orijinal aldım. Daha önce kontorland wireless gamepad kullanıyordum ama tuşları ayarlıyamıyordum. emulator yardımıyla tuş kontrollerini düzelttim. şimdi ise orijinal aldığım için oyunu gamepad'i yine emulator yardımıyla düzeltmem mi gerekecek. yada xbox 360 gamepad alsam sorun çözülür mü ?

Değişen bir şey yok hocam. Kontorland'den devam edeceksen emülatör kullanarak düzeltmen gerekiyor yine. Emülatörün mantığı zaten kolu oyuna Xbox kolu gibi gösterip Xbox kolundaki yönlerle kendi kolunu eşleştirmek. Xbox kolu alırsan Windows direkt olarak "Bu Xbox kolu" diyeceğinden emülatöre ihtiyacın kalmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: holyoneder

Bir soru sormak istiyorum bu sene ilk defa fifa yı orijinal aldım. Daha önce kontorland wireless gamepad kullanıyordum ama tuşları ayarlıyamıyordum. emulator yardımıyla tuş kontrollerini düzelttim. şimdi ise orijinal aldığım için oyunu gamepad'i yine emulator yardımıyla düzeltmem mi gerekecek. yada xbox 360 gamepad alsam sorun çözülür mü ?

Değişen bir şey yok hocam. Kontorland'den devam edeceksen emülatör kullanarak düzeltmen gerekiyor yine. Emülatörün mantığı zaten kolu oyuna Xbox kolu gibi gösterip Xbox kolundaki yönlerle kendi kolunu eşleştirmek. Xbox kolu alırsan Windows direkt olarak "Bu Xbox kolu" diyeceğinden emülatöre ihtiyacın kalmaz.

Çok saol hocam.

• hocam bi sorum daha var bu linkteki xbox gamepad i orijinal mi acaba çünkü yanında kablosuz olması için aparatta veriyolar. bunu alsam sorun çıkar mı acaba? http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-360-pc-uyumlu-xbox-joystick-hemen-kargo-125056337
  • Arkadaşlar liste güncellenmiştir..

Listeye adını yazdıran her arkadaşıma originden arkadaşlık isteği attım..

Laf olsun diye yazdıran 1-2 arkadaş var eğer isteklere cevap vermeyecekseler neden listeye isimlerini yazdırıyorlar?

Amaç fifa 15'i almış yada alacak arkadaşlarla toplanıp, online maçlar yapmak ve birliktelik sağlamaktır..

İllede oyunu şuan ön sipariş vermeniz gerekmez.. İlerde alacak olsanız dahi listeye isminizi eklettirebilirsiniz..

Yeter ki origini sık kullanıyor olun..

Originden istek alıp, 1 ay içinde cevaplamayanları listeden çıkarmak durumunda kalacağım..
  • Fifa 13 den beri orjinal alıyorum. Fifa 15 de alıcam ama şuan çok pahalı.
    Origin İD: obenobi
    Platfrom: pc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş verdim bile :)

Origin ID :furkantao

Platform : PC
  • ORİGİN ID: boorock99

PLATFORM: PC (origin)

DH NİCK : batcave

İsteyen herkes ekleyebilir. Karşılıklı FİFA oynayabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.