Yüzbaşı
16 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

İnstagram'da bir işletme hesabını yönetiyorum ve bu hesabı facebook ile entegre açtım. Bu hesabın takipçi analizini yapmak istiyorum fakat bir türlü facebookla entegre olarak tanımlayamıyorum takipçi analizi programlarına. takipçiler+ insight gibi takipçi follow unfollow tarzı programlara baktım bir türlü başaramadım çıldıracağım. Bilen varsa lütfen yardımcı olsun teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç ay önce AC Unity oyununu korsan indirmiştim oyun çok pahalı olduğu için. Korsanda oyunun Sorbonne, Saint-Marcel, Saint-Jacques, Pantheon, luxembourg ve Sorbonne semtlerine girdiğim an oyun donup kalıyordu bende oyunu oynamamaya karar verdim. Geçen günlerde steamde 36 TL ye indiğini görünce oyunu satın aldım. Nedenini bilmiyorum, şuan Luxembourg dışında her yere girebiliyorum ama luxembourg'a girdiğim an oyun donuyor ve çalışmayı durduruyor. Oyun dosyalarının doğrulamasını yaptım steam üzerinden ve 450 mblik dosya indirdi. Dosyaları indirince türkçe yamayı da silmiş. Düzelmiştir diye ümitlenirken yine donup kalıyor. Acaba eski oyun dosyalarıylamı çakışıyor? Lütfen yardım edin..
Merhaba arkadaşlar

Google chromu her açtığımda aşağıda görmüş olduğunuz resimde ki garip uygulamalar geliyor. (ayarlar-uzantılar kısmı) Uzantıları silsem de otomatik gelmekte ve bunlar bir sürü istemediğim saçma sapan site ve reklamlar çıkartıyor önüme ve bir türlü kurtulamadım sizlerden yardım bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

Iphone ile çektiğim bir kaç kareyi sizinle paylaşmak istedim. Fotoğrafçılıktan hiç anlamam.
..
Merhaba arkadaşlar,

Batman'nin yeni dlcsi cold cold heartta oynadığım oyun otomatik kayıt etmiyor. Yani oyunu her açtığımda baştan oynatıyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan varsa lütfen yardımcı olabilir mi ? NOT: Oyun orijinal değil...
.
Merhaba arkadaşlar,

Bu sene ilk defa (Pesçiyimdir pesi oynadıktan sonra aldım bu kararı) fifa alıp online oynamayı düşünüyorum. Yalnız piyasa Ultimate mod acayip bişi deyip duruyorlar. Fifayı ilk defa oynayacak birisi olarak bu ultimate mod nedir ? Bana lütfen detaylarıyla yazacak birisi var mı ? Chemistry her bölge için kartlar falan varmış nedir bunlar arkadaşlar ? yardımcı olursanız sevinirim
Beyler bu csb nin açılımı nedir bir bulamadım şunun açılımını ya çalışıyorum şuan sadece donanimhaber açık google a giremiyorum biri anlatsın
..
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Origin ID: kurtulusbrothers Steam: KURTULUS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
PC
Steam
boorock99
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 457
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 18.876 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.