Şimdi Ara

FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
6
Favori
15.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FIFA 15 - DH Orjinal Kullanıcılar Kulübü - Korsana Hayır!

Öncelikle Fifa 15,16 ve 17 vatana millete hayırlı uğurlu olsun!

Yıllardır özlemini duyduğumuz Türkiye Ligi artık 3 sene boyunca Fifa'da olacak..

Bundan böyle havaya konuşmak yok beyler, pamuk eller cebe!

Adamlara desteğimizi verelim..

Artık icraat vakti..

Grubumuz herkese açıktır.. İster konsollarda oynayın isterseniz pc'de..

Oyunu orjinal alan herkesle buluşmak ve güzel arkadaşlıklar, maçlar yapmak için şimdiden hazırlanalım..

Oyunu alacak yada ön sipariş veren herkes lütfen buraya yorum kısmına yazsın.. platformu ve kullancıcı adıyla birlikte..

Başlığın altındaki mesajda sürekli sayfayı yenileyeceğim..

İmza Eklenmiştir.. not: Bilmeyenler için belirteyim, tek yapmanız gereken aşağıdaki tüm yazıyı ''ayarlar, profil ayarlarım sekmesindeki, imza kısmına kopyalayıp, yapıştırmanızdır.

[center][image]https://store.donanimhaber.com/10/0f/49/100f4974f0da476f107e3bf87ae11842.png[/image][/center][b][/b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_95725276/f_//tm.htm#95725276/][b][center][color=#CC6600]Donanım[/color][color=#666666]Haber[/color] Orjinal Kullanıcılar Kulübü[/center][/b][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 17 Ağustos 2014; 0:30:28 >

• Konuyla ilgilenebilecek vede üzerine alabilecek arkadaşlar bana pm yoluyla lütfen ulaşsınlar..

Vakit ayıramadığım için artık eskisi gibi güncelleyemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 3 Kasım 2014; 18:37:04 >
  • gercekten bu sene alabilen alsin su oyunun orjinalini beyler TR pazarinin buyuklugunu farkettirmek oyundaki ligimiz vs ile ilgili gelismeleri kat kat iyilestiricektir zaten ilgiyi gorunce verdikleri onem artacaktir
  • aynen katılıyorum kardeşim..

ben fifa 08'den beri ps3'de oynuyordum.. millete dilimde tüy bitmişti gelin şu pes'den vazgeçin diye ama yok..

oyunu orjinal almakla hem bizler hemde ligimiz, hem ülkemiz kazanacak..

ben eminim bu sene 60,000'e yakın kişi oyunu orjinal olarak satın alacaktır.. (pc,ps4,xbox1)

ilerki senelerde hem oyunu türkçe menülerle görebilmek, hemde sadece fifa 17'ye kadar değil, fifa 18'den sonrasında da ligimizi oyunlarda kesin olarak görebilmek demek..

ben sadece fifa oynadığım için erken aldım.. ama illa çıkışında almak istemeyen arkadaşlarda yeni yılı beklesin derim..

illa ki fiyatlar düşecektir.. lütfen herkes üstüne düşeni yapsın..
  • arkadaşlar ön sipariş için en uygun fiyat nerde? çıktıktan sonra daha uyguna alabilirmiyiz bu konulardada detaylı linkler paylaşırsanız ilk konuda çok iyi olur
  • Origin ID : allenkuzay
    Platform : PC
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

arkadaşlar ön sipariş için en uygun fiyat nerde? çıktıktan sonra daha uyguna alabilirmiyiz bu konulardada detaylı linkler paylaşırsanız ilk konuda çok iyi olur

şuan bildiğim birtek originde var.. o da biraz pahalı.. ben 49.99 sterline aldım.. 191 tl'ye mal oldu.. canları sağolsun

ama bu ay sonu yada önümüzdeki ayın ortalarına doğru mutlaka PlayStore'a, Xbox live'e ve psn'e gelecektir..

PC'de oynayacaksanız originden yada çeşitli yerlerden alabilmek mümkün..

benim çok zamanım olmadığı için araştıramadım ama piyasayı iyi bilen, takip eden birileri sana mutlaka yardımcı olacaktır
  • Aral'da kutulu fiyatı 153 TL. Biraz kazık yediniz. :D
    http://www.aralgame.com/beta/index.php?route=product/product&product_id=2865
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

arkadaşlar ön sipariş için en uygun fiyat nerde? çıktıktan sonra daha uyguna alabilirmiyiz bu konulardada detaylı linkler paylaşırsanız ilk konuda çok iyi olur

şuan bildiğim birtek originde var.. o da biraz pahalı.. ben 49.99 sterline aldım.. 191 tl'ye mal oldu.. canları sağolsun

ama bu ay sonu yada önümüzdeki ayın ortalarına doğru mutlaka PlayStore'a, Xbox live'e ve psn'e gelecektir..

PC'de oynayacaksanız originden yada çeşitli yerlerden alabilmek mümkün..

benim çok zamanım olmadığı için araştıramadım ama piyasayı iyi bilen, takip eden birileri sana mutlaka yardımcı olacaktır

Hocam Aral da kutulu 150TL niye ordan almadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subject16

Aral'da kutulu fiyatı 153 TL. Biraz kazık yediniz. :D

ben TR'de değilim oyunu PlayStore'dan yada araldan alabileyim..

haberin gazıyla ve sevinciyle bastım parayı, helali hoş olsun EA'yime

100 sterlin olsa yine alırım.. onlar yeterki Süper Ligi oyuna her zaman eklesinler..

Satışlar iyi giderse, eminim ilerde TT Arena ve Vodefone Arena'da eklenecektir..

bu yüzden 20-30 lirası benim umurumda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha
    Hocam Aral da kutulu 150TL niye ordan almadınız?

ben yurt dışında yaşıyorum Türkiye'de değil
  • quote:

60-90 arası Origin.
  • Amazon'da 60$ standart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam adam her türlü kazığın babasını yedi yani. :D
  • quote:

kimse kazık felan yemedi kardeşim bende 1-2 haftaya kredi kartım gelince originden sipariş verecem..originden sipariş edince oyunun origine özel hediyeleri var..örneğin 15 hafta boyunca her hafta bir tane bedava altın paket veriyor..bir iki tane daha hediyesi var şimdi hatırlamadığım..aradaki fiyat farkı oradan kaynaklanıyor..ayrıca aralda kutulu sürüm 153 tl değil normal cd si 153 tl...kutulu sürümle cd arasında fark var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Amazon'da 60$ standart

yakın zamanda rus keyleri falanda düşer piyasaya..

benim gibi gaza gelipte olayın heyecanı ile almak istemeyenler varsa önümüzdeki ayı beklesinler derim..

Fifa yapmış banada almak düşer diyen varsa benim gibi uc-bej fazla vermiş önemli değil

Önemli olan nasıl olursa olsun oyunu orjinal alın arkadaşlar
  • Peki.
  • quote:

Hocam adam her türlü kazığın babasını yedi yani. :D

birader senin sterlinden haberin yok galiba.. bu dünyada sadece euro ve dolar yok

benim regionum yani bölgem sadece pound üzerinden işliyor.. haliyle kur farkıda tl'ye göre farklı..

bizde biliyoruz nerden neyin ne kadarına alındığını.. sadece 30-40 liranın hesabını yapacak değilim..

anlamadığım senin benim paramla derdin ne? parayı veren benim, oyunu alan benim..

bana göre hak ediyor, helali hoş olsun..

sen git ister 50 liraya al ister 250 liraya banane! yeter ki orjinal al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21
    kimse kazık felan yemedi kardeşim bende 1-2 haftaya kredi kartım gelince originden sipariş verecem..originden sipariş edince oyunun origine özel hediyeleri var..örneğin 15 hafta boyunca her hafta bir tane bedava altın paket veriyor..bir iki tane daha hediyesi var şimdi hatırlamadığım..aradaki fiyat farkı oradan kaynaklanıyor..ayrıca aralda kutulu sürüm 153 tl değil normal cd si 153 tl...kutulu sürümle cd arasında fark var...

keşke bende TR'de olsamda playstoredan alsam diyorum bazen..

forumda görüyorum, playstore'da inanılmaz fiyatlara hemde taksitle satılıyor bir çok oyun..

onları bile adam var orjinal almazken, biz orjinal almışız, ona göre enayilik oluyor..

neyse umarım oyunu almak isteyen herkes, bütçesine göre fiyat bulurda şu oyunu orjinal alır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Kutulu sürüm ile cd aynı dediğiniz aynı değil mi zaten?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.