Şimdi Ara

FIFA 10- SUPERSTARS LEAGUES (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
1
Favori
65.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Semo psn'de bekliyorum. Gelemeyeceksen yarın öğlene kadar evdeyim ondan sonra ancak pazar akşamüstü evde olurum.
  • Birmingham City 3-0 Hertha Berlin(Jerome 2,Pantelic)

Keyifli maçtı,teşekkürler Semo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Birmingham City 3-0 Hertha Berlin(Jerome 2,Pantelic)

Keyifli maçtı,teşekkürler Semo

Bence de keyifli maçtı teşekkürler
  • Everton:3 Werder Bremen:0

Goller.: Yakubu.. L.SahaX2

tşkler maç için...
  • Arkadaşlar, 1. ligde Bordeaux-Milan; 2. ligde Parma-Stoke City ve Bologna-Celtic maçları kalmış 7. hafta olarak.

Birde dikkatimi çekti Bordeux'un sahibi arkadaş geçen haftada maçını yapmamış hükmen sayılmış,haberi olan varmı bu arkadaşımızın akibeti ile ilgili?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

Arkadaşlar, 1. ligde Bordeaux-Milan; 2. ligde Parma-Stoke City ve Bologna-Celtic maçları kalmış 7. hafta olarak.

Birde dikkatimi çekti Bordeux'un sahibi arkadaş geçen haftada maçını yapmamış hükmen sayılmış,haberi olan varmı bu arkadaşımızın akibeti ile ilgili?

Parma - stoke city maçımızı atleticos arkadaşla bugün oynuycaz saat 14:30 dan sonra NTVSPOR'da
  • Parma 2-Stoke City 0

Kötü bir maç çıkardım zaten bu Stoke City den bir cacık olmaz,3.lige düşme yok dimi. Tebrikler...
  • Bordeaux sahibi arkadaş hala ortalarda yok.
  • Bu gece yarısı itibariyle 7.hafta için verilen sürenin doluyor olması lazım.Bordeaux'un sahibi arkadaş geçen haftada maçını yapmadığı için hükmen verilecek bu haftada. Herhalde yeni birini alıcaz lige bu gidişle

Bologna-Celtic maçı kalmış arkadaşlar,gece 12'ye kadar yaparsanız iyi olur,yoksa Serdar olaya el koyacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkarsilverblade -- 13 Mart 2010; 20:51:30 >
  • Zonderland/ilgaz85/Osasuna hocam yarın müsait olurmusun osasuna - parma maçı için ?
  • bordeaux ı alan arkadaş. gene hükmen mağlup oldun. 8. hafta maçını da yapmazsan senin yerine başkasını alıcam. haberin olsun
    2. ligdeki celtic ek süre istemişti. bugün veya yarın yapacaklar. 8. hafta maçlarına geçebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 14 Mart 2010; 11:03:52 >
  • @visualize / atovski/Aston Villa bugün tüm gün müsaitim, psne kaçta girebilirsin
  • waikato/akonay/milan bugun nezaman musaitsin maçi nezaman yaparız ben hep evdeyim bugun
  • Gorkster/Lille, bugün akşama kadar müsaitim maçımızı yapabiliriz, ne zaman uygunsa sana haber ediver
  • Şimdi maçımızı yapabiliriz
  • ysrjf444/KRALEX1907/Bordeaux

Hocam bütün gün evdeyim ve psnde olurum.. Gelirmisin zor ihtimal ama pm yada psnden yazarsın bana
  • playerx/ultraplayerx /Porto, tüm gün evdeyim gireceğin saati mesaj atarsan maçımızı yapabiliriz.
  • Lille 0-3 Birmingham City(Jerome 3)

Güzel maç oldu,tekrar teşekkürler
  • Marsilya.:2 Everton: 2

Goller : Diawara(KK),Yakubu..

Çok laglı bi maçtı
    Bu zorlukta oynanabilecek en iyi oyun oynandı sonuç bu :)
  • CELTIC Ne zaman yapalım maçımızı .
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.