Şimdi Ara

FIFA 10- SUPERSTARS LEAGUES (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.238
Cevap
1
Favori
65.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brknsmnc

Osasuna 3 - 0 Parma

Güzel maçtı teşekkür ediyorum, nihayet galibiyet aldırdık takıma :)
  • Hocam 2 haftadır maç yapmıyosun , ortalarda yoksun insan birşey söylerde gider madem gidicektin
    Dayı bu arkadaş bu hafta maçı benimle ama yok yani ortada süre bitmeden maçı yapıcak birini alalım diyorum..

quote:

Orijinalden alıntı: freev

ysrjf444/KRALEX1907/Bordeaux

Hocam bütün gün evdeyim ve psnde olurum.. Gelirmisin zor ihtimal ama pm yada psnden yazarsın bana
  • 3 haftadır yok o Serhan,artık değiştirme zamanı geldi sanırım o arkadaşı Ayrıca Fatih artık oynayabilirim diyordu Süperlig başlığında,belki katılmak ister?
  • quote:

Hocam 2 haftadır maç yapmıyosun , ortalarda yoksun insan birşey söylerde gider madem gidicektin
    Dayı bu arkadaş bu hafta maçı benimle ama yok yani ortada süre bitmeden maçı yapıcak birini alalım diyorum..

quote:

ysrjf444/KRALEX1907/Bordeaux

Hocam bütün gün evdeyim ve psnde olurum.. Gelirmisin zor ihtimal ama pm yada psnden yazarsın bana

Dün o arkadaşın bir ara psn açtığını gördüm,ondan önce 5-6 gün falan off line dı.

• bologna 3 celtic 2 maç dün oynandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

3 haftadır yok o Serhan,artık değiştirme zamanı geldi sanırım o arkadaşı Ayrıca Fatih artık oynayabilirim diyordu Süperlig başlığında,belki katılmak ister?

Bu akşama kadar konuya yazmaz veya pm atmazsa bana ligden atıcam
  • s.a müsaitsen senden haber bekliyorum
  • Serdar puan durumunda yanlışlık var

Roma yendi Milanı 4-1 tam tersini yazmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Serdar puan durumunda yanlışlık var

Akşam geç saatlerde girinci işyerinde böyle oluyor kusura bakma düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Serdar puan durumunda yanlışlık var

Akşam geç saatlerde girinci işyerinde böyle oluyor kusura bakma düzelttim.

nema problema

9.hafta maçlarına ne zaman başlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: toguz_81

s.a müsaitsen senden haber bekliyorum

Kimden?
  • quote:

quote:

Kimden?

• Merak ettim kime dediğini ve buldum sonunda.. Şanslı kişi Semolickmiş

1.lig maçları bayağı geride kalmış ne oluyor beyler, 2.lig ekibi olarak neredeyse bitirdik. (İşte böyle kızıştırırım ortalığı )
  • Valla benim rakip yok bayadır.. >Biri bişeymi yaptı adama acaba
  • Herta B. 2-2 Bologna
    Goller: Cisse ve Kringe Herta nın golleri

Maç çok değişik bitebilirdi 2 taraf içinde 1-0 öne geçtim 1-1 oldu daha sonra 2-1 yaptım maç uzun süre böyle gitti ve ben bu süre zarfında 3 tane 100% lük gol pozisyonu kaçırdım daha sonra dakikalar 90 ı gösterdiğinde maç 2-2 oldu ve 90+2 bir penaltı.evet herta defansı 90+2 de penaltıyı yaptı ama panter kaleci kendisinin sol üst köşesine doğru gelen topu çok güzel bir hamle yaparak çeldi ve maçın skorunu belirledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemolicK -- 15 Mart 2010; 19:09:57 >
  • quote:

quote:

quote:

Kimden?

Benden

• Porto Porto dostum bir cevap ver lütfen
  • hocam burda mac adresi demişsin ama o ip i adresi olmasın PS3 e ait ?
    quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar fikri olan ve yardım edebilecek kimse yok mu ya ???

quote:

Arkadaşlar bayağıdır şu sorunla karşılaşıordum ama sonra düzeliyordu ancak bugün düzelmedi arkadaş davet gönderiyor giriorum ancak takım değiştiremiyoruz ikimizde ne yapmam lazım acaba port açmak falan mı lazıım nasıl açılıo yardım edermisiniz acaba ya ossasuna - parma maçını yapamadık gitti ya

Ben şimdi gördüm msjı. Şimdi şöyle. ps3ten internet sayfası açıp start tuşuna basarak adres kısmına 192.168.2.1 (pc ile ortak kullanıyorsanız ya da başka bir aletle bazen bu sondaki rakamlar 2.2 veya 3 de olabiliyor ama genelde 2.1) yazıyorsunuz. Buraya girdiğinizde modemin menüsü yani arayüzü açılacaktır. Hani şu interneti ilk aldığımızda kurulum yaparken şifre ve ttnet user girdiğimiz yer. burada "firewall" diye bir sekme var. buna tıklayınca alt menüler açılıyor. burada "DMZ" diye bir şey olması lazım. bunu etkinleştirdiğimizde altta seçenekler açılıyor. hangi lan istemcisi içini dmz açmak istediğimizi sormak amacıyla. oradan ps3'ü seçmeniz lazım. onun da pratik yolu. bu işleme girişmeden önce ps3 menüsünde network settings'ten ps3'ünüzün mac adresine bakmak. son birkaç hane yeterli olur tanımanız için. bunu kullanarak ps3 için dmz etkin hale getireceksiniz. sonra kaydet deyip çıkacaksınız. bunu yaptıktan sonra türkiyeden biriyle hatta avrupanın çoğu yerindeki kişilerle yapacağınız her maç garanti 3 sütun ve yeşil bağlantı. ben bunu yapmadan önce avusturyadaki kuzenimler hiç maç yapamıyordum. şimdi her maç full yeşil bağlantı. eğer DMZ açamazsanız modeminizin müşteri hizmetlerini arayın sorun biter

hocam ben bağlantıyı kablosuzdan yapıyorum dediğinizi yaptın teşekkür ederim umarım işe yarar

Osasuna 3 - 0 Parma

Dene bakalım sonucu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shopto

Porto Porto dostum bir cevap ver lütfen

hocam bugün müsaitim değilim yarın yapalım
  • kırdım en sonunda gamepad'i, yarın yeni bir gamepad alma yolu gözüktü bize.. bir daha turnuva harici online oyun oynamak mı? tövbe..
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.