Şimdi Ara

FIFA 10- SUPERSTARS LEAGUES (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.238
Cevap
1
Favori
65.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brknsmnc

Zonderland/ilgaz85/Osasuna hocam yarın müsait olurmusun osasuna - parma maçı için ?

Bugün saat 16:00'da ilk maçımla kapışma başlıyor

Osasuna - Parma
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

waikato/akonay/milan bugun nezaman musaitsin maçi nezaman yaparız ben hep evdeyim bugun

Buralardaysan yapabiliriz şimdi.
  • @Sercan1907

Seni ekledim, uygun vakitleri de yazdim. Simdi musaitsen yapabiliriz.

7. hafta maci
    Bol. 3-2 Celtic
  • Stoke City: 3 Boca: 4

Goller..:
    G.Medel,Bellamy,PalermoX2

Gerçekten çok zevkli bi maçtı
    Stoke City öne geçti Boca kovaladı..,son vuruşu Boca yaptı :)

Maç için çok teşekkür ederim.. Beraberlik maçın hakkıydı bence ...
  • Arkadaşlar bayağıdır şu sorunla karşılaşıordum ama sonra düzeliyordu ancak bugün düzelmedi arkadaş davet gönderiyor giriorum ancak takım değiştiremiyoruz ikimizde ne yapmam lazım acaba port açmak falan mı lazıım nasıl açılıo yardım edermisiniz acaba ya ossasuna - parma maçını yapamadık gitti ya
  • hinolma buralardaysan bekliyorum
  • cempnr, psn'deyim. Mesaj attım kardeşin vardı psn'de.. Geldiğinde yaparız maçımızı
  • Bende 19.00'a kadar müsaitim bekleyeceğim bu saate kadar
  • CELTIC 3 - 0 TRABZONSPOR

Böylece takımın kaderi oldu :)
  • Roma 4-1 Milan

çok fazla lag vardı

hiç zevk alamadım maçtan

ıkına ıkına oynadı oyuncular
  • Arkadaşlar fikri olan ve yardım edebilecek kimse yok mu ya ???

quote:

Arkadaşlar bayağıdır şu sorunla karşılaşıordum ama sonra düzeliyordu ancak bugün düzelmedi arkadaş davet gönderiyor giriorum ancak takım değiştiremiyoruz ikimizde ne yapmam lazım acaba port açmak falan mı lazıım nasıl açılıo yardım edermisiniz acaba ya ossasuna - parma maçını yapamadık gitti ya

• toguz_81/toguztoguz/Bologna bu akşam için müsayit değilim yarın akşam için belli bir saat verirsen girerim anca pek vaktim yokda bu aralar
  • Monaco : 2 - 1 : AZ Alkmaar (El Hamdaoui)

Maç sonu soulfly1 kısa konuştu. "Kendi sonumuzu hazırladığımız bir maç oldu. Beraberliği hatta galibiyeti bile alabilme imkanımız varken ilk golü rakibe hediye ettik. Aynı zamanda rakibe de galibiyeti hediye ettik."

Tebrikler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Monaco : 2 - 1 : AZ Alkmaar (El Hamdaoui)

Maç sonu soulfly1 kısa konuştu. "Kendi sonumuzu hazırladığımız bir maç oldu. Beraberliği hatta galibiyeti bile alabilme imkanımız varken ilk golü rakibe hediye ettik. Aynı zamanda rakibe de galibiyeti hediye ettik."

Tebrikler hocam.

Goller : Pino , Bent

ılk gol hedıyeydı gercekten , ikinci golde muthıs bı pas vardı , temposu dusuk macın hakkının beraberlık oldugu bı mactı , saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan1907

CELTIC 3 - 0 TRABZONSPOR

Böylece takımın kaderi oldu :)

Goller takip ediliyor mu? Neyse yine de yazayım. 2x Keane, Schelotto.
  • monaco bu işi biliyor .
  • Porto dün girmedin galiba hiç,bugün akşam 7 den sonra falan istediğin saatde yapabiliriz.Mesaj atarsın..
  • quote:

Arkadaşlar fikri olan ve yardım edebilecek kimse yok mu ya ???

quote:

Arkadaşlar bayağıdır şu sorunla karşılaşıordum ama sonra düzeliyordu ancak bugün düzelmedi arkadaş davet gönderiyor giriorum ancak takım değiştiremiyoruz ikimizde ne yapmam lazım acaba port açmak falan mı lazıım nasıl açılıo yardım edermisiniz acaba ya ossasuna - parma maçını yapamadık gitti ya

Ben şimdi gördüm msjı. Şimdi şöyle. ps3ten internet sayfası açıp start tuşuna basarak adres kısmına 192.168.2.1 (pc ile ortak kullanıyorsanız ya da başka bir aletle bazen bu sondaki rakamlar 2.2 veya 3 de olabiliyor ama genelde 2.1) yazıyorsunuz. Buraya girdiğinizde modemin menüsü yani arayüzü açılacaktır. Hani şu interneti ilk aldığımızda kurulum yaparken şifre ve ttnet user girdiğimiz yer. burada "firewall" diye bir sekme var. buna tıklayınca alt menüler açılıyor. burada "DMZ" diye bir şey olması lazım. bunu etkinleştirdiğimizde altta seçenekler açılıyor. hangi lan istemcisi içini dmz açmak istediğimizi sormak amacıyla. oradan ps3'ü seçmeniz lazım. onun da pratik yolu. bu işleme girişmeden önce ps3 menüsünde network settings'ten ps3'ünüzün mac adresine bakmak. son birkaç hane yeterli olur tanımanız için. bunu kullanarak ps3 için dmz etkin hale getireceksiniz. sonra kaydet deyip çıkacaksınız. bunu yaptıktan sonra türkiyeden biriyle hatta avrupanın çoğu yerindeki kişilerle yapacağınız her maç garanti 3 sütun ve yeşil bağlantı. ben bunu yapmadan önce avusturyadaki kuzenimler hiç maç yapamıyordum. şimdi her maç full yeşil bağlantı. eğer DMZ açamazsanız modeminizin müşteri hizmetlerini arayın sorun biter

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

quote:

Ben şimdi gördüm msjı. Şimdi şöyle. ps3ten internet sayfası açıp start tuşuna basarak adres kısmına 192.168.2.1 (pc ile ortak kullanıyorsanız ya da başka bir aletle bazen bu sondaki rakamlar 2.2 veya 3 de olabiliyor ama genelde 2.1) yazıyorsunuz. Buraya girdiğinizde modemin menüsü yani arayüzü açılacaktır. Hani şu interneti ilk aldığımızda kurulum yaparken şifre ve ttnet user girdiğimiz yer. burada "firewall" diye bir sekme var. buna tıklayınca alt menüler açılıyor. burada "DMZ" diye bir şey olması lazım. bunu etkinleştirdiğimizde altta seçenekler açılıyor. hangi lan istemcisi içini dmz açmak istediğimizi sormak amacıyla. oradan ps3'ü seçmeniz lazım. onun da pratik yolu. bu işleme girişmeden önce ps3 menüsünde network settings'ten ps3'ünüzün mac adresine bakmak. son birkaç hane yeterli olur tanımanız için. bunu kullanarak ps3 için dmz etkin hale getireceksiniz. sonra kaydet deyip çıkacaksınız. bunu yaptıktan sonra türkiyeden biriyle hatta avrupanın çoğu yerindeki kişilerle yapacağınız her maç garanti 3 sütun ve yeşil bağlantı. ben bunu yapmadan önce avusturyadaki kuzenimler hiç maç yapamıyordum. şimdi her maç full yeşil bağlantı. eğer DMZ açamazsanız modeminizin müşteri hizmetlerini arayın sorun biter

hocam ben bağlantıyı kablosuzdan yapıyorum dediğinizi yaptın teşekkür ederim umarım işe yarar

Osasuna 3 - 0 Parma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

quote:

hocam ben bağlantıyı kablosuzdan yapıyorum dediğinizi yaptın teşekkür ederim umarım işe yarar

Osasuna 3 - 0 Parma

Dene bakalım sonucu merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.