Yarbay
08 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
358702 Gün Cezalı
357305 gün 7 s. 37 dk. kaldı
Gönderileri
Fifa 14 tek hak satılıktır. 75 TL
Kurallar ve maç kuralları hakkında herkesin bilgisi olduğundan tekrar yazmaya gerek duymadım.

Önemli konu maç davetleri squad online şeklinde yapılacaktır.

Diğer bir önemli konu burada yapılanın eğlence amaçlı ve sadece OYUN olduğunun unutulmamasıdır. Çıkan ufak sürtüşmeleri mümkün mertebe kendi içinizde çözmeniz turnuvanın devamı açısından yararlı olacaktır.

Herkese teşekkür ediyor güzel bir turnuva olmasını diliyorum.

Kupa 4 grup ve 16 takımdan oluşacaktır. Grup maçları çift maç olacak ve maçlar verilen fikstür takip edilerek yapılacaktır. Kimse maç yaptığı kişiyle ikinci maçı yapmasın.

Grubu 1. ve 2. bitiren takımlar çeyrek finale çıkmaya hak kazanacaktır.

Turnuvaya davetli katılımcılar

1- Freev - freev_m
2- Insomnia86 - insomnia_can
3- kubati - kubati92
4- fizan - fizan06
5- speranzaaa - sonerdurms
6- sait_gulsoy
7- BlacK_TowerR - BLACKTOWER_1981
8- nofear5028 - NoFear5028TR
9- lethalerror - LeThaLeRRor

selimbilmez
alej.velverde
armutyus
Welcome to the WCCL

Evet arkadaşlar İlkay kardeşimizin düzenlediği turnuvalardan sonra istek olduğunu düşünerek ben ilk defa bir turnuva düzenliyorum. Umarım sorunsuz şekilde ilerler.Tipik turnuva takımlarından farklı olması ve takımlardan çok takımı yönetenlerin kabiliyetinin ortaya çıkacağı bir turnuva olacağını düşünüyorum. Kurallarımız daha önceki turnuvalarda olduğu gibi kalıplaşmış turnuva kurallarıyla aynıdır. Yazmaya gerek duymadım.

Turnuvamız 4' er grup ve gruplarda 4 takımdan oluşacaktır. Maçlar gruplarda iç saha - deplasman, grup sonrasında çift maç usulü devam edecektir. Kemik kadromuz var zaten kişileri aşağıya yazıyorum kendilerinden onayı aldıktan sonra takımlar ve grupları açıklayacağım. Takımlar biraz sürpriz olsun

Turnuva Katılımcıları;

1-Freev --------------- freev_m
2-selimbilmez------cyber76
3-speranzaaa-------sonerdurms
4-Eagle Claw------mrt_eagleclaw
5-Shosy--------------- Saikova
6-hakan123451978-------hakan123451978
7-Scryedd-------Scryedd-tr
8-fizan06--------fizan06
9-HollowMan--------Hollow_MAN_TR
10-LeThaLeRRor-------LeThaLeRRor
11-şanışer-------TR-yunus
12-tamehliyetsiz-------playershaluk
13-TheBestOnTHeWe ---------------Glabdabor
14-Haki1234 --------------- haki_Tr
15-NoFear5028--------------- NoFear5028TR
14-Semolick --------------- SemolicK-TR

Yedekler;

1-Batuhan1923

Kura Sonucunda takımların dağılımı;
----------------------------------------------------

-- hakan123451978 ---------- Cruz Azul
-- TheBestOnTHeWe ---------- Fc Basel
-- speranzaaa --------------- Molde
-- HollowMan --------------- Club Brugge
-- Eagle Claw --------------- Portuguesa
-- Scryedd------------------- Palmerias
-- Shosy ------------------- Tigres
-- Tamehliyetsiz ------------- La Galaxy
-- Şanışer ------------------ Botafogo
-- Freev ----------------------- Celtic
-- Semolick -------------------- Al-Shabab
-- Selimbilmez ----------------- Monterrey
-- Fizan06 -------------------- Sounders Fc
-- LeThaLeRRor ----------------- Fc Kobenhavn
-- haki1234 ---------------------- Coritiba
-- NoFear5028 -------------- America

Çeyrek Final karşılaşmaları başlayabilir. Karşılaşmalar çift maç üzerinden yapılacaktır.

Çeyrek final eşleşmeleri

Palmerias v Monterrey
Botafogo v Club Brugge
La Galaxy v Fc Basel
Cruz Azul v America

Yarı Final eşleşmeleri

Palmerias v La Galaxy
Botafogo v Cruz Azul

Fİnal

Palmerias v Botafogo
Arkadaşlar bir sitede gördüğüm karakter hangi diziden acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Resimde yazılar var kusura bakmayın siteden başka yerde bulamadım.

Merhaba arkadaşlar farklı psn hesaplarında aşağıdaki oyunlar mevcut.
Kardeşlik yapmak isteyen bana pm ile ulaşabilir.
Teşekkürler.

DMC (16/01/2013 tarihinde indirilebilir)

Dishonored
Merhaba arkadaşlar

Birkaç gün önce yeni Ps3 aldım vatan bilgisayardan infamous paketi. Kurdum 3.60 versiyon yüklüydü. Update yapmak istedim internetten hata verdi. Bağlantı kablolu şekilde düşme kopma gibi bir durum olmadı.

Bilgisayardan usb'ye atıp denedim şuan update dosyasını gördü fakat please wait yazısında kaldı.

Sonuç olarak update yapamıyorum. Atladığım bir yer mi var yoksa yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
CHAMPIONS LEAGUE 2011

KURALLAR:

- Takımlar akınsoft kura programı ile dağıtılcaktır..

- Maçlar ranked usulü 6 dakika üzerinden, FİNAL MAÇI 8 DAKİKA üzerinden oynanacaktır.

- Maç hızı normal olacaktır.

- Turnuvada 8 grup olacak ve her grupta 4 takım olacaktır. Gruplardan ilk iki çıkacaktır.

-Turnuva Formatı : Şampiyonlar Ligi formatı olacaktır. Her Oyuncu,Grubundaki Rakipleriyle Home & Away Şeklinde Maçlarını Yapacaktır.Daha Sonra 2. tur, Çeyrek Final,Yarı Final ve Final'e Geçilecektir.Final'e kadar Bütün Maçlar Çift Maçtır.Final Tek Maç Üzerinden Oynanacaktır.

- İki takımın puanlarının eşit olması durumunda genel averaja bakılacaktır. Averajların da eşit olması durumunda deplasmanda daha fazla gol atan takım avantajlı olacaktır.

- Yarıda kalan maçlar koptuğu yerden devam edicektir yada kalan süre maçın başından oynanılacaktır.

- Zamanında maç yapamayacak olanlar ve ranked oynamakta sorun yaşayanlar KATILMASIN.

- KATILIMCI ALIMINDA SEÇİM YAPILACAKTIR. LİSTEYE ADINI İLK YAZDIRAN KATILACAK DİYE BİR KURAL YOK. DAHA ÖNCEKİ TURNUVALARI SORUNSUZ TAMAMLAYANLARA ÖNCELİK VERİLECEKTİR.!!!

- Eğer katılımcılar maçlarını zamanında yapmazlarsa maçlarını 3-0 hükmen kaybetmiş sayılacaklardır.

- MAÇ SONUÇLARI VE PUANLAR, AVERAJLAR AŞAĞIDAKİ LİNKE BEN VE BANA YARDIMCI OLACAK GÖNÜLLÜ(LER) TARAFINDAN GİRİLECEKTİR. HERKES MAÇTAN SONRA SONUCU HEM KONUYA, HEM DE LINKTEKI TABLODA ILGILI SATIRLARA GEREKLI BILGILERI YAZACAKTIR. SONUCU YAZDIKTAN SONRA ÇIKARKEN TABLONUN SOL ÜST KÖŞESİNDEKİ FILE SEKMESINDEN "SAVE AND CLOSE"A TIKLAYIN Kİ SAVE ETSİN ARKADAŞLAR!!!

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AtRjHYrgd8zCdGtITzEweUZJRkVQNHVqakpSNk5idEE&hl=tr

- MAÇ SONUCUNDA ANLAŞMAZLIK ÇIKMAMASI İÇİN HERKES ONLİNE AYARLARINDA MAÇ İSTATİSTİKLERİNİN E-MAİL ADRWSİNE GÖNDERİLMESİ SEÇENEĞİNE "YES" DİYECEKTİR.

- TURNUVADA FİKSTÜR UYGULAMASI OLACAKTIR. 1. GRUP MAÇLARI, 2. GRUP MAÇLARI ... . HER MAÇ İÇİN 2 GÜN SÜRE VERİLECEKTİR. 1. GRUP MAÇLARI OYNANMADAN 2. GRUP MAÇLARINA GEÇİLMEYECEKTİR.!!! ÖRNEĞİN A GRUBUNDA BARCA- FENER. O MAÇI YAPIP BEKLEYECEK. BARCA DİĞER MAÇLARIMI DA YAPAYIM DİYEMEZ!!! MAÇINI YAPIP LİNKTEKİ TABLODAN 2. MAÇININ KİMİNLE OLACAĞINI ÖĞRENECEK VE 2. MAÇINI 1. MAÇLAR BİTTİKTEN SONRA OYNAYACAKTIR. KURALA UYULMADIĞI TAKDİRDE MAÇ SONUCU GEÇERSİZ OLACAK, TEKRARINDA İLGİLİLERE TURNUVADAN İHRAÇ CEZASI VERİLECEKTİR.!!

- GOL KRALLIĞI GÖNÜLLÜ BİR ARKADAŞIMIZ TARAFINDAN TAKİP EDİLECEKTİR VE YUKARIDAKİ LİNKTE YER ALAN TABLOYA GİRİLECEKTİR.. AYRICA KIRMIZI KART CEZASI DAUYGULANACAKTIR. MAÇTAN SONRA, GOLLERİNİZİ ATAN OYUNCULARI VE RAKİBİNİZİN KIRMIZI KART GÖREN OYUNCUSUNU KONUYA YAZIN Kİ LİNKTEKİ TABLODA SKOR HANESİNİN YANINDAKİ KISMA İŞLENEBİLSİN ARKADAŞLAR. BÖYLECE SONRAKİ MAÇTAKİ RAKİP TAKİP EDEBİLSİN...

1- Naturklich/TR_Serdar/ Zenit
2- Freev/freevTR/ Sporting Lisbon
3- GkhnFB /FernandoTorresTR/ Everton
4- Gorkster/gorkytr/ Panathinaikos
5- Metin*/Metinefe10/ Celtic
6- waikato/akonayTR/ Lille
7- SeZo/SeZo28/ Bayern Munich
8- cempnr/cempnr/ Milan
9- wwertt/karaelmasTR/ Lyon
10- Tahmazoğlu Tahir/tahirdemir1988/ Fiorentina
11- haki1234/haki_Tr/ Athletic Bilbao
12- ademirell/demireltr/ Juventus
13- kurzwahL/FeelSight/ Arsenal
14- joedumars/CN1905/ Werder Bremen
15- hdkara/hsyn1905/ Manchester United
16- WHITE_/romance_22 / Galatasaray------------ İHRAÇ EDİLDİ
17- sdrdmr0/Sdrdmr-/ Olympiakos
18- vanhoijdonk/Ahmet_1989 / Wolfsburg
19- Alkarsilverblade/alkarsilverblade / Liverpool
20- modernwar2/NIANG_1907 / Barcelona
21- şanışer/TR-yunus / Marseilles
22- hinolma/FenerIST / Az Alkmar
23- Reventon/burakyesilova / Chealse ----------------- İHRAÇ EDİLDİ
24- blacktower35/iLKAYSON_1981 / Porto
25- sercan1907/byseco / Roma
26- PlayerX/PlayerX-TR / Real Madrid
27- yakshi/yakshi88 / Ajax
28- Johnc/omerolympia / Inter
29- CutDacRap/TolgaTR / Sevilla
30- Sevinckan216/sevinckan_216 / Benfica
31- Jrahen1212/jrahen /Psv
32- ysrjf444/KINGFIFA1907 / Fenerbahce
Fifa 2011 'de yapılabilen güzel hareketler ve nasıl yapıldığını tuş kombinasyonlarıyla gösteren bir video

Video
Arkadaşlar merhaba varolan ps3 'ün yanına xbox slim aldım.. Tabi xbox ile yeni tanışıyorum ve hangi oyunları almam gerekiyor bilemiyorum. Tabi almam gereken oyunların orjinal olacağını hatırlatarak sizlerden fikir almak istedim.. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Benim aklımda olan oyun Geow serisi ve forza 3 başkada bilgim yok xbox oyunları hakkında..
Adamlar nasıl bir taktik bulmuşlar anlamadım.. Ama baya baya direk çalışıyo adamlar

Buradan
Hakkında
Forum İmzası:
Psn: Freev_m
TRPsn : freevmTR
Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.....
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım....

_HollowMan_ , Anvial , Scaleo , serkanta , muratuysal86 , helal olsun kardesim , geoxid , laylaylomcaylar , Elfen Lied , saidbaba , witchdoktor , z-y-x , deimos , kingpinn

http://forum.donanimhaber.com/m_41241224/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41241224
Hakkımda:
Psn: Freev_m
TRPsn : freevmTR
GT: freevm

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.....

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.649
İkinci El Bölümü Mesajları: 287
Konularının görüntülenme sayısı: 132.883 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.