Şimdi Ara

Fiat Marea alınır mı hangisi alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
16.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
  • 20 bin lira bütcem var Marea bakıyorum hlx ler güç olarak hoşuma gidiyor fakat model olarak düşük marealarda kronik rölanti sorunu olduğunu birçok yerden duydum başka kronik sorunu var mıdır 20 bin lira ile temiz ve dolu olarak hangi modelini alabilirim yakıt olarak 2.0 hlx ler aşırı yakar mı  • daha önce ben aldım, sakın bulaşmayın derim .
  • 2005 - 2008 arası liberty vardı bizde, parçaları pahalıydı, hantaldı, benzinde 10 litre yakar, lpg'de sorunları var rölanti,tekleme vs. fiyatına göre konforlu bir arabadır ama bu saatten sonra çok temizi bulunmadığı takdirde alınmaz bence, megane1 focus1 tercih edin, birde bazı parçaları son yıllarda bulunmuyor diye duydum araştırın.
  • Bütçeyi biraz daha arttırma şansı varsa megane1 1.6 RXT alınabilir.
  • max 18 19 bütçe var
  • Marea HLX kullanıcısı olarak temizini bulursanız tavsiye edebileceğim bir araç olduğunu belirteyim, aldığımda sensör arızaları vardı 1 seneye yakın böyle bindim zaten pek fazla gezmedim, sonra aklıma düştü bir elektronikçiye götürdüm her tarafını söktü 3-4 gün uğraştı zor buldu, akünün altında gizli bir yerde bir 20lik sigorta yanmış değiştirdi düzeldi, lpg'de dahil arıza yakmıyor, 1 senedir arıza yok. Bu fiyatlara klimalı absli bu güçlerde sağlam bir araç bulamazsınız ama 2.eli aşırı ağır gider elden çıkaramazsınız, şahsen ben eşek niyetine bindiğimden dert etmiyorum. Yakıt olarak da uzunda zorlamazsanız 1.6 araçlar kadar yakar, son vites dişlisini uzatırsanız daha da düşebilir, ama şehir içi dur kalkta ciddi yakar, aslında aşırı çok yakmaz da yakıt pahallı, yakıyor gibi geliyor, neticede 2 litre motorlar ne kadar yakarsa bu da o kadar yakıyor işte. Sorunlar kronik fiat sorunları ile aynıdır bir farkı yok, amortisör kule bilyaları zayıftır, ön takımları da ama parça fiatları makul hatta işçilikten ucuza alırsınız bazı parçaları, en pahallı parçası yağ pompasıdır. Neticede yaşlı araçlar bunlar alıp da sorun çıkmamasını bekleyemezsiniz ama korkulacak kadar da değildir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.