Şimdi Ara

Fenerbahçe Bölümü Adminini Seçiyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
13.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben adayım.

Dhnin şu anki yöneticileri üç büyükler mantığı ile yönetmekte.

Ben ise Benfica, Ajax, Atletico, Juventus kafasında bir adamım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sir Sherlock

dwho

Alpha centauri

Steven Wilson

Bu dörtlü arasında anketle admin belirlensin. Kimsenin hayır demeyeceği başka üyeler de eklenebilir.

Edit: Lord Joker'i de severim. Ne kadar bazı saçma düşünceleri ve çıkarımları olsa da her zaman ılımlı ve doğru tartışma kültürüne sahip bir görüntü çizdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 22 Eylül 2019; 16:11:48 >
  • En iyisi sizler için Şadan’dır, kullanıcı adını hatırlarsam yazacam.

Not : Buldum —-> Pier de Sans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonRa -- 22 Eylül 2019; 16:40:48 >
  • Vaatleri görelim arkadaslar, böyle kuru kuru adaylık mı olur.
  • Fenerbahçe başlığından çok komik nedenle 7 günlük ceza aldım.Admine kesinlikle hakkımı helal etmiyorum ancak şöylede bişey var. Gerçek manada futbol dışı,fanatik insanların toplandığı bir yer orası.Ben idare etmenin de kolay olduğunu düşünmüyorum.İlla bir isim vermek gerekiyorsa;

Spider-Man seçilebilir.
  • Gsliler bu foruma cevap yazamasin. Admine gerek kalmaz

• 1) Ed Wood
    2) Spider-Man
    3) Alpha Centauri
    4) Sherlock

• Ben olmam

• İsteyen olursa olurum diyeceğim ama sadece akşamları aktif oluyorum
  • İsmimi yazanlara teşekkür ederim ayrıca. Fakat şunu söylemek durumundayım;

Pereira saplantısı yüzünden çoğu zaman tartıştığım ve bana göre tam bir troll olan Lord Joker'in isminin yazılması beni inanılmaz derecede şaşırttı. Hataları olan bir adamı bu denli argümansız savunan birinden sakın ola 'mantıklı' kararlar vermesini de beklemeyin, basit bir mantıktır bu. Üslubu yerinde olduğu sürece herkes yorum yapmakta özgürdür. Fakat kayıtsız şartsız bir oluşumu, bütünü ya da herhangi bir şahsı savunan kişilerden lafta da olsa yönetici vasfını doğru götürebilmesini düşünmek bence yersiz.

Saygı duyuyor muyum, herkese olduğu gibi elbette ki ona da saygı duyuyorum. Benim görüşüm sadece adminlik göreviyle alakalı. Ben senelerdir burada okurum / okudum ''Fenerbahçeli düzgün bir admin'' serzenişlerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

En iyisi sizler için Şadan’dır, kullanıcı adını hatırlarsam yazacam.

Not : Buldum —-> Pier de Sans
    İyi yapar o da 3 yıldır falan uğramıyor konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

İsmimi yazanlara teşekkür ederim ayrıca. Fakat şunu söylemek durumundayım;

Pereira saplantısı yüzünden çoğu zaman tartıştığım ve bana göre tam bir troll olan Lord Joker'in isminin yazılması beni inanılmaz derecede şaşırttı. Hataları olan bir adamı bu denli argümansız savunan birinden sakın ola 'mantıklı' kararlar vermesini de beklemeyin, basit bir mantıktır bu. Üslubu yerinde olduğu sürece herkes yorum yapmakta özgürdür. Fakat kayıtsız şartsız bir oluşumu, bütünü ya da herhangi bir şahsı savunan kişilerden lafta da olsa yönetici vasfını doğru götürebilmesini düşünmek bence yersiz.

Saygı duyuyor muyum, herkese olduğu gibi elbette ki ona da saygı duyuyorum. Benim görüşüm sadece adminlik göreviyle alakalı. Ben senelerdir burada okurum / okudum ''Fenerbahçeli düzgün bir admin'' serzenişlerini.
    Sizi tanımıyorum ama bu yorumunuzdan anladığım kadarıyla sizden de admin olamayacağı aşikardır . İçimizdeki düzgün karaktere sahip taraftara saygı duymayarak troll diyebiliyorsanız o kişiden admin olmaz . Admin olacak kişi kendi taraftarına kendi fikirlerine göre uymayanı troll diye tanımlayıp veya taraftarına kin besleyip bloklayacak kişiden olamaz . O troll dediğiniz insan fazla iyimser biri kendisine edilen hakaretlere rağmen ben kimseyi kırdığını , sataştığını görmedim . Hatta sırf taraftarımız diye onları düşünüp bana göre savunulmayacak insanları bile savunmaya kalktı . Savunma nedeni de babasının oğlu olduğundan değil Fenerbahçe taraftarı olduğundandı . Evet fazla Vitor hayranı tek kusuru da o olsun başkaları gibi kötü kusurları olmadığından bence gayet üstte yer alıyor ve bu görevi güzelce yerine getirecektir . Vitor da kötü hoca değildi kendisinin hayranı değilim konumuz da bu değil ama sadece diyeceğim şudur kalsaydı Fenerbahçe bambaşka yerdeydi sadece bunu diyeceğim ondan ona sevgi abartısı dışında bu konuda da haksız değildi . Bu arkadaş benim de babamın oğlu değil ben gördüm yorumları okudum , insanlığının dışında futbol bilgisi de gayet iyi düzgünce yorumlayıp konuşabiliyor anlatabiliyor . Basketbol konumuza da geliyor basketboldan da iyi derecede anlıyor .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    - Öncelikle zaten yorumumda ismimi yazanlara teşekkür ettim. Yazının hiçbir noktasında admin olmak istediğimi belirtmedim. Yazılanı iyi analiz edip okumanız gerekir diye düşünüyorum.

- İkincisi zaten diğer kısımda 'saygı duyuyorum' dememe rağmen ısrarla saygı duymadığımı ve troll kelimesini cımbızla çıkarmanız, sadece Lord Joker adlı üyeyi ön plana çıkarma amacınızı öne serer. Kırk yıllık ahbap üslubuyla bir kişiyi bu kadar yüceltmeyin, kişisel bir tavsiyedir. Sonra yanlış yaptığında üzülen taraf siz olursunuz. Basketboldan ya da futboldan anlaması zaten beni pek ilgilendiren bir konu değil. Zira ben okuduğum kadarıyla arkadaşın iyi bir Fenerbahçe taraftarı profilini görmediğim için fikrimi belirttim. Kaldı ki durduk yere 'Vitor kötü hoca değildi' gibi argümanlara neden ihtiyaç duyduğunuzu da anlamış değilim.

- Adminlik için zamanım olsaydı bile kabul etmezdim. Yine söylüyorum; yaş ortalaması son derece düşük bir bölümde bu ciddi sabır gerektirir. Bölümde zaman geçirmememin temel sebeplerinden biri bu zaten.

Konu tartışma konusu olmadığından, son mesajımdır. Teşekkür ederim düşünceleriniz için.

• Benim ismimi yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, özellikle rakip takımlı arkadaşlardan yazanlar da olmuş, onlara en azından bir nebze de olsa "objektif" olabildiğimi gösterebilmişsem ne mutlu bana. Hepiniz gibi sıradan bir üye ve sıradan bir insan olarak hatalarım elbette olmuştur, zaten dünyada kimse yoktur ki herhangi bir hata yapmamış olsun. Ben hep hata yapmaktan ziyade hatalardan ders çıkarmanın önemine vurgu yapan biri olmuşumdur. Sadece forumda değil, hayatın genelinde bu durum böyle benim için.

Ufak bir giriş yaptıktan sonra daha detaylı fikrimi de belirtmek istiyorum. Dürüst olmak gerekirse benim yöneticilikte gözüm yok, hiçbir zaman böyle bir motivasyonum da, hevesim de olmadı. Kimseyi kırmamaya çalışmamın, en ters cevap veren arkadaşlara dahi ılımlı şekilde yaklaşmamın sebebi zamanı geldiğinde bu foruma yönetici olabilmek değil, yapımdan dolayıydı. Bunu tüm içtenliğimle söyleyebiliyorum.

Diğer konuya gelirsek bu forumda gerçekten değerli üyeler var, Sir Sherlock olsun, dwho olsun, yukarılarda ismi geçmiş Pier de Sans olsun, Spider-Man, Caner-Medley olsun(saymak istediğim bu göreve layık başka üyeler de mevcut elbette) hepsi bu görevi layıkıyla yapabilecek üyeler. Örneğin basketbol konumuzun sahibi ve orayı canlı tutan üyelerden biri olan MambaVino da bu göreve son derece layıktır benim gözümde, zira kendisi ana konumuzda huzur bozan provokatif üyeleri şikayet etmekle epey uğraşmış, kendince konudaki düzeni sağlamak için gerekli çabayı her daim göstermiştir. Zaten bir yöneticinin görevi de kısmen bu değil midir

Uzun lafın kısası bu forumda çok güzel anılarım var ve buranın yeri bende her zaman ayrı. Üst yönetimden ricam eğer olur da yönetici adayları arasında yer alırsam beni son tercih olarak düşünmeleri, eğer ismi geçen diğer adaylar uygun görülmezse konuyu sahipsiz bırakmamak adına anca o zaman kolları sıvayabilirim, onun dışında diğer adayların gerisinde beklemem forum için en doğrusu olacak diye düşünüyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun, yönetici arkadaş kim olursa olsun üyeler olarak bizim kendisine en büyük desteği vermemiz gerekiyor.

Tekrardan adımı yazan herkese sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 23 Eylül 2019; 6:10:49 >

• forumdaki ahlaksız 5-6 tane ersuncu, ersun yanaldan başkasını hedef almayan, hoşlarına gitmeyen ersun yanalı eleştiren msjlar için
    PM den kendi aralarında örgütlenip, adminlerle kirli ilişkiler, ahbap çavuş ilişkisi içinde, baskı kurarak ceza verdiriyo... kokuşmuş sistem, hikmeti kendinden menkul adalet dağıtıcıları...

kişilere şahıslara gruplara hizmet edecek admin eğer zerre kadar şerefi varsa aday olmaz.
  • Yebi gördüm bu konuyu, çok heyecanlı 😄
    Kim olursa olsun hayırlı olur inşallah. Olan kişi lütfen adil olsun, Fenerbahçe, Galatasaray, Ersun, Vitor, Aykut, Aziz Yıldırım, Ali Koç fark etmez. Herkese adil davransın..
    mevcut adminin değişmesine de çok mutlu oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

- Öncelikle zaten yorumumda ismimi yazanlara teşekkür ettim. Yazının hiçbir noktasında admin olmak istediğimi belirtmedim. Yazılanı iyi analiz edip okumanız gerekir diye düşünüyorum.

- İkincisi zaten diğer kısımda 'saygı duyuyorum' dememe rağmen ısrarla saygı duymadığımı ve troll kelimesini cımbızla çıkarmanız, sadece Lord Joker adlı üyeyi ön plana çıkarma amacınızı öne serer. Kırk yıllık ahbap üslubuyla bir kişiyi bu kadar yüceltmeyin, kişisel bir tavsiyedir. Sonra yanlış yaptığında üzülen taraf siz olursunuz. Basketboldan ya da futboldan anlaması zaten beni pek ilgilendiren bir konu değil. Zira ben okuduğum kadarıyla arkadaşın iyi bir Fenerbahçe taraftarı profilini görmediğim için fikrimi belirttim. Kaldı ki durduk yere 'Vitor kötü hoca değildi' gibi argümanlara neden ihtiyaç duyduğunuzu da anlamış değilim.

- Adminlik için zamanım olsaydı bile kabul etmezdim. Yine söylüyorum; yaş ortalaması son derece düşük bir bölümde bu ciddi sabır gerektirir. Bölümde zaman geçirmememin temel sebeplerinden biri bu zaten.

Konu tartışma konusu olmadığından, son mesajımdır. Teşekkür ederim düşünceleriniz için.
    Yazınızı düzgünce okuyup iyice analiz ettim merak etmeyin hiçbir zaman okumadan anlamadan buraya mesaj yazmam .

Ben size admin olmak istiyorsunuz demedim sizi yazanlar olduğu için bu düşüncelerinizden ötürü olamayacağınızı söyledim . Burada eğer ki Lord Joker Vitor fanlığı dışında başka kötü özelliklerinden dolayı olamayacağını belirtseniz saygı duyardım sizi de haklı bulabilirdim . Direk kişiye kendi fikrinize uymadığı için troll ilan ettiniz ‘ bana göre tam bir troll ‘ diye kendiniz yazdınız mesajınız yukarıda troll kelimesini cımbızla çekmedim saygı duyduğunuz bir insana troll mahlası kimse koymaz burada da bir çelişkiniz var . Saygı duyuyorum ama görüşlerini doğru bulmuyorum böyle bıraksınız ekleme yapmadan sorun yoktu . Troll kelimesi saygı duyulmayan sözlerine değer verilmeyen , inanılmayan , takılınmayan kişilere denir .

Arkadaşımızı Vitor hayranlığından sanki deliymiş gibi troll ilan ettiğiniz için Vitor için çok çok kısa bir cümle kurdum o kadar .

Kimseyi yücelttiğim yok neden yücelteyim burada Cumhurbaşkanlık seçimine gitmiyoruz abartılacak bir mevki makam söz konusu değil . Zaten bu forumda en büyük sorun birlik beraberlik olmamamızdan doğan uzaklaşma sorunu gs taraftarından önce kendi taraftarlarımızın birbirine girmesi , başkaları gelirse bu durumun pek farklı olmayacağını bildiğimden bu arkadaşın üzerinde durulması gerektiğini söyledim .

Benim de vaktim yok , ben de bu kötü yönetimden dolayı forumda Fenerbahçe futbol konusuna uzun süredir girmiyorum . Konu başkanı düzgün objektif biri değil , içimizde yüksek mesaj sayılı gs’lı olup Fenerbahçe’li gözüken insanla karşılaştım , taraftarımızın bazılarının futbol bilgisi oldukça zayıf , gs’lılara haddini düzgünce bildirip konusuna göndermeme bozulan yöneticiler haksız yere cezalar yağdırıp konudan uzaklaştırdılar ben ve benim gibilere böyle yaparak konuda gslılara rahat konforlu ortam sundular ve dediğiniz gibi yaş sayısının ben de ufak olduğunu düşünmeye başladım tahamül edemediğimden konuya girmeyi bıraktım .

Size karşı kötü bir niyetim yok yanlış anlamayın , yazdıklarınıza cevap verdim hepsi bu .

Benim de son mesajımdır .

• Kimseyle münakaşa yaşamayan sadece Fenerbahçe ile ilgilenen holiganlık yapmayacak birisi olmalı

Ed wood Fulton veya Furiosa olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 23 Eylül 2019; 13:58:47 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.