Şimdi Ara

Fenerbahçe Bölümü Adminini Seçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
13.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yönetimden bir admin kendi adminimizi kendimiz seçmemizi istedi.Bu konu bu yüzden açıldı.Herkes mutabakat sağladığı bir kişiyi admin olarak belirleyeceğiz.İsteyen katılabilir ya da istediği kişiye önerebilir.

Son Edit:

"Fenerbahçe bölümü admini değiştirilsin" konusunu açan Sir Sherlock nickli renktasimiz konuyu ve öne çıkan adayları powerstorm'a iletmişti. Powerstorm gerekli incelemenin başlatıldığını ve atamalarla ilgili seçilecek kişiyle görüşme yapılacağını söylemiş. Bu saatten sonra biz üyelerin yapması gereken sabırla beklemektir artık

Seçilecek kişiye sonuna kadar destek vermemiz gerekiyor, hepimiz için hayırlısı olsun. @powerstorm'a gösterdiği ilgi için teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 24 Eylül 2019; 12:51:45 >

• Benim adayım Lord Joker. Objektiftir, tuttuğu takım için diğerlerine ceza vermez. Hakkımızı yedirmeyecek kadar FBlidir. Kimseye hakaret ettiğini veya biriyle tartışırken seviyesini düşürdüğünü görmedim.Bence bir adminin olması gereken özelliklere sahip. Üstelik en az 5-6 yıllık herkesin tanıdığı bir üye. 1-2 yıllık hesaplardansa daha eski kişilerin admin olmasını tercih ederim ben şahsen.

@Batman şu forumda eski üye deneceğim aklıma gelmezdi. Şaka maka 7 sene olmuş.
    Abiler siz neyin arayisindasiniz? Konu dışına troll oluşuyla nam salmış "WISDOM" denilen adam yönetici yapıldı zamanında, neyin adaleti neyin secilmisligi Allah aşkına ya?

Ben zamanında DIGIMON bölümü yonetciligi istemiştim fi tarihinde. Ceza puanından dolayı reddedilmistim ki biz eski toprağız kurallar cok hassasti ve cezalar cok agirdi. Rahat 7 8 yıl olmuştur ceza yemeyeli bugün başvursam yapmazlar yine. Ben sadece musakka, vizualize, powerstrom u tanırım iyi olarak kalanını çok bilmem. rds gibi bir terminatorun aktif yönetici olduğu zamanlarda ölmemişim daha bana birşey olmaz elbette ama bakıyorum millet ana bacı gidiyor ve mesajlar günlerce kalıyor. Site iyice sahipsiz kaldı. Üzülüyorum çünkü bu siteyi yonetenlerden cok standart uyeler sahipleniyor, inanın umurlarinda değilsiniz.

Su darbe zimbirtisinda site sahibi "gun" un uyeleri aşağılayıcı mesajindan sonra zaten yoneticilik dusuncem vs. tamamen bitmişti. Bu forum bana cok guzel zamanlar yaşattı, arkadaslar edindim ve hala girip okuyorum. Hayatimda her zaman yeri olacak. Ortam eskisi gibi hic olamayacak, geri gelmeyecek tek sey dh forum kalitesi. Turkiye de forum denilince akla gelen ilk yer kendisine yonetici bulamıyorsa bir sorgulasınlar kendilerini. Bizim tiklarimiz bu siteyi ihya ediyor, önemsenmek hakkimizdir. Gerçek dh sevenler hepimiz büyüdük ve kenara çekildik, bunda en büyük pay toplu banlarin yasandigi sacma yillara denk geliyor ve tekrar ediyorum umurlarinda değilsiniz. Kendinizi üzmeyin, iyi geceler.
    Fener bölümüne admin olmak için adaylığımı açıklıyorum .

Tarafsız olacağım konusunda kimsenin şüphesi olmasın . Desteklerinizi bekliyorum . Küfürsüz ve insanların birbirine hakaret etmediği , saygı çerçevesinde ufak tartışmaların veya sohbetlerin olduğu bir konu olacağının garantisini verebilirim .

Beni desteklerseniz kazanan siz olursunuz
    Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Kesinizmirliksk2 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Tarafsız olacağım konusunda kimsenin şüphesi olmasın . Desteklerinizi bekliyorum . Küfürsüz ve insanların birbirine hakaret etmediği , saygı çerçevesinde ufak tartışmaların veya sohbetlerin olduğu bir konu olacağının garantisini verebilirim .

Şu konuyu salın bari
    Sir Sherlock

dwho

Alpha centauri

Steven Wilson

Bu dörtlü arasında anketle admin belirlensin. Kimsenin hayır demeyeceği başka üyeler de eklenebilir.

Edit: Lord Joker'i de severim. Ne kadar bazı saçma düşünceleri ve çıkarımları olsa da her zaman ılımlı ve doğru tartışma kültürüne sahip bir görüntü çizdi.
  • Konu başlığını FB bölümü adminin seçiyor olarak editle bence. İlgili olanlar vaatleriyle yazsın biz de seçelim. Anket olursa başkalari da gelip oy verir sıkıntı olabilir.
  • Bence kişilerin kendilerini aday olarak belirlemesinden ziyade genel olarak bu konuda herkes adayını/adaylarinı yazsın, en cok ismi olan üyeleri ankete ekleyip bir anket yapalım, ankette de en çok ismi çıkan kişi yönetim onayına sunulsun. En adil böyle olacaktır, öteki türlü herkes kendini aday falan gösterir hoş olmaz.

Ben birkaç aday söylemiştim ama onun yerine seçilecek her üyeye destek verme kararı aldım. Üyelerin en doğru kişiyi seçeneklerine eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 21 Eylül 2019; 17:50:40 >
  • Sir Sherlock nickli renktasimiz cezalı olduğu için benim söylememi istedi. Kendisi adminlik konusunda bu konuyu açan "dwho" nickli üyeyi destekliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Sir Sherlock nickli renktasimiz cezalı olduğu için benim söylememi istedi. Kendisi adminlik konusunda bu konuyu açan "dwho" nickli üyeyi destekliyormuş
    Hocam bence Sir Sherlock herkesten iyi yapacaktır.Bu mücadeleyi başlatan odur herkes destek verirse bence Sir Sherlock ismini sunalım.Kendisi şimdiye kadar elinden geldiğince insanlara adil davranmıştır.Hakkıyla ve bizi mağdur etmeden yöneteceğini düşünüyorum

Eğer banından dolayı sıkıntı olacaksa seve seve aday olurum.Şimdiye kadar elimden geldiğince troll ve bizi kışkırtmak için atılan mesajları şikayet ettim.Tabii bir işe yaramadı.Eğer imkanım olursa zaten kışkırtma amaçlı mesajlar görülmeden silinecektir tek vaadim budur benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 21 Eylül 2019; 17:20:17 >
  • İlkokuldayken öğretmenimiz sınıfın en yaramazını sınıf başkanı yapmıştı.

Benim adayım geng.
  • aday olacaksa konuyu açana verilsin işte, hem konuyla hem de yapılan yorumlarla rahatça ilgilenir.
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    +1
    Steven ve tedrenai de eklenebilir.
  • Eğer adam gibi rakiplerin boş mesajlarını takip edip işlem yaparsa Sir Sherlock admin olsun. Yeter ki şu admin gitsin.
  • Eğer bir kıstas ise oldukça bol vakti olan biri olarak iyi bir aktiflik gösterebilirim. Bu açıdan aday olabilirim isteyen varsa. Ama sicil biraz kabarık olabilir.
  • Ben de aday olabilirim aslında. Çıkıntılık yapanın gözünün yaşına bakmam.
  • Fenerli değilim ama size aday önerim @samplus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jens Lehmann -- 21 Eylül 2019; 18:26:46 >
  • Lord Joker. olsun
  • Fener bölümüne admin olmak için adaylığımı açıklıyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Şu konuyu salın bari
  • Eski olduklari icin PERENAL. , Ed Wood, Spider-Man
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Şu konuyu salın bari

Alıntıları Göster
    Ben adaylığımda ciddiyim yalnız .

Fenerbahçeli beşiktaşlı Galatasaray lı Kişiler TFF başkanı oluyor seçiliyor , senelerce bizim konumuza Fenerbahçeli admin baktı .

Neden şimdi böyle bir şey olmasın ???
  • Forumun uzun süreli aktif üyesi olarak benim oyum da sir sherlocka
    Eger o olmazsa konuyu açan kardeşimiz ya da spider-man olabilir.Bu hesabımın tarihi 2016 çok eski değil ama öncesi de var tabi ki. Kimin olduğu önemsiz yeter ki bu sucuk ekmek tayfaya gereken cezayı versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Eski olduklari icin PERENAL. , Ed Wood, Spider-Man
    dh yönetiminin belirlemesi gerekir bunu. yeri gelecek beni seçtiler/bunlar arkadaşım diye eli gitmeyecek bazı şeylere seçilenin. hatır gönül işleri devreye girecek. bu sebeple bu durumu yanlış buluyorum. admin belirlemedeki eski yol bile bundan daha iyiydi. neyse olan olmuş. benim buna ayıracak ne vaktim ne de hevesim var. adayım da yok. herkes için hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.