Şimdi Ara

Fenerbahçe Bölümü Adminini Seçiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
13.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cocacola10

Geng diyorum ben hem futbol bilgisi de var
    Futbol derslerinde varmıydın, yoktun galiba, olsun, herkes istifade etsin güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sürrealist Adam

İlkokuldayken öğretmenimiz sınıfın en yaramazını sınıf başkanı yapmıştı.

Benim adayım geng.

Yanlış yazmışsın, en yaramazı değil, forumun çıtasını çok yükselten üye demen gerekir.
  • Yorumumu yazayım, konuyu dağıtmadan çıkayım. Baştan sona okudum, Sir en fazla geçen isim, futbol dersi verdiğim üyelerdendi herhalde. Diğeri de Lord Joker, başka isim göremedim ön plana çıkan.

Adminliği kim yaparsa yapsın, cezayı en az veren, olabildiğince esnek olan, karşıt fikir ve görüşlere açık olan, her takım taraftarlarına karşı da esnek olabilen, ancak şahsa hakaret,şahsı aşağılama, şahsı küçümseme ve şahsa küfüre kesinlikle izin vermeyen biri olmalı.

Bunları kim yapabilirse o olsun, ben aday değilim, yorumlarımla kişisel futbol gelişimlerinize katkıda bulunacağım fırsat buldukça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 22 Eylül 2019; 8:26:1 >
  • benim adayım Furiosa kardeşimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sir Sherlock olsun hem aktif bir üye hemde fikirlere saygılı

• Sir Sherlock olsun.

• geng G kullanıcısına yanıt
    Dogu perincek misin sen ? Yoksa hasan mezarci mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım en uygun kişi benim

• Olum boşa seçmeyin. Admin olduktan sonra hepsi değişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun eskilerindenim , çok fazla mesaj atmasamda forumu sürekli takip ediyorum , bence admin Ed wood olmalı uzun zamandır forumdan tanıyorum kendisini üslubu düzgün ve mantıklı bir insan eğer zaman sorunu yoksa bence Ed wood olmalı ..

• Konuyu ilk dile getiren Sir Sherlock benim adayımdır. Hakkıyla yapacağını düşünüyorum

• Yeniler beni pek tanımaz. Burada özellikle şike kumpası zamanı çok takıldım. Eskilerden ve yaklaşımlarını beğendiğim arkadaşlardan biri olan @Ed Wood diyorum ben de.
  • Lord Joker adamdır.

• 23 Nisan 2005 tarihi itibariyle forumdayım. Ben de olabilirim arkadaşlar eğer uygun görülürse
  • Steven Wilson | Lord Joker

• Ed Wood olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3mpo -- 22 Eylül 2019; 14:48:56 >
  • Bu işe seçilecek kişinin hep burada olmasi gerekir bence. 1 gun foruma girmese alev aliniyor. Sir Sherlock olabilir veya Spider-Man

• Hayat yolunun yarısını geçtim. forumu sürekli takip eder ama pek az yorum yaparım. O yüzden de burada kimse tanımıyordur beni. Rakip taraftarların konuya gelip milleti tahrik etmesine izin vermem, en iyisi beni seçin rahat edin

• O kadar Fenerbahçe hakkı için gslılara haddini bildirip konuda takımımın hakkını en iyi şekilde en ağır savundum böylece onları konudan uzaklaştırdım bu yüzden cezalar aldım o dönemler gslıları konudan bu şekilde uzaklaştırabiliyordum . Artık gslı adminlerle uğraşmaktan ve kendi içimizdeki gslı FB’li gözüken trolleri de görünce konuyu takip etmeyi bıraktım . Bir tane kişi bile adımı yazmamış adminlik istediğimden değil yanlış anlaşılmasın zaten bunun için vaktimde yok . Ama bir taraftarımızın bile hatırlamaması ne kadar insanların size değer verdiğini gösteriyor . Bazıları bizim bölüm başkanının adını yazmış herif Fenerbahçe’li futbolcuları gömüp duruyordu , o kötü bu iş yapmaz diye moral bozuyordu . Kendi taraftarına kin besleyip bloklayıp , Fenerbahçe için yararlı yorumları bile okumayan biri onu yapında tam olsun .

Neyse biri yapılacaksa Lord Joker arkadaşımıza verin kendisi trol felan değil , kültürlü bilgili bir insan çok fazla iyi niyetli bir arkadaşımız sırf bundan kaybediyor . Başka kimseyi aramayın kendisi istiyorsa yaparım diyorsa o ilgilensin .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.