Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dortmund Felix Passlack'ı elden çıkaracakmış sanırım daha 19 yaşında Dortmund'un yatırım yaptığı altyapısından çıkan gençlerden birisi bizim sağ beke süper gider aslında ama yöneticiler bunu akıl edemez
  • Rvp

Doumbia

Valbuena lens

Souza-ekici

Hak-kjear-Skrtel-dirar(sener)

Volkan

Nasıl?

• Arfa gelirse bence sağ kanat için gelecek. Bu adamın asıl mevkisi kanattı. Çok süratli ve teknik. Ama topla fazla oynuyor ve bencil. Lens gibi değil yani Nani gibi. Ayrıca Aykut Kocaman eğer olur da bu oyuncu gelirse 10 numarada değil kanatta değerlendirir gibi.

• Hocam arfa değil de neden 4-4-1-1 oynamıyoruz

• schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Orta saha çok yumuşak. Bu kadro ancak gole ihtiyacın varsa kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Arfa gelirse bence sağ kanat için gelecek. Bu adamın asıl mevkisi kanattı. Çok süratli ve teknik. Ama topla fazla oynuyor ve bencil. Lens gibi değil yani Nani gibi. Ayrıca Aykut Kocaman eğer olur da bu oyuncu gelirse 10 numarada değil kanatta değerlendirir gibi.

ben de böyle düşünüyorum ve dirar'ın beke geçme ihtimali bir hayli artar böyle olursa, ortasaha ile alakası olmaz ben arfa'nın, ayrıca herkes lens demiş ama ben bir şey göremedim internette, anlaşmadığımıza dair haberler okumuştum en son, o yüzden ben arfa'nın sağ tarafta kullanılacağını düşünüyorum,

• doumbia iyi oyuncu italya da oynayamadı ama rus,isviçre ligi gibi bizim lig de iş yapar
  • Bize ayağında top tutacak,bencil bir adam lazım.Çünkü diğer türlü kimse sorumluluk almayınca bütün kritik pasları M.Topal atıyor maçları hatırlarsan.Pereyra Naniyi bir ara takım lideri yapmıştı,o da yeteneği ölçüsünde kanattan bir şeyler yapmaya çalışıyordu ama yetmedi.Ben Arfa Nanide kat kat daha iyi ve yetenekli bir takım lideri olur gelirse de Van Persienin arkasında oynar.

• 45-60 arası fark birden çoksa topal souza ekici olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Rvp

Doumbia

Valbuena lens

Souza-ekici

Hak-kjear-Skrtel-dirar(sener)

Volkan

Nasıl?

aykut hoca 4-4-2 oynar gibi geliyor bana

rvp-doumbia

valbuena-ekici-souza(topal)-dirar

hak-kjaer-skrtel-wiel(şener)

volkan(kameni,ospina)
  • Doumbianın istatistikler ne durumda? Makine gibi gol atar inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Aslınsa dediğim aykut hocanın oyun tarzına da uygun 2 fark atıp topal souza ekici

• Ozan ve kjaere güveniyorlar bence. Bunlardan birinin satışı kesin herhalde büyük ihtimalle fiyatı arttırmaya çalışıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Aslınsa dediğim aykut hocanın oyun tarzına da uygun 2 fark atıp topal souza ekici

doumbia ile rvp nin yerini değiştirsek daha mantıklı olabilir bence. rvp ayaklarına daha hakim bir oyuncu. doumbia ise hız ve şuttan oluşuyor. forvet arkasında yeterli verim göstereceğini sanmıyorum
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hovam, hak ve şeneri de bence fazla dibe sokuyorlar. Ceza sahasında adam yok rvp boş boş bakıyor.

• schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Peki ya ilk golü yersen? Zaten defans hattın ağır, ortasahada kaybedilen topun arkasından koşacak tek oyuncu Souza o da topu alamadı mı daha çok gol yersin. Büyük sıkıntı yaratır bu taktik.
    4-4-2 oynamak için bize geriden oyun kurabilen bir maestro lazım o da yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordJJesus -- 27 Haziran 2017; 16:13:57 >
  • Doğru hocam bu taktik için souzanın yanına pogba tarzı biri lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Robben iddaası var arkadaşlar. Van Persie, Wiel ve Kuyt telefon etmişler Fenerbahçeye gelmesi için. Bayern ile anlaşılmış ama Robben in kararı bekleniyormuş!
    Bu sadece İddaa ne düşünüyosunuz?

Kuyt: Burası çok güzel bir kulüp, harika bir taraftarı var. Sen de gelmelisin.

Rvp: Üstüme çok geliyorlar, sen gelirsen hem bana asist yaparsın gözlerine girerim hem de yeniden milli takıma seçilebilirim.

Wiel: Hacuuu eğer bu kadar futbol yeter diyip yattığın yerden para kazanmak istiyorsan buraya gel. İstanbul'da tatil bir başka.

Bizimkilerle Robben arasında bir konuşma gerçekleştiyse muhakkak böyle olmuştur.

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.