Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yusuf Mertol‏ @YusufMertol 25 sn.25 saniye önce
    Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklar, Ben Arfa için mesai harcandığını doğruladı...
  • Ben Arfa fazlasıyla güzel bir transfer olur kanatlarda ve ofansif ortasaha olarak kullanabiliriz, Fener'de istediğine yakın futbol oynayabilir PSG nin aksine Nice'de yaptığı gibi biraz özgürlük seven bir topçu koy forvet arkası şımarsın dursun çalım manyağı yapsın abuk subuk şeyler yapsın çünkü yapabiliyor oyun orta sahadan ileriye gittiği zaman tıkanıp kalmaz en azından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç milletiz takımda yetenekli adam yok deriz sonra Ben Afra ya burun bükeriz.. bizim takımın sorunu bu zaten ayağında top tutup adam eksiltip kritik pas atan adamın olmaması ...

• Valbuena ve Ben Arfa 442 için kanatlarda oynayabilir. Lütfen 442 oynayalım ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Valbuena ve Ben Arfa 442 için kanatlarda oynayabilir. Lütfen 442 oynayalım ya.

Gizli santrafor Alper olacak sanırım bu sistemde.

Bu sezon oynayamayız bu dizilişi, rotasyon çok şişer.Seneye düşünülebilir bence çöpler takımdan gidince oynarız.
  • elel E kullanıcısına yanıt
    Topu ileri vericek orta sahan yokken Ben Arfa'yı alsan ne olur ondan önce orta saha gerekiyor ben arfa gelip orta sahadan topmu alıcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz19071991

Topu ileri vericek orta sahan yokken Ben Arfa'yı alsan ne olur ondan önce orta saha gerekiyor ben arfa gelip orta sahadan topmu alıcak?

Ekici yapar bence o işi .. ki o da gelir biraz top alır artık

• Volkanın 1.7 ye 2+1 yıllık imzaladığı doğru mu?

• Belhandaya 8+1m bonservis vermis gs.siz hala dirarin ucretini tartisin.ortada dönen paralara bak ya.real madrid manchester psg gibi takimlar avrupa futbolunun anasini aglatti.uefamafia ise bunlara hicbi yaptirim yapamiyor.dokunamiyor.suan avrupada orta sinif bi oyuncu en az 10m dan basliyor.adamlar 100m euroluk transfer yapar.biz ozana 8 kjaere 7 veririz drek uefanin radarina gireriz.bu adaletsizlikle kimse sampiyonlar liginde falan basari beklemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Belhandaya 8+1m bonservis vermis gs.siz hala dirarin ucretini tartisin.ortada dönen paralara bak ya.real madrid manchester psg gibi takimlar avrupa futbolunun anasini aglatti.uefamafia ise bunlara hicbi yaptirim yapamiyor.dokunamiyor.suan avrupada orta sinif bi oyuncu en az 10m dan basliyor.adamlar 100m euroluk transfer yapar.biz ozana 8 kjaere 7 veririz drek uefanin radarina gireriz.bu adaletsizlikle kimse sampiyonlar liginde falan basari beklemesin

+1 iste bu yuzden alan degil satan olmamiz gerek artik taraftarlarin cogu bilinclendi ama yonetimler hala ayni her takimin

• Ben Arfa gelecekse en mantıklı takım
    Souza-Ekici-Castro orta sahası olur.
    Arfa-Doumbia-Valbuena ileri üçlüsü olur.
    Arfa ve Valbuena'nın önünde RVP olmaz. Pres yapacak adam lazım.
  • Ben Arfa gelir, Lens ile anlaşılırsa çok kaliteli, yetenekli bir takım oluruz. Ozan, Emenike gibi oyuncuları da elden çıkaracağız gibi duruyor.

Emre ile anlaşabilsek, Souza-Ekici-Emre harika olurdu.
  • ben arfa turkiyede olacak denmis de besiktas da ilgileniyordu yanlis hatirlamiyorsam. kime daha yakin sizce?
  • Ben Arfa çok yetenekli adam. Ama keyfe keder bir futbolcu. Ne kadar verim alabiliriz orası şüpheli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Belhandaya 8+1m bonservis vermis gs.siz hala dirarin ucretini tartisin.ortada dönen paralara bak ya.real madrid manchester psg gibi takimlar avrupa futbolunun anasini aglatti.uefamafia ise bunlara hicbi yaptirim yapamiyor.dokunamiyor.suan avrupada orta sinif bi oyuncu en az 10m dan basliyor.adamlar 100m euroluk transfer yapar.biz ozana 8 kjaere 7 veririz drek uefanin radarina gireriz.bu adaletsizlikle kimse sampiyonlar liginde falan basari beklemesin

onlar 100mlik satış yaparken satışda yapıyor.
  • tayfun mutlu kullanıcısına yanıt
    Nesi adaletsizlik kardes? Adamlarin geliri var ki 100 milyon harcayabiliyor. Biz 130 milyon acik verirsek tabi ffp kafamiza biner. Bak barcelona ne kadar acik vermis sonra konus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Ozan ve kjaere güveniyorlar bence. Bunlardan birinin satışı kesin herhalde büyük ihtimalle fiyatı arttırmaya çalışıyorlar

Ozan'a gerçekten o kadar para veriliyorsa satılması gerekiyor kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Volkanın 1.7 ye 2+1 yıllık imzaladığı doğru mu?

Doğruysa akıllara zarar ... adam resmen Fenerbahçeliyim ayağına sömürdü.. bir de boş mukavele lafına hastayım o zaman yazsın yönetim 700 bin euro olsun bitsin ben de görürüm takım aşkına..

• Ay kıyamam. Avrupa ozentısı seni...

• elel E kullanıcısına yanıt
    2.5 alıyormuş 1.5 altına anlaşılması lazım artık

• 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.