Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doumbia-Arfa bir de Castro alınıp Lens-Kjaer tutulursa çok manyak kadro olur. Konya'nın dandik kadrosuyla 3. olan Aykut Hocamla beraber ligin içinden geçeriz. Sol bek düşündürüyor sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Valbuena ve Ben Arfa 442 için kanatlarda oynayabilir. Lütfen 442 oynayalım ya.

Hocam merhaba iyi bayramlar.
    Aykut Kocaman ve Valbuena Ekici Dirar hakkında ne düşünüyorsun iş yapar mı?
  • Spoderman kullanıcısına yanıt
    100m luk ne satmislar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    Oyle bakarsan bizde gelir elde ediyoruz.100m haracayan hicbi takim sportif basarida o parayi cikaramaz gecin o isi.uefa boyle takimlara her yol mubah diyor.bize ise ne kadar satarsan o kadar harca diyor.boyle cozummu olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

100m luk ne satmislar ?

50m lik satış yapmışlar pogbayı alırken. Onun dışında ligi 5. bitirdikleri için sadece yayın haklarından kazandığı 96m sterlin cabası. Bunun dışında gelirleri de var bu kluplerin. Senin lig şampiyonun onlarından 2.liginin şampiyonundan daha az para kazanırken bir zahmet böyle farklar doğabilsin.
  • Size de merhaba hocam, Hayırlı bayramlar.

Valbuena transferi çok çok iyi. Hem çizgide oynayan,Hem de içeri kat edebilen bir isim. Temposu yüksek. Şut ve pas kalitesi yüksek. Ama verim alabilmemiz için stabil olmayan, hareketli bir orta sahaya sahip olmamız gerekli. Dikkat ettiyseniz Lyonda verkaclar ile kaleye giden bir isimdi. Etrafında pas trafiği olmazsa sağa sola döner durur. Istekli bir isim. Çabuk oynamak istiyor.

Ekici de benim için iyi transfer. Orta alanımız da eksik olan pas ,uzaktan şut, duran top gibi eksikleri dolduracak. Geriden oyunu da açabilir. Aykut Kocaman duran top organizasyonlarinda da başarılı. Ekici buradan Skrtel,Souza,Topal ve Kjaere cok gol ayırabilir. Yerli,bedava transfer. Iyi transfer. Ama kesinlikle bir orta saha da almalıyız. Ekici tek başına orta sahamizi ceviremez.

Dirar transferi benim için boşluklu hocam. Çok izlemedim. Oyuncuya hakim değilim. Ama gozlemim özellikle 442 düzeninde kanat da verim verebilir. Sağ haf gibi. Defans özellikleri var. Fizik kapasitesi iyi. Tekniği de sağlam. Açıkçası yedek olarak çok iyi joker. Çünkü sağ kanadın her yerinde oynar. Lensin yerini asist olarak dolduramaz gibi geliyor.

Aykut Hocama gelince çok beğenmem oyun tarzını. Savunmayı çok geride kuruyor, kontra atak yaptiramiyor. Skoru bulunca takımı çok yasliyor. Bu ucu benim için en beğenmediğim noktaları. Umarım kendini geliştirmiştir. Konuşmaları bana umut verdi. Sorunlarımızı biliyor gibi. Umarım Hemen çözüm getirir. Yoksa taraftar olarak çok yorulduk. Ama şunu da unutmamak gerek en az Kasima kadar sabretmek zorundayız.

Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

As takımda oynanacak bir tane sol bek transfer etmedikten sonra bir anlamı yok diğerlerinin. Hak denen yosma iyiymiş gibi onun yedeği de içimden geçin İsmail

Hocam orta sahan, kalecin ve forvetin yokken sol bekin Marcelo olsa ne olur ? bir sol bek şampiyon mu yapacak bizi ?

Kaleci, forvet, orta saha alınsın, ondan sonra para kalırsa bek bölgesine bakılır.

• RvP

Valbuena Ben Arfa Lens

Souza Ekici

Bu orta saha ve hücum hattının (olursa) bu sene iş yapabileceğini düşünüyorum.

• Aykut'un mantiken RvP yi oynatmamasi gerek.

Alex yasli, kosmuyor, sisteme uymuyor diye kesti biletini. Alex o zaman su anki RvP yasindaydi. Su anki RvP'den fazla kosuyordu, su anki RvP den 5 kat fazla gol-asist yapiyordu. Benim bildigim Aykut Doumbia alinirsa RvP nin yuzune bakmaz.

• Emenike çok istekli gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Doumbia-Arfa bir de Castro alınıp Lens-Kjaer tutulursa çok manyak kadro olur. Konya'nın dandik kadrosuyla 3. olan Aykut Hocamla beraber ligin içinden geçeriz. Sol bek düşündürüyor sadece.

F F P L E N D İ N İ Z

Nası alcaz doumbia ve ben arfayı kjaer satılmassa?

• volkan

dirar-gomez-skrtel-allah aşkına transfer

ekici-souza

valbuena-ben arfa-lens

rvp

• quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

quote:

100m luk ne satmislar ?

50m lik satış yapmışlar pogbayı alırken. Onun dışında ligi 5. bitirdikleri için sadece yayın haklarından kazandığı 96m sterlin cabası. Bunun dışında gelirleri de var bu kluplerin. Senin lig şampiyonun onlarından 2.liginin şampiyonundan daha az para kazanırken bir zahmet böyle farklar doğabilsin.

psg manu city ne satışı yaptı acaba chelsea 200 milyon sterlinlik harcama yapmayı planlıyo tek satışı costa olucak max 50 60 o da uefa resmen mafia fener istese koç ülker şahenkten bi sezonda 50 milyonluk yatırım alamaz mı almadı mı en zor dönemde sow getirilmedi mi evet fark var ama o farkın kapanmasını engelleyen bi ffp çıkardı adi herifler. madrid barçanın cezasını kaldır atleticoya devam psg mancity para cezası
  • Spoderman kullanıcısına yanıt
    Dostum sen anlamamkta neden israr ediyosun ? Adamlar oyuncu satisindan o kadar kar elde edemiyolarki.her sene zarardalar.bende neden bize illa oyuncu satisi dayatmasi var onu anlamaya calisiyorum. Real manu chelsea falan her sene 200mluk oyuncu satmali bu kafayla

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Bize ayağında top tutacak,bencil bir adam lazım.Çünkü diğer türlü kimse sorumluluk almayınca bütün kritik pasları M.Topal atıyor maçları hatırlarsan.Pereyra Naniyi bir ara takım lideri yapmıştı,o da yeteneği ölçüsünde kanattan bir şeyler yapmaya çalışıyordu ama yetmedi.Ben Arfa Nanide kat kat daha iyi ve yetenekli bir takım lideri olur gelirse de Van Persienin arkasında oynar.

ya ben arfa zaten abartıldığı kadar iyi bi oyuncu değil bide naniden daha iyi ve yetenekli demişsin
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Emin misin?

Emenike Kadro Dışı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

quote:

Belhandaya 8+1m bonservis vermis gs.siz hala dirarin ucretini tartisin.ortada dönen paralara bak ya.real madrid manchester psg gibi takimlar avrupa futbolunun anasini aglatti.uefamafia ise bunlara hicbi yaptirim yapamiyor.dokunamiyor.suan avrupada orta sinif bi oyuncu en az 10m dan basliyor.adamlar 100m euroluk transfer yapar.biz ozana 8 kjaere 7 veririz drek uefanin radarina gireriz.bu adaletsizlikle kimse sampiyonlar liginde falan basari beklemesin

onlar 100mlik satış yaparken satışda yapıyor.

milanın durumu nedir peki ? doğru düzgün oyuncu satışından bir gelirleri yok ne kendi liglerinde ne avrupada(ki avrupaya gidemiyolar bile)herhangi başarıları yok ama 100m+ transfer yapabiliyolar çinliler sayesinden.bunlara neden ffp işlemiyor ?
  • KOCAMAN UMUTLARIMIZIN SAHİBİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 27 Haziran 2017; 20:8:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merzifonlu Joe

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: Merzifonlu Joe

Vitor Fenerbahçe'ye tekrar gelse Aykut kadar tepki çekmez herhalde. Ne kadar nefret ediyormuşsunuz bu adamdan. Ben de bayılmıyorum Aykut'a ama bu kadar da gömülecek adam değil. Gelmesini bir eleştir iki eleştir, sonra inansan da inanmasan da takım adına yararlı olmasını um. Sezonun ilerleyen zamanlarında da beğenmiyorsan hatalarını tekrar söyle, eleştir.

Aykut'un yaptığı kötülükleri kimse unutamaz ondan insanların tepkili olması çok normal . Aykut bu sezon takımı şampiyon yapsa dahi insanlar yine geçmişteki olayları hemen unutamaz . Anca 2 sene üst üste şampiyon yapıp takım çok iyi durumda olacak ki o zaman taraftar geçmişte yaptıklarını dillendirmeyi bırakıp , ona destek olmaya başlar .

Siz Aykut'un oynattığı futbola değil Aykut'a diş bilemişsiniz. Adam şu halimizle bizi şampiyon yapacak ama bir kere daha şampiyon yapmassan desteklemem diyeceksin. Eee baştan belli bu adamın ne yapsa yaranamayacağı. Üstelik Beşiktaş taraftarı "Şenol Güneş bir numara, Oğuzhan 100 m eder. Marcelo efsane stoper. Talisca muhteşem bir yıldız." gibi şeyler söylerken Fenerbahçe "Aykut'ta hoca mı? Hasan Ali yerine ben oynarım daha iyi. O çöp, şu çöp, bu çöp. Josef'le Topal kazması." gibi şeyler söylüyor. Ve Aykut tüm bu şeylere rağmen şampiyon olsa bile sana yaranamayacak öyle mi? Aykut'un yerine olsam böyle taraftarlara zaten yaranmaya çalışmam.

Aykut orada 1.5 milyon euro alırken biz taraftarın cebinden alıyor , ondan dolayı bize yaranmak kendini kanıtlamak başarılı olmak zorunda . Sen ve senin gibi düşünenler haram hak edilmeyen parayı yemeyi seviyor anlaşılan ki yorumunu desteklemiş . Fenerbahçe sizlerin zerre umrunda değil , umrunda olan insan bu tarz konuşmaz . Sizler Fenerbahçe'li değil , aykutsporlu olmuşsunuz . Hayır nesini sevdiniz onuda anlamadım bunun hiçbir mantığıda yok , garip insanlarsınız .

• ilk antremana çıkmışız hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.