Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arfa geçen sene doğru düzgün maç oynamamış inişli çıkışlı bir performansı var deniyor, umarım almazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucas Lima'dan ibre Arfa'yı mı döndü

PSG forumunda Arfa için Messi kadar yetenekli ama kafasını kullanmıyor denmiş

• Şu 4 transfer açıklansın artık

Yoksa gündem değişmeyecek

• Beşiktaş 2 sezondur FFP'yi hiçe sayıyor. Geçen 2 sezondur sattıklarından daha fazla harcıyorlar transfere.Hadi UEFA'ya mail atalım.

• Lima yi bile alamiyorsa yonetim köprüden atlasin, an itibariyle yonetimde transfer bitirecek çapta adam yok.

Nerde kutluap nerde saran

• Lens - Alper - Aatıf üçlüsünden Dirar - Ben Arfa - Valbuena üçlüsüne doğru geçiş.
  • Sevilla Başakşehir'i elerse 500 bin euro kazanacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Arfa umarim takimda olumlu performans gosterir. Lakin ben alinan onca isim yapmis futbolcudan sonra dersimi aldim. Buraya gelen adamlar doymus olarak geliyor, biraz oynasam yeter kafasiyla.

Kjaer skrtel kuyt lens?

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Az sabredin 3 sene sonra çok fena batacak Beşiktaş. Lens, Gökhan, Tosic... 35 yaşına kadar sözleşme yapıyorlar herkesle. Yollayamayacaklar gitme zamanları geldiğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Ağustos 2017; 10:36:47 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    CL ve Ligtv gelirlerini gösteriyor olabilirler. Başakşehir elenirse ordan da bir şeyler iner.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Arfa umarim takimda olumlu performans gosterir. Lakin ben alinan onca isim yapmis futbolcudan sonra dersimi aldim. Buraya gelen adamlar doymus olarak geliyor, biraz oynasam yeter kafasiyla.

Kjaer skrtel kuyt lens?

Yıldız oyuncuları trollemek de yeni moda oldu. Bi öğrenmişler Van der Wiel. Her gelen oyuncuya Wiel olacak da yatacak diye ağlıyorlar.

Güzel yazmışsın. Kjaer - Skrtel - Kuyt - Nani - Appiah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Ağustos 2017; 10:46:0 >
  • 1 haftadır lucas lima gelmezse şöyledir böyledir dediğim için uzaklaştırıldım. Yazmazsam gebereceğim şeyler var.

-Lens tam olarak kalbimi sıkıştırdı.

-Transfer, şampiyonluk vs. artık hak getire,

-En önemlisi bu BJK taraftarından yönetimine öyle itici bir hal aldıklar ki hiç aklıma gelmezdi bu tayfadan nefret edeceğim. Adamlar ciddi anlamda kendilerini Real madrid ,barselona filan sanıyor. Başarı hakkınızdır. Ego da öyle ama egonuz başarınızın Avrupa da ve devamlı olması durumunda kabul edilebilir. İki yıl üst üste şampiyonluk transferde iki tokat dağları yaratmış kafasında dolaşıyorsunuz. Neyse bu iki yıllık hızlı yükseliş aynı hızda düşüş yaşayacak o zaman görüşelim.

• Bu gerçek mi?

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu bende yönetime kızıyorum bu Lens konusunda haklisiniz ama söyle birşey var; taraftar bu kadar isterken ıllaki teklif götürülmüştür Lens'e ama kısa vade ama uzun. Gelmeyi çok isteyen adam gelir beyler rakibe gidip böyle videolarda yer almaz. Lens' iyi futbolcu eyvallah ama vazgeçilemeyecek bir oyuncu değil. Benim gözümde diğer takım arkadaşları gibi şuan. Umursamayin fazla. :)

• Ben Arfa'nın yetenek konusunda Türkiye'de muadili yok. Gelirse heyecan yaratacak. Taraftarları stada çekeceğini düşünüyorum. Riskli transfer ama şu an bu riski almak zorundayız.
  • Beyler yarın ki maçın ücretsiz olmasının nedenlerinden biride maçdan sonra yeni transferi tanıtmak için diyolar olabilir mi böyle bisey lütfen olsunn.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takıma Valbuena gibi 3 tane daha oyuncu lazım. Yetenekli, yaratıcı ve aklını kullanabilen.

Herkes Souza - Ekici ikilisini orta saha yazmış. Ama Ekici sadece yedek olur bence. Oraya iyi bi iki yönlü orta saha lazım. Önlerine de iyi bir ofansif orta saha lazim.

Takım geriden oyun kuramıyor. Olası bir Ekici sakatlığında yine kısır bir orta saha oluşur. Aldığın ofansif orta saha da buna çözüm olmaz.

Yani kısaca bu takım için şu an en önemli transfer merkez orta sahadır.

• trufily T kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe kulübü resmi yayın organlarından hiçbir şekilde cıvık, ciddiyetsiz veya ergen bir şekilde Trollük yapmamıştır. Kulübe ters. Böyle davranışlar kulübü küçültür.
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Forvette de ahmethan oynar artık ilk stoper ve forvet bence,daha ejlifi görmedik

• 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.