Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadro çok kötü. Bu sene de fıs geçer. Digitürk iptal ettirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Top forvete gidemedikten sonra istersen Higueni al yine bir şey olmaz.

• TEHET kullanıcısına yanıt
    Valbuena ortada alper solda oynar bence .8m€ya gignac varken niye perezi almaya çalışıyorlar anlamadım.

• Judge Man kullanıcısına yanıt
    yaln haber

zaten ne dersiniz diye sorulacak adam değil, hele ttansfer çekişmesi varken

• Fenerbahçe bu sezon kadro olarak geride kaldı. Genelde kadrosu iyi olurdu bu takımın. Aziz artık kadro kurmayı da beceremiyor.

• Arkadaslar diğer takım taraftarına laf anlatmaya çalışmayın, başaramazsınız. Burda olmalarının sebebi sizin tepki göstermeniz.Lens kıymetli futbolcuydu sebebi ne olursa olsun Beşiktaş'a transfer oldu bitti. Bu konuyu kapatalım artık. Ben de ilk transferi duyduğumda fevri davrandım tepki gösterdim ama işimize bakalim. Adamlar için büyük olay bizden topçu almak sanırım burda çıkmıyorlar, bırakın transferleri ile mutlu olsunlar. Dünyanın en kıymetli futbolcusunu kaybetmiş modundan bi çıkalım hele. Gelecek oyuncular belli olsun resmi daha iyi görürüz bu sezon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.N.Y -- 6 Ağustos 2017; 11:25:17 >
  • Azız cıkmıs bıde lens bjk ye daha az paraya gıttı dıyor.. Eeee demezler mı adama madem daha az paraya gıttı neden senı degılde bjk yı sectı diye. Vizyonsuz adam kulubu küçülttü iyice.

• Lens, Fenerbahçe'den 4,2 milyon Euro istemiş. Sonra 4 milyona düşmüş. Fenerin 2,7 teklifi varmış.

FB yönetimi, Lens'in üçkağıtçı blöfünü yememiş. Lens, FB ile tekrar görüşmek istemiş. Bizimkiler yüz vermemiş, adam yerine koymamış.

Lens de ezik bir şekilde 2,2 milyona Beşiktaş'a imza atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Ağustos 2017; 11:32:29 >
  • Ben Arfa geliyor galiba. İstemiyordum ama umarım faydalı olur. Hocanın takıp yedek bırakma ihtimali de var.

Ben Arfa geldiğinde havaalanında olağanüstü bir karşılama yapılıp her maçta tribünler tarafından pohpohlanmalı. Adam resmen gazla çalışıyor. Hoca da biraz pohpohlarsa faydalanabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala ben arfa deniyor yahu bu adam gelmicek bu ülkeye milyon defa açıklama yaptı. Ama ben arfa gelirse fenerbahçenin inanılmaz bir rotasyonu olucak bu ligde hiçbir takımda olmayan oda bi gerçek.

Sakatlık vs durumunda misal birde babacar gibi bi santrafor alındığında sow da alınacak muhtemelen yani 2 tane kanat forvet oluşan durumda bi düşünelim takımı.

Babacar
    Valbuena - ben arfa - dirar

-----Babacar-----
    Stoch--Ben arfa--Isla

-------Rvp-------
    Sow---Valbuena---Dirar

----------RVP------
    Vallbuena---Ekici---İsla

---------Babacar-----
    Ben Arfa--Elif Elmas--N.Dirar

Neredeyse fenerbahçe 8-9 a yakın farklı şekil ve sistemlerde hücum gücü olacak 1 tane sağlam kanat forvet ve 1 tane ofansif ortasaha aldığında. Hücum bölgesinde hangi oyuncu sakatlanırsa sakatlansın aynı verimde oynayabilcek birçok oyuncumuz olacak.

Herkes transferlere sallıyor çok fazla ama 1 ya da 2 takviye ile nasıl psikopat bi hücum gücü olduğunu görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 6 Ağustos 2017; 11:31:13 >

• Rvp avatarlı rvp hayranları ben arfa gelmesin yatar diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Lens, Fenerbahçe'den 4,2 milyon Euro istemiş. Sonra 4 milyona düşmüş. Fenerin 2,7 teklifi varmış.

FB yönetimi, Lens'in üçkağıtçı blöfünü yememiş. Lens, FB ile tekrar görüşmek istemiş. Bizimkiler yüz vermemiş, adam yerine koymamış.

Lens de ezik bir şekilde 2,2 milyona Beşiktaş'a imza atmış.

Eminim olmuştur bu. Zaten bizden kim gitse, kimi alamasak yönetim hep süperken karşıdaki oyuncu, hain, çıkarcı, şerefsizin teki oluyor.
  • Ulan Talisca'yla ilgileniyoruz diye bjkliler nasıl da tutuşmuş. Ondan çıkmıyorlar konudan. H Bizim sözleşme yenilemediğimiz adamları alıp "Fenerin elinden topçu kaptık len, En büyük biziz len, Bize para için gelmiyorlar len" diye tribe giriyorlar. Unutmayın ki biz Fenerbahçe'yiz. Birinin elinden adam alacağımız zaman sizin gibi sözleşme yenilemeyen adamların peşinde koşmayız. Bjk'ye imza atmaya Mehmet Topuz olayını çabuk unuttunuz herhalde.

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Sevilla Başakşehir'i elerse 500 bin euro kazanacağız.

Inşallah Başakşehir eler, 500 bin Euro için böyle duşüncelere girmeyelim.

• EYŞAAAAAANNNNNNNNNN !

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Yeni forvetimiz,büyük ihtimal Senegalli Babacar olacak.Tabi,son anda ,tanınmamış abuk sabuk bir adam almazlarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 6 Ağustos 2017; 11:42:50 >
  • Aziz zaten kadro kurmayı beceremiyordu ki. Bu sene olan birşey değil ama diyorsan yıldız almadı bu sene o ayrı :)
  • Eğer yine bir taraftarı uyutma operasyonu değilse bir stoper, sol bek, orta saha ile forvet ve kanatta oynayan bir oyuncu alınırsa takım uçabilir, tüm olumsuz hava dağılabilir. Van Persie'nin de yollanma durumu var.

Gündemdeki isimlerle şu kadro olsa şahane olur;

L.Perez

Valbuena - Ben Arfa - Dirar

M.Ekici - Josef

Kenedy - Skrtel - Gustavo - İsla

Kameni

Yedekler: Volkan, Şener, H.Ali, Neustadter, Ozan, Salih, Alper, Stoch, Fernandao
  • Lens konusundaki fikrim şu ;

Adam tek bizi istiyor ve bjk biz ilgilenmiyoruz önceliğimiz değil dedi diye sunderlanddan para kırdırmaya çalıştı .

Oda bjk pat diye teklif yapınca lenste gitti.

Lensin maaşı değil sunderland problemdi.
  • 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.