Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lens gerçekten 4 istediyse yolu açık olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens'in rüyası videosu harika ya.. Kiev'den 6 yemek ne kadaar ışıltılı bir rüya.
  • -
    --
    E artık hayırlı olsun diyelim di mi?

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Biraz önce attılar sildiler saat 05:15 gibi
  • hatem > 100xlens diyenler..
  • Yav arkadaş forumu ne hale getirmişsiniz. 3 sayfa deleted topics geçtim. Sevgili Gs ve Bjkli arkadaşlar gidin kendi bölümünüz var orada ne konuşuyosanız konuşun buraya gelip de yazmayın arkadaş sizin yüzünüzden deletedli mesajlar görüyoruz 150 tane.
  • Fikret Orman: Sunderland daha yüksek bir bonservis istiyordu ama Lens Beşiktaş'ı çok istediği için alacaklarından düştü ve bonservisi bu noktaya indi

Kerizler: Adam babası ölünce maça çıktı, fenerde kalmak istiyorum dedi, gelmek istiyorum dedi

Lens'in gelmek istemesi: Fener'e 6.5 milyon bonservis, 4 milyon maaş. Beşiktaş'a 5 milyon bonservis 2.2 milyon maaş.

Adam Beşiktaş'a gitmek için cebinden 3 milyon euro civarı para kısmış. Bildiğin çarşı üyesi olacak herif. Hala Fener'e gelmek istedi diyorsunuz. Fener'i yolmak için gelmek istemiş. Kerizletmeyin artık kendinizi. Gelmek istediğini görüyoruz. Onemli olan ne şartlarda gelmek istemesi.
  • Ya yemişim Lens i, Ben Arfa geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Fikret Orman: Sunderland daha yüksek bir bonservis istiyordu ama Lens Beşiktaş'ı çok istediği için alacaklarından düştü ve bonservisi bu noktaya indi

Kerizler: Adam babası ölünce maça çıktı, fenerde kalmak istiyorum dedi, gelmek istiyorum dedi

Lens'in gelmek istemesi: Fener'e 6.5 milyon bonservis, 4 milyon maaş. Beşiktaş'a 5 milyon bonservis 2.2 milyon maaş.

Adam Beşiktaş'a gitmek için cebinden 3 milyon euro civarı para kısmış. Bildiğin çarşı üyesi olacak herif. Hala Fener'e gelmek istedi diyorsunuz. Fener'i yolmak için gelmek istemiş. Kerizletmeyin artık kendinizi. Gelmek istediğini görüyoruz. Onemli olan ne şartlarda gelmek istemesi.

Lensin geçen sene Beşiktaş yerine Feneri seçmesinin sebebi Advocat tı. Bu sene Advocat yok, kulüple taraftar kavgalı, takımda sistem yok hazır kendini kanıtlamışken de yüksek fiyat çekmesi normal.

Şampiyonlar liginde oynamak, dolu tribünler, takımda eski arkadaşları olunca Beşiktaşa ucuza gelmesi normal.

Sorun Lensin yüksek fiyat çekmesi değil Fenerbahçe istekli olsa daha ucuza gelebilirdi. Ama Aziz Yıldırım başarılı olanı istemez gönderir.

• telefunken twittera da yazmis. aziz soylemistir aldik diye. ben arfa kesin gibi artik :( hosgeldin gozunde dolar gorunen topcu. hiç bu kadar içime sinmeyen bir transfer olmamıştı. Bir emenike bir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelsin artık şu transfer lerde biraz olsun milletin çenesi kapansın. HAyır Ben arfa gelse mbappe neden alınmadı diyeceler olacaktır elbet... :)
  • Aziz 4 transfer demis bence taraftarin gazini almak ici n soylenen bi laf artik aziz insanlari nasil kandıracağını ve taraftarin gazini almayi iyi biliyo benim kaanatim bu transferlerde olursa sow olur başkada umitlenmeyin ne demisti aziz mayis ayinda tum transferler bitcek herkes kampa katilcak hani nerde verdiği söz dememismiydi ben oldugum surece aykut bu kapidan iceri giremez diye ee aykut t drktr simdi

• Başlarım Lens'e. Tuhaf mısınız nesiniz sayfalarca yok Mbabbe yazmışlar konu nereye dönmüş.

Arfa gelmiş galiba, Arfa geldiyse sağ kanatta oynayacak demektir yada forvet arkası.

Sağ kanatta oynarsa Dirar sağ bek olabilir, İsla sol bek yada 8 numara.

10 numara oynarsa o zaman Valbuena solda oynar.

Son izlediğimiz maçlarda zaten 4-4-2 tarzında oynamaya çalıştı. Gezgin, serbest oyuncu rolünde oynayabilir Arfa. Bu rolde mutsuz da olmaz aslında. Önünde pres yapan, güçlü, top tutabilen, dripling atabilen bir futbolcu lazım. Zapata mı olur, Babacar mı olur bilmiyorum.

Arfa, Perez, Babacar/Zapata gibi çılgınlık yapacaklar ise taraftar ölür heyecandan. Kaç yıldır hücum oyuncusu görmüyorduk kadroda. Kulübe de zaten 21 kişi oldu iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu perez denen adamda ne buldular ben anlamıyorum.

perez aşağı perez yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

Aziz bu hafta 4 oyuncu alıcaz demiş...

Aziz'e kalsa transfer Haziran da bitiyordu.

Olacakları söyleyeyim. Transferin son günlerine doğru bir forvet, bir de Sow alınır. Olay kapanır. Ben de bu mesajı alıntılarım...

Haziran da değil hocam Mayıs ta bitecekti. Başkan mükemmel bir siyasetçi. Yine sıkıştı ve yine insanlar yedi!!!

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    4.2 istedi 2 yil icin. Biz 2.7 verdik. 2 yil bak.

Isteklerine goz yummayip vermeyince dirari aldik, haftalarca transfer olamayinca besiktasa gideyim dedi. Onda da iyi vurdu size 5 yil boyunca 2.2 milyon yilda

Hani bir kere dedigin gibi olsa bule 2.7 x2 ye 2.2 x 5 oluyor secimi, ki biz haftalar once almisiz Dirari Lens yerine.

Bu besiktaslilar hep ayni hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce rvp-nani-kjaer getirdik kimse bjk forumuna gidipte zaaaa ezikler muhabbeti yapmadı. onlar geldi "yok rvp ölü elinizde patladı" "yok nani iyi olsa manu salmazdı" "kjaer nerede oynamış ki?"
    geçen yıl skrtel getirdik yine aynı benzer yorumlar.

daha öncesinde alex-carlos-alves-meireles-kuyt'ları getiren takım'a en büyük başarısı quaresmayı 7ye alıp ertesi sene gönderebilmek için bonservissiz çıkaran, sonra adam bulamayıp tekrar bonservisle geri almak olan vizyonsuz takımın taraftarı, oynatıp işimizi gördükten sonra yolladığımız adamları (aynı eski zamanlarda rüştüyü-uğur boralı-aurelioyu-niangı) alınca bize transfer çalımı attıklarını zannedip eğleniyorlar.

beşiktaş jimnastik kulübünü kısaca özetlersek

aziz yıldırımın başında olduğu fenerbahçe'den, fenerbahçe'nin istediği bir oyuncuyu alabileceğini zanneden, düşünme yetisi çekmekten körelmiş topluluk

• Arkadaslar lens iyi oyuncuydu ama gitti.

Soyle bir gercek var besiktas ile biz bir oyuncuya ayni sartlari sunuyorsak, o oyuncunun besiktasa gitme ihtimali yok. Cunku her turlu daha buyuk Kulubuz. Bu gormemek icin gerizekali olmaz lazim. Su bjk ye giden oyuncular sampiyonlar ligi sevdasina gidiyorlar. Yoksa bjk buyuk diye degil. Birakin avutsunlar kendilerini. Sularini sikicaz yakinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Diğer Kulüp Başkanlarından Artıları;

+ Amatör Şubeler

+ Basketbol

Eksileri ;

Saymaya gerek varmı ?

Koskoca spor kulübünün potansiyelini bu iki artıya harcadı dışındakilerin hepsinin daha iyisi stad felan diğerlerinde de var.

Sonun geldi artık bittin bittin. Bizide bitirdin.

Basketbol artısı yok hocam basketbolu bilmediği için artısı var obradovic e ne yapıyorsan yap talimatı verdi obradovic röportajında açıklıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seraaser

quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

Aziz bu hafta 4 oyuncu alıcaz demiş...

Aziz'e kalsa transfer Haziran da bitiyordu.

Olacakları söyleyeyim. Transferin son günlerine doğru bir forvet, bir de Sow alınır. Olay kapanır. Ben de bu mesajı alıntılarım...

Haziran da değil hocam Mayıs ta bitecekti. Başkan mükemmel bir siyasetçi. Yine sıkıştı ve yine insanlar yedi!!!

takıma en gerekli bölgelerine 3 oyuncu transfer sezonu başında takviye edildi zaten. sol kanat(10 numara)- 8-10 numara - sağ kanat(sağbek). rvpnin oluşundan dolayı ve forvet fiyatları tuzlu olup bizim kasada boş olduğundan dolayı forvet alınamadı.
    hayatınızda hiç alışveriş de mi yapmadınız siz. kıyafetlerde sezon biterken ellerinde kalmasın diye fiyatı kırarlar, aynı mantık transferde. son ana kadar bekleyip minimum harcamayla kapatılmak isteniyor.

• 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.