Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Arfa umarim takimda olumlu performans gosterir. Lakin ben alinan onca isim yapmis futbolcudan sonra dersimi aldim. Buraya gelen adamlar doymus olarak geliyor, biraz oynasam yeter kafasiyla.

Kjaer skrtel kuyt lens?

Yıldız oyuncuları trollemek de yeni moda oldu. Bi öğrenmişler Van der Wiel. Her gelen oyuncuya Wiel olacak da yatacak diye ağlıyorlar.

Güzel yazmışsın. Kjaer - Skrtel - Kuyt - Nani - Appiah

Hadi yatacak demeyelim de bekleneni veremeyen diyelim. En buyuk ornek hala takimda, Rvp. Nani'yi digerlerinin yanina yazman komik zira kendisi mac secen bir oyuncuydu. Ayrıca kjaer Fener'e gelmeden önce yıldız futbolcu değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vespucci -- 6 Ağustos 2017; 12:13:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 6 Ağustos 2017; 11:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Eğer yine bir taraftarı uyutma operasyonu değilse bir stoper, sol bek, orta saha ile forvet ve kanatta oynayan bir oyuncu alınırsa takım uçabilir, tüm olumsuz hava dağılabilir. Van Persie'nin de yollanma durumu var.

Gündemdeki isimlerle şu kadro olsa şahane olur;

L.Perez

Valbuena - Ben Arfa - Dirar

M.Ekici - Josef

Kenedy - Skrtel - Gustavo - İsla

Kameni

Yedekler: Volkan, Şener, H.Ali, Neustadter, Ozan, Salih, Alper, Stoch, Fernandao

Bu oyuncuları 10 milyon euro ya nasıl alıcaz fazla hayal kurup hayal kırıklığına uğramayalım. Kiralık verirlerse belki.

• Ben Arfa gelirse ve en önemlisi top oynamaya gelirse adam efsane olur 1 sezonda ama Ben Arfa transferinde çok ince bir çizgi varmış gibi duruyor ya Wiel gibi olacak ya da Kral olacakmış gibi.
    Keşke daha önceden gelseydi, o bölgede oynayan oyuncu ile Ben Arfa'yı karşılaştırmam bile. 1 maçta iyi oynayınca neler yazdılar hakkında, sanki yeni futbolcu hiçbir şey bilmiyoruz onun hakkında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    bjk tek başına gruplara kalırsa 12,7milyon €kazanacak başak geçsin turu daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 6 Ağustos 2017; 12:10:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Ulan Talisca'yla ilgileniyoruz diye bjkliler nasıl da tutuşmuş. Ondan çıkmıyorlar konudan. H Bizim sözleşme yenilemediğimiz adamları alıp "Fenerin elinden topçu kaptık len, En büyük biziz len, Bize para için gelmiyorlar len" diye tribe giriyorlar. Unutmayın ki biz Fenerbahçe'yiz. Birinin elinden adam alacağımız zaman sizin gibi sözleşme yenilemeyen adamların peşinde koşmayız. Bjk'ye imza atmaya Mehmet Topuz olayını çabuk unuttunuz herhalde.

Topuz u aldıkta ne oldu? Tarık ı da kaçırmıştık, ne faydasını gördük? Caner ve Gökhan a misilleme İsmail "KOYBAŞI"! kime yaradı. Artık Fenerbahçe para ile kapıları açan kulüp olmasın. Saygınlığı öne geçmiş paralı bir kulüp. Yine her kapı Ali Koç a çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egos1907 -- 6 Ağustos 2017; 12:16:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

/>

Dur hocam yapma böyle şeyler bu taraftar Ozana alışıkya Ben Arfayı beğenmiyorlar sonra
  • Arkadaşlar artık şu Caner-Gökhan-Lens konusu kapansın.Bjk'nin bizden oyuncu çalması bir durum yok ortada.
    Bu üç oyuncu sözleşmesi bitince kendilerini hint kumaşı zannettiler ve yüksek meblagda bulundular.Aziz'de bunların kıcına tekmeyi vurdu -en iyi yaptıgı iş- ve bunların yerine adam alınınca bunlarda mal gibi meydanda kalınca gittiler Bjk ile anlaştılar.Olayın özü budur.Kim nereye gidiyor gidiyorsa gitsin.
    Bjk'de bunların Pr'sini iyi yapınca kendi kendini bir anda Fb seviyesi ile görmeye başladı zaten yorumların cogunu okursanız transfer ile ilgili değil Fenere şöyle yaptık böyle yaptık yorumlarıdır.
    Bjk taraftarı komplekslidir bu komplekste hiçbir zaman Fenerden daha büyük olamayacagını bildikleri içindir.Bjk'nin en önemli rakibi Bursa'dır,Bursa maçlarınıda bir Fenerli olarak iple çekiyorum,çünkü güzel geçiyor rekabetli geçiyor.

Velhasılı kelam bu üç oyuncunun konusunu kapatın gitsin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 6 Ağustos 2017; 12:17:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

/>

bu adamda 3 sezondur fenere transfer olucak.(yersen)
  • Aziz Yıldırım: Diego costa düşündüğümüz oyunculardan biri.

• Taraftarı uyutma operasyonu olma ihtimali yüksek.Daha önce de "Mayıs'ta transferler bitecek" demişti.Ağustosu geçiyoruz hala bitmedi çok eksik var daha.Bence 4 transfer yapmamız lazım demek istedi yaptık bu hafta açıklayacağız demedi.Bizi yiyor.Kimseden duymadık bu transferleri.

• Arkadaşlar bugün passolig başvurusu yapıp yarın tek gecislik ile maça girebilir miyim?

• Yeni stoperimiz çok büyük bir aksilik olmazsa Gustavo Gomez olacak gibi.
  • Hala beğeniyor o sen olsan bari

• .

(
    )

• Kotuniyetle sormuyorum,

Aziz Yildirim 4. Yildiz hakkinda en son ne zaman aciklama yapti? Google'a arattim sadece 4 yildiz transferi yaziyor. Hedef 4.yildiz degil mi?

• Yeni transferler kim acaba
  • Şu adam, nasıl sınırsız çizilmiyor? Kaç gündür trollüyüp duruyor.

• Acaba bu 4 transferi basketbol içinde söylemis olmasın ?

• 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.