Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31293130313131323133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapacak bişey yok o zaman ya biss şifreli uydu alıcısı alacaksın bence 1 maçlık gerek yok ya internet varsa oradan izlersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XcaL

SOW Gitmesin diyenler nasıl bi kafada anlamıyorum artık o dereceye geldi ki , etrafımda olsa yüzüne mantık diye bağırıcam mantıkkkkkkkkkkk.

Sow'un 1 sene sözleşmesi ve bu sözleşmeden de 1.4 M Euro Garanti parası var + 8 M' da bonservis gelse. 9.4 M. Euro.

1 sene sonra bu paranın hiçbiri yok bu para toz olacak yok olacak , Sow istediği takımla gidecek sözleşme imzalayacak.
    Yok Sow gitmez beleşe diyenlere hatırlatırım para için Lille'den geldi , ve son 2 senedir az kazandığı içinde gitmek istiyor.

Şimdi soru şu Sow'u 9.4 M Euro karşılığında kiralar mısınız 1 yıllığına , bu para çok yüksek değil mi 1 yıl oyuncu kiralamak için ?

Yok oyuncu bulamayız , yok alamayız bırakın bu lafları. Sow zaten yedek forvet kalıcak , 1 yıllığına ortalama bi santrafor kiralarız devre arasında da forvet alırız 1. sınıf.
    Ama şu Sow'a , Meireles'e gitmesin diyenler tam sopalık.

onları alıp evire çevire döveceksin zaten.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Asil senin dunyadan haberin yok herhalde. Adam dogru soyluyor. Limit falan yok. Ne kadar arama yaparsan o kadar kazandirirsin. Dogru duzgun anlamadan yorum yapmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Thierry Henry'i seven arkadaşlar için blogda yazı hazırladım. Yorumlarınızı beklerim.

http://sporranilari.blogspot.com.tr/2015/08/thierry-henry.html

Henry ya çok severdim dediğiniz gibi top ayağına geldiği zaman kesin bir şeyler yapacak diye içinden geçirirdi insan. Çok güzel yazı olmuş elinize sağlık. Blogunuzu takipteyim.

• Vakti zamanında oda bilirdi mikrofonu eline alıp "Cimbom Ağlama" demeyi. Ama adamlığına yakıştıramazdı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

HD kanalı şifresiz olacak eğer SD kanal ise biss key girilerek şifre kırılabiliyor eğer uydu alıcınız biss key girilmesine izin veriyorsa biss key vereyim özelden.

Ozelden gonderirsen iyi olur hocam

• Bende D-smart var nasıl ekleyebilirim tivibusporu ?
  • sowun gittiği gün bayram olduğu gündür stadyumda musaa musaa diye bağıranların suratlarını görmek isterim muhahahaha neyin kafasını yaşıyolarsa artık musa benim çok itici bulduğum bi topçu meireles belkide daha zararlı ondan ama meirelesi daha sempatik buluyorum ek olarak es es maçında iyi oynadı meireles
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

quote:

Thierry Henry'i seven arkadaşlar için blogda yazı hazırladım. Yorumlarınızı beklerim.

Henry ya çok severdim dediğiniz gibi top ayağına geldiği zaman kesin bir şeyler yapacak diye içinden geçirirdi insan. Çok güzel yazı olmuş elinize sağlık. Blogunuzu takipteyim.

Eyvallah hocam çok sağolun çok mutlu ettiniz beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpinax4game

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29840712.asp

Tüm Fenerbahçelilerin bunu yapmasını istiyorum. Yandex'e gece gündüz girerek kulübe katkıda bulunabilirler. Diğer arama motorları kapattık, sadece Yandex'i açtık! Yıl sonunda her bir kişinin Fenerbahçe’ye faydası 30-40 Dolar olacaktır. Ben de bilmiyordum, öğreniyorum giriyorum şimdi. Artık arama motoru olarak Yandex'i kullanacağım. Hayırlı olsun."
    Yandex adına konuşan Mehmet Ali Yalçındağ ise, şunları ifade etti: "Aziz Yıldırım’ın küçük kızı Gülşah demiş ki 'Biz bu kampanyayı altını üstüne getiririz, Yandex’i batırmayalım' demiş. Gülşah izliyorsa; 'Sen rahat ol Gülşah. İstediğin kadar tıklayabilirsin.' Bu bir hedef, bir vizyon. Bu hedefin bu sene Avrupa Ligi finali, gelecek yıl Şampiyonlar Ligi olduğunu duyduk. Bu bizi çok etkiledi.

Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ ise Aziz Yıldırım’ın başkanlığında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önemli transferler yaptığını belirterek, “Fenerbahçe’nin yeni vizyonu ve hedefi bu sene UEFA finali ve seneye de Şampiyonlar Ligi finali… Bu hedefler için Fenerbahçe’yi desteklemek odağında 40 milyon doları kenara ayırdık. Fenerbahçeliler ne kadar arama yaparlarsa kulüpleri o kadar gelir kazanacak. Bir taraftarın bir yıl boyunca günde 25-30 internet aramasını Yandex’te yapması, yıl sonunda ortalama 36 doları kulübüne kazandıracağı anlamına geliyor. 1 milyon taraftar bu şekilde yıl boyunca yaptığı aramalarla kulübe yaklaşık 40 milyon doları kazandırabilir. Bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerim”dedi.

http://eticaretmag.com/yandexten-40-milyon-dolarlik-atilim-yandex-logosu-fenerbahce-formasinda/

Lan haberde bile yaziyor ne kadar arama yaparsa o kadar kazandiracak diye.

lan özürlü ergen adam niye 36dolar desin 25-30 aramaya 36 dolar diyor derki yapın 300 arama alın 360 dolar der yada yapın 3bin arama alın 3600 dolar der.

Millet bunun botunu yapar hani hiç tıklayarak reklamdan para kazanılan işlere bakmamışsınız da işkembeden atıyorsunuz.

Adam tekil kullanıcı kitlesini arttırıp reklam verenlerin gözdesi olmayı bununla beraber reklam gelirini arttırmayı hedefliyor. Tıklayarak 100milyon dolar kazanılsa şimdiye boktan bokta paylaşımlar yapıp tıklamalı reklamlar koyanlar trilyonluk olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlu-orkun

Asil senin dunyadan haberin yok herhalde. Adam dogru soyluyor. Limit falan yok. Ne kadar arama yaparsan o kadar kazandirirsin. Dogru duzgun anlamadan yorum yapmayin.

Bu arkadaş biraz sorunlu galiba uğraşma kardeşim. Benim dediğimi de anlamamıştı, şimdi sallayıp duruyor.
  • quote:

lan malmal konuşamyın be böyle bir şeyden 300 milyon dolar gelir gelse fenerden önce real barca yapar hesabınız yok işi bilmezsiniz oturduğunuz yerden ahkam kesersiniz.

Adam fenerlilerin güçünü kullanıp günlük kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor bizim sazanlarda sanki klübün transfer bütçesi kadar gelir gelecek sanıyor .
  • beyler herhangi bi uydu tv programından internet üzerinden tivibuyu izleyebilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimulayim52

quote:

Bu arkadaş biraz sorunlu galiba uğraşma kardeşim. Benim dediğimi de anlamamıştı, şimdi sallayıp duruyor.

hayırdır genç kaşıntın mı var?

Tıklama ile para kazanma modellerinden bu güne kadar kaç kişi milyon aldı da siz burda ötüp duruyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

Tüm Fenerbahçelilerin bunu yapmasını istiyorum. Yandex'e gece gündüz girerek kulübe katkıda bulunabilirler. Diğer arama motorları kapattık, sadece Yandex'i açtık! Yıl sonunda her bir kişinin Fenerbahçe’ye faydası 30-40 Dolar olacaktır. Ben de bilmiyordum, öğreniyorum giriyorum şimdi. Artık arama motoru olarak Yandex'i kullanacağım. Hayırlı olsun."
    Yandex adına konuşan Mehmet Ali Yalçındağ ise, şunları ifade etti: "Aziz Yıldırım’ın küçük kızı Gülşah demiş ki 'Biz bu kampanyayı altını üstüne getiririz, Yandex’i batırmayalım' demiş. Gülşah izliyorsa; 'Sen rahat ol Gülşah. İstediğin kadar tıklayabilirsin.' Bu bir hedef, bir vizyon. Bu hedefin bu sene Avrupa Ligi finali, gelecek yıl Şampiyonlar Ligi olduğunu duyduk. Bu bizi çok etkiledi.

Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ ise Aziz Yıldırım’ın başkanlığında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önemli transferler yaptığını belirterek, “Fenerbahçe’nin yeni vizyonu ve hedefi bu sene UEFA finali ve seneye de Şampiyonlar Ligi finali… Bu hedefler için Fenerbahçe’yi desteklemek odağında 40 milyon doları kenara ayırdık. Fenerbahçeliler ne kadar arama yaparlarsa kulüpleri o kadar gelir kazanacak. Bir taraftarın bir yıl boyunca günde 25-30 internet aramasını Yandex’te yapması, yıl sonunda ortalama 36 doları kulübüne kazandıracağı anlamına geliyor. 1 milyon taraftar bu şekilde yıl boyunca yaptığı aramalarla kulübe yaklaşık 40 milyon doları kazandırabilir. Bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerim”dedi.

http://eticaretmag.com/yandexten-40-milyon-dolarlik-atilim-yandex-logosu-fenerbahce-formasinda/

lan özürlü ergen adam niye 36dolar desin 25-30 aramaya 36 dolar diyor derki yapın 300 arama alın 360 dolar der yada yapın 3bin arama alın 3600 dolar der.

Millet bunun botunu yapar hani hiç tıklayarak reklamdan para kazanılan işlere bakmamışsınız da işkembeden atıyorsunuz.

Adam tekil kullanıcı kitlesini arttırıp reklam verenlerin gözdesi olmayı bununla beraber reklam gelirini arttırmayı hedefliyor. Tıklayarak 100milyon dolar kazanılsa şimdiye boktan bokta paylaşımlar yapıp tıklamalı reklamlar koyanlar trilyonluk olmuştu.

@FBYandex :https://twitter.com/FBYandex/status/634314697190281216?s=09
    :*

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PickPower

Bende D-smart var nasıl ekleyebilirim tivibusporu ?

Eklemenize gerek yok 777. kanal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpinax4game A kullanıcısına yanıt
    777. kanalı tuşladığımda 577. kanal açılıyor o da radyo kanalı
  • quote:

En sevdiğim oyuncu. Bu kadarı yeterlidir sanirim. Eline sağlık

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim cidden sorunlusun galiba sen. Adamların arama başına ne kadar para kazandığını bilip bilmeden, kendi çapında "reklam başı tıklama" ücretiyle karşılaştırıyorsun. Sen biliyor musun ki google arama başına ne kadar kazanıyor, veya Yandex arama başına ne kadar kazanıyor? Bu adamlar reklamlardan değil, onların sunduğu arama motorunu kullanan insanlardan para kazanıyor. Şu şekilde açıklayayım sana: arama motorlarının basitçe açıklaması şudur: dünya üzerindeki bütün internet sitelerinin, kullanıcı tarafından aratılan kelime/kelime gurubuyla alakalı olanlarının derlenmesini sağlar arama motoru. Bu işi gören birçok arama motoru mevcuttur: Google, Yahoo, Yandex vs. Bu arama motoru sağlayıcıları ise kendi arama motorlarından yapılan arama başına para kazanırlar. Yani bu kişiler reklam vererek para kazanmaz.

Ayrıca 25-30 arama denmesinin sebebi, küçük ve basit bir miktarı örnek vererek akılda kolay kalınmasını sağlamaktır. Yandex senin gibi birinin çıkıp da bu miktarı 10 ile çarpmayı akıl edemeyeceğini düşünemedi herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

En sevdiğim oyuncu. Bu kadarı yeterlidir sanirim. Eline sağlık

Teşekkürler hocam eyvallah sağolun.

• 
Sayfa: önceki 31293130313131323133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.