Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31273128312931303131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: Nizari

quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

kurtuldukmu sow dan sonunda lütfen doğru olsun

Ne vefasız adamlarsınız yahu.

vefa mı? vefa artık sadece istanbulda bir semt adı dostum. Görevini yaptı yeter artık. Ne yani emekli olana kadar tutalımmı?

Nani varken alper varken Sowu artık kanatta göreceğime kanadı mangalda görelim artık

Bu espiriyi benim yanımda yapsaydım ağzına 2 tane cakmistim ..

Adın vefa mı yoksa

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Belli değil heralde o iş. Ama keşke olsa :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Sow gitsin diyorsunuz iyi hoşta transfer sezonu bitimine 10 gün kaldı. 4-4-2 oynayacağımızı düşünüp , RVP nin durumu göze alınınca yedek forvetimiz kalmayacak. Çok büyük risk 2 forvetle yola çıkmak. Yerine şu saatten sonra oyuncu bulmakta çok zor görünüyor. Ama keşke yollanıp Loic Remy alınsa. İlk takımı Nice de oynarken istemiştik. Marsilya'ya gitmişti. Hep içimde uktedir. Top tekniği çok yüksek ve topla gidebilen bir forvet. Fernandao veya RVP ile harika ikili olurlar. Chelsea de 3. Forvet şu an. Bence bunu hak etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Receiverin biss özelliği yok hocam ben napacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: .Taylor Swift.

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamers.

Otamendi ile sözleşme uzatmak istemiyormuş Valencia.

Feghouli+Otamendi paketini alırsak gelecek tehlikelerin farkında mısınız?

Otamendi çok pahalı 40 45 felan isterler

bu sabaha 45milyon euroya city'e imza attı otamendi :)))

45 milyonsa Valencia, City'e yılın kazıklarından birisi yapmış demektir. Gerçi City ile Liverpool alışık büyük paralar döküp ligde sadece 2-3.lüğe oynamaya. Zamanında Nesta, Cannavaro, Walter Samuel falan maksimum 25-30'du futbol piyasası bayağı pahalılanmış be.

Sterling e 60 civarı ne olacağı bersiz otamendi ye 40 milyon euro
    Bu araplar kafayı yemiş. Umarım transfer yasağı alırlar.

• Arkadaşlar tivibuspor SD Yayın maç zamanı şifreye girecek biss şifre 100000000000 olan gireceksiniz Tivibuspor HD ise şifresiz yayınlayacak maçı tabi HD uydu aliciniz varsa.

• Hocam benim cihazda şuan şifreli. Ve biss özelliği yok sanırım. Şu eski tip uydulardan. Ben ne yapabilirim?

• ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    HD kanalı şifresiz olacak eğer SD kanal ise biss key girilerek şifre kırılabiliyor eğer uydu alıcınız biss key girilmesine izin veriyorsa biss key vereyim özelden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

HD kanalı şifresiz olacak eğer SD kanal ise biss key girilerek şifre kırılabiliyor eğer uydu alıcınız biss key girilmesine izin veriyorsa biss key vereyim özelden.

Dıgıturk te suan yayın sıfre ıstıyor bıss key gırecek yer bulamaıdm
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.M.Tec

Receiverin biss özelliği yok hocam ben napacağım

Hocam maci sd kanaldan izleyeceksen mac biss sifreli olacak biss destekli uydu alicisi gerekli ama hd kanalda biss olmayacak

• Sow giderse ne ara bir santrafor gelecek onu merak ediyorum cidden. 11 günümüz var. Kara çabuk verilmeli. Feghouli'de oyalanılmamalı.
    Orta düzey 1.80 boylarında süratli bir oyuncu gelirse iyi olur. Bana kalırsa bu saatten sonra gitmesin Sow yedek oynasın. Gayet güçlü bir yedek olur gelenin yerini de dolduracağını düşünmüyorum.
    Santrafor kiralanabilir yedek ucuz bir rakama. Seneye Emenike dönerse yedek o kullanılabilir (içimden gelmese de belki Pereira adam eder onu)
    Sow iyi bir rakama satılırsa stoper alınabilir. Yine forvet yedek kiralık oynar bu sene için.
    Ne bileyim aklıma bunlar geldi
  • beyler artık oyuncu satmayı kötü bir şey gibi görmeyin bizde böyle bir şey var dayı bu sene gelmese bize kalsa bekirleri selçuklarıda göndermiyecektik artık bu sistem değişti oyuncu iyi performans sergilerse gözde olursa anında satılacak bi ara stoch 15 ediyordu veren vardı aziz satmamıştı şimdi 5 etmiyor adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Maç saatinde şifre açılmayacak mı? illa bis girmek gerekli mi yani?

• Sd yayın için biss key ne arkadaslar?

• hd değerleri girip arattım ama hd olarak değil normal tivibu spor çıktı ve şifreli diyor. Yardımcı olabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

hd değerleri girip arattım ama hd olarak değil normal tivibu spor çıktı ve şifreli diyor. Yardımcı olabilecek var mı

Maç saatinde acilir simdi degil:)

• Sow için 15 diyorlar mükemmel olur inanılmaz olur yerine 5-6 milyona bi forvet geriye kalan para ilede bi stoper vuhuuuu
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Kim diyor

Sat gitsin sat sat sat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SOW Ayrılacak mevzuları falan hikaye transfer sezonunun bitmesine bu haftayı saymazsak 1 hafta kaldı, sow giderse bu süre zarfında kimi getirecek yönetim
  • Digitürk için bilmiyorum hocam maalesef forumda arayarak bulabilirsiniz belki.
    @^beetlejuice

SD yayın için biss gerekli her yerde böyle yazıyor ancak HD yayın için sorun yok.
    Biss key : 1000000000000000 (başlangıç 1 gerisi tamamen 0)
    @HüseyinCANDIR
  • 
Sayfa: önceki 31273128312931303131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.