Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathstrokee

Sow satılırsa güzel olur iyi para kazanırız bedava gitmesinden iyidir aynı valencianın feghouli şaktarın adriano da yaptığı gibi bizde elden çıkarmalıyız.Ayrıca adam kaçırıyo musa pas atıyo musa çalım atıyo musa adamı sevebilirsiniz ama bu kadar da abartı yani kaleye paralel kafa attı es es maçında şok oldum yahu.

Aynen ya şok geçirdim resmen sen nasıl paralel kafa vurursun ya kale önünde bu adama verilen şans weboya verilmedi şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Thierry Henry'i seven arkadaşlar için blogda yazı hazırladım. Yorumlarınızı beklerim.

http://sporranilari.blogspot.com.tr/2015/08/thierry-henry.html

Gaza geldim fifa 2008 kuruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

Ahhh Sow Başkan Ahhh keşke Türkçe bilsen de şu forumda yazılanları okuma ihtimalin olsa

Yazık valla yazık

Müslümanlıkla estetiği buluşturan Sow Başkan hakkında konuşulanlara bak

Sen gidersen secdeler kime açacak kollarını

Sen gidersen kim atacak şekil golleri

Sen gidersen bu taraftar kime Müslüm Baba diyecek

Seni göndermek isteyenler utansın

Sow Babanın askerleriyiz !

Kardeşim açıklamadan bıktık bak bu adamı bende dahil çoğu kişi seviyor.
    Adam maaşına zam yapılmadığı için mutsuz , oynamak istemiyor
    Yaşı 29 seneye sözleşmesi bitiyor 30 kez söyledik seneye kesin gitcek. Bu sene şöyle 8-10 milyona satarsak daha ne istiyorsunuz ?
    Sow kötü forvet değil ama sprint atamiyor , savasmiyor , pas , orta hiç birisi yok. 10 pozisyona giriyor 1 tane atıyor arasira birde rovasata çekiyor adamı kral ilan ediyorsunuz.
    Eğer bu sene satilmazsa sowu 1 yilligina kiralamış olucaz resmen hemde 8-10 milyona , bide ustune maçlara isteksiz cikicak.
    Yollayalim kankasinin yanına
    Gelen paraylada 20-25 lık forma hırsı olan , sprint atabilen , driblingi yüksek bir oyuncuyu kapatırız + para kalır ustune.
    SOW 'U YOLLAYİN YONETİM : KANKASİNİN YANİNA

• quote:

Orijinalden alıntı: Riveen

T.C. -FENER_MANİA- @sezer_mustafa 13 sa.13 saat önce
    ROBBEN konusuna gelecek olursak, ROBBEN tamam, Bir kolu bizde ve kendimize doğru çekiyoruz, Bayern düşmek üzere!!!

T.C. -FENER_MANİA- @sezer_mustafa 12 sa.12 saat önce
    Şimdi yarın basın FEGHOULİ çok iyi oynadı, taraftar çok tepki gösterdi ayrılması zora girdi yazacak, siz ona da İNANMAYIN! BENİ TAKİP EDİN!!

T.C. -FENER_MANİA- @sezer_mustafa 12 sa.12 saat önce
    Yani önce ROBBEN, olaki kuş taşa değdi olmadı; o vakit hep beraber S&F...!!!

Şimdi burada birçok kişi bana tepki gösterecek -'leri verecek bunu biliyorum,ama amacım + veya - almak değil,fikrimi belirtmek için yazdım.

Sezer mustafa en başından beri Robben'i savundu gelecek dedi,görüşmeler sürüyor dedi Bayern ikna olmak üzere dedi,hiç lafından geri dönmedi.
    3-4 gün öncesine kadar Feghouli hakkında olumsuz haberler çıkacak medya'da dedi,görüyoruz bu haberleri şu anda CL ligine kalırsa kalmayacak vs vs birsürü haberler çıkmaya başladı.
    Sezer abi feghouli gelmeyecek demiyor,öncelik ARJEN ROBBEN diyor,anlaşma yakındır diyor,ola ki cok kücük ihtimal Robben transferi olmazsa Feghouli hazırda bekliyor diyor,bu yüzden beni yanlış anlıyorsunuz,sezer abiyi savunduğumu düşünüyorsunuz,dediklerini yazıyorum gene - alıyorum savunma şu adamı diyenler oluyor.
    Robben'in geleceğine emin bu adam,Bayern düşmek üzere demiş,Robben'e gelecek gözüyle bakıyor artık,Feghouli süreci uzayacak demişti,uzayacak derken açıklamalar olacak tarzında,sözleşme neden haftasonu imzalanacak diye tweet atmıstı.
    Eğer Robben transferi olmazsa bende sizler gibi tepki göstereceğim sezer abiye,cok ümit verdi çünkü attığı tweetler resmen gelecek diyor.Herkesten önce özür borçlu olacak robben gelmezse.
    Hayırlısı olur inşallah arkadaşlar,tepki gösterenler olucak biliyorum ama beni anlayanlar olursa eğer ne mutlu bana.

@sezer_mustafa kadar kolpacı bir adam daha yok.Twitterda %100 guarin yazıyordu bende hocam noldu guarin de de bu kadar emin konuşuyordunuz edim engelledi beni.Zaten twitlerinin altındaki yorumlara bakarsanız hiç kötü bişey görmezsiniz çünkü direk engelliyor.

• Ee boşunamı geliyor o zaman?
  • Şu hala Hulk ve Robben gelecek diye çırpınan insanlara ayar oluyorum gelmeyecekler işte Feghouli gelecek.

Zouma'yı 3-4 milyona kiralasak, 12-13 milyonda satın alma opsiyonu koysak seneye alsak çok güzel olur.
    O değilde City 45 milyon vermiş Otamendi'ye.EPL'de bu denli büyük paralar dönerken Kjaer'in Liverpool, Everton tarzı takımlara transfer olmaması garip.Kemiksiz 15-20 sayarlardı Lille'e.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ee boşunamı geliyor o zaman?

Bende neden geliyor o zaman turksatta dedim.Geliyor ama bugün kapatılacak dedi.Tivibu izin vermiyormuş diğer platformlarda yayınlanmasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Thierry Henry'i seven arkadaşlar için blogda yazı hazırladım. Yorumlarınızı beklerim.

http://sporranilari.blogspot.com.tr/2015/08/thierry-henry.html

Gaza geldim fifa 2008 kuruyorum

• Maçın Sopcast yayını olur mu? Digiturk var ama onda da izlenmeyecek diyorlar
  • ARKADAŞLAR MAÇ DİGİTURKTEN İZLENMEYECEK İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMYIN İNTERNETTEN DE AVRUPA MAÇI İZLENMEZ GİDİN 5 TL YE KAFELERDE İZLEYİN ZATEN Bİ GOL OLUNCA ORTALIK YIKILIYO ÖYLE DAHA ZEVKLİ OLUYOR ZATEN BİZİM GİBİ DİGİTURK KULLANANLARDAN BİLE +30 TL İSTEYEN DİGİTURK'ÜN BU MAÇI ÖYLESİNE VERMESİ İMKANSIZ
  • Beyler nerde kaldı bu transferler elim Ayağım titremeye başladı.
    Edit: bu arada tivibu spor SD ekledim biss key 1000... Girdim kapanmaz değil mi ?

• Arkadşlar normal uydu var bende ondan izleyebiliriz değil mi şifreye girmeyecek?
  • beyler transfer konusu burası, macla alakalı konulari mac konusunda tartışın. feghouli ne alemde bakmaya giriyorum tuhaf yayıncı kurulus sifre yorumlariyla falan karsilasiyorum. sacmalik degil mi?

• souza son üç maçtadaharika top oynadı ben bu adamdan çok umutluyum top oynamayı biliyor adam böyle devam ederse göbek ikiliden banko olur.Fakat bu takımın ersun hocanın taktiği gibi oynaması lazım arka tandem belli ztn orta alan. --souza--topal--diego olmalı ileride nani--persie--feghouli olmalı bana göre topal ve souza gibi süpürücüler varken çok sıkıntı olmaz feghouli dün izledik aşırı derecede yarımkaşan bir adam defansı var adamın yedeklerde volkan şen stoch alper ozan meireles şener hasan ali fernandao gibi müthiş bir yedek kulübesi demeye dilim varmıyor 11 koysan takır takır oynayacak oyuncular var çok iyi kadro olduk gerçekten.telefondan yazıyorum karıştı biraz kusura bakmayın.

• Şu konunun başlığına Genel Tartışma diye düzenleme yapabilir mi bir yönetici acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

300 milyon dolarlardan bahsedenlere sesleniyorum sizce böyle bir gelir kaynağını real madrid barca hiç göz ardı eder mi.

Sizce google bu işe girmez mi madem böyle yüksek gelir var gidip chrome u real madrid e barca ya bayern e uyarlamaz mı onlara da demez mi taraftar olarak artık google chrome kullanın diye.

Adamların taraftar kitlesi çin den başlıyor amerika ya kadar gidiyor onların geliri sadece 1 milyar dolar olur.

Barça, Real gibi takımlar arama motorundan gelecek paraya mı muhtaçlar ki? Adamlar sadece göğüs reklamından bu paraları çıkartıyorlar. Türk takımları reklam bulamıyor. Bu yüzden önemli bir olay bu Fenerbahçe için.
  • 10 tl heryerde hocam 3 kişi gitsen 30 tl ee biseyler iciyosun 40 tl. Maçta ne oluyo 2 pozisyon bi gol 40 tl çöpe gidiyo ama fener maçı ışte

• Xabir kullanıcısına yanıt
    Haa diyorsun ki google gibi microsoft gibi yahoo gibi firmalar bu işlerle uğraşmaz bizden kat kat fazla taraftarı olan kulüplere gidip denmez böyle birşey yapalım.

Fenere için 300 milyon dolar dan bahsedenler var real için bu 300 mü olur.
    Muhtaç değildir dediğin takım lar ceza alıyor UEFA dan bütçe açıları oluyor ne demek o paralara mı kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla beyler uydusu olmayanlara tavsiye ace stream kullanın. Shaktar maçını ordan izlemistim görüntü çam gibi oluyor ve maç sırasında sadece 3-4 kere takıldı.Forumda da konusu var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Haa diyorsun ki google gibi microsoft gibi yahoo gibi firmalar bu işlerle uğraşmaz bizden kat kat fazla taraftarı olan kulüplere gidip denmez böyle birşey yapalım.

Fenere için 300 milyon dolar dan bahsedenler var real için bu 300 mü olur.
    Muhtaç değildir dediğin takım lar ceza alıyor UEFA dan bütçe açıları oluyor ne demek o paralara mı kaldı.

Dediğin firmaların böyle bir reklam işine gireceğini sanmıyorum zaten dünyaca bilinen ve neredeyse herkesin kullandığı firmalar bunlar. BİM gibi. Adamların reklama ihtiyacı zaten yok çünkü dünyada zirvedeler. Yandex'te en azından Türkiye'de belirli bir kullanıcı kitlemiz olsun diye böyle bir reklama imza atabilir ki atmakta zorunda. 300 milyon dolar ne için bilmiyorum ama taraftarların Yandex'i kullanarak toplam kulübe 40 milyon dolara yakın katkı yapacaklarını biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.