Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31283129313031313132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

SOW Ayrılacak mevzuları falan hikaye transfer sezonunun bitmesine bu haftayı saymazsak 1 hafta kaldı, sow giderse bu süre zarfında kimi getirecek yönetim

Son gün Meireles gelmişti ne sevinmişti ya adamı çok takip ediyordum sonunda mükemmel bir orta saha bulduk demiştim ama
  • beyler kanal arama kısmında sadece bu eutelsat çıkıyor. izleyemeyecek miyim ben şimdi tivibuyu

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadas tivibuya uyelik biraktim donmedi. dsmart bluda var.

Nasil izlicem biss miss anlamiyorum hic. En son uyduyla askeriyede yuzbasinin uydusunu yapmaya kalktim butun kanallar bozulmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burada bisss felan soylemiyor
    https://www.tivibu.com.tr/atromitos-fenerbahce-karsilasmasi-sifresiz-yayinla-tivibu-spor-da

• Tivibu kanalı için ayrı bi konu açsanız ana mesajda ayrıntılı olarak anlatsanız daha iyi olmaz mı transfer konusu uydu alıcısı konusuna dönmüş. farkındayım herkes maçı izlemek istiyor ama bu konuyu kullanmak doğru değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Arkadas tivibuya uyelik biraktim donmedi. dsmart bluda var.

Nasil izlicem biss miss anlamiyorum hic. En son uyduyla askeriyede yuzbasinin uydusunu yapmaya kalktim butun kanallar bozulmustu

Hocam bende baya denedim beceremedim uğraşmayın için zaten şifresiz youtube da canlı veriyor çoğu kullanıcı
  • beyler ispanyolca bilen biri 33. saniyeden itibaren çevirsin bize be. feghouliyle ilgili bir şeyler diyor

https://www.youtube.com/watch?v=epkUrayhYB4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Arkadas tivibuya uyelik biraktim donmedi. dsmart bluda var.

Hocam bende baya denedim beceremedim uğraşmayın için zaten şifresiz youtube da canlı veriyor çoğu kullanıcı

Dsmart bluda vericek diyolardi. Onlarda yalanci cikti 😃

• Next ye 25000 cl var
    Bu var :http://i.hizliresim.com/b2GE30.jpg

Bunlardan girebilir miyim biss ?

• Arkadaşlar bana özel mesaj atanlar oluyor biss olayıyla ilgili elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum ancak bende çok anlamıyorum sadece kendi cihazıma yaptım sizede böyle bir durum olduğunu biss key girilebiliyorsa cihazda verilen biss keyi girmenizi söyledim o kadar. Mesaj atanlarınkini internetten arıyorum o kadar kendi bilgim dahilinde olan bir durum değil. Eğer forumun "Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın " bölümüne konu açarsanız bilen arkadaşlar size yardımcı olacaklardır. Böylelikle konuyu da fazla kirletmemiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpinax4game

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Yandex olayı için kasmayın bu kadar yolda 36 dolar maksimum kazanç var.

Bir limit yok.

Sen gazete okumuyor adamı dinlemiyor musun. Bİr fenerbahçeli sene de 36 dolar kazandırabilir 1milyon fenerbahçeli 1 yılda 40 milyon dolarlık kazanç sağlar kulübe dedi.

Bİz 40 milyon dolaro bir köşeye ayırdık sene sonu takıma vereceğiz dedi.

Para sınırı yok diye bir şey demedi.
  • Önüne gelen platform kuruyo, milleti ütüyolar yok digi yok dsmart yok tivibu... bune arkadaş 8 tane uydu alıcısı mı dizicez TV'nin önüne
  • http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29840712.asp

Tüm Fenerbahçelilerin bunu yapmasını istiyorum. Yandex'e gece gündüz girerek kulübe katkıda bulunabilirler. Diğer arama motorları kapattık, sadece Yandex'i açtık! Yıl sonunda her bir kişinin Fenerbahçe’ye faydası 30-40 Dolar olacaktır. Ben de bilmiyordum, öğreniyorum giriyorum şimdi. Artık arama motoru olarak Yandex'i kullanacağım. Hayırlı olsun."
    Yandex adına konuşan Mehmet Ali Yalçındağ ise, şunları ifade etti: "Aziz Yıldırım’ın küçük kızı Gülşah demiş ki 'Biz bu kampanyayı altını üstüne getiririz, Yandex’i batırmayalım' demiş. Gülşah izliyorsa; 'Sen rahat ol Gülşah. İstediğin kadar tıklayabilirsin.' Bu bir hedef, bir vizyon. Bu hedefin bu sene Avrupa Ligi finali, gelecek yıl Şampiyonlar Ligi olduğunu duyduk. Bu bizi çok etkiledi.

Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ ise Aziz Yıldırım’ın başkanlığında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önemli transferler yaptığını belirterek, “Fenerbahçe’nin yeni vizyonu ve hedefi bu sene UEFA finali ve seneye de Şampiyonlar Ligi finali… Bu hedefler için Fenerbahçe’yi desteklemek odağında 40 milyon doları kenara ayırdık. Fenerbahçeliler ne kadar arama yaparlarsa kulüpleri o kadar gelir kazanacak. Bir taraftarın bir yıl boyunca günde 25-30 internet aramasını Yandex’te yapması, yıl sonunda ortalama 36 doları kulübüne kazandıracağı anlamına geliyor. 1 milyon taraftar bu şekilde yıl boyunca yaptığı aramalarla kulübe yaklaşık 40 milyon doları kazandırabilir. Bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerim”dedi.

http://eticaretmag.com/yandexten-40-milyon-dolarlik-atilim-yandex-logosu-fenerbahce-formasinda/

• Beyler samsung smart TV ye tivibu spor ekleyen var mı? Tüm kanallar silinecektir diyor

• Thierry Henry'i seven arkadaşlar için blogda yazı hazırladım. Yorumlarınızı beklerim.

http://sporranilari.blogspot.com.tr/2015/08/thierry-henry.html
  • SOW Gitmesin diyenler nasıl bi kafada anlamıyorum artık o dereceye geldi ki , etrafımda olsa yüzüne mantık diye bağırıcam mantıkkkkkkkkkkk.

Sow'un 1 sene sözleşmesi ve bu sözleşmeden de 1.4 M Euro Garanti parası var + 8 M' da bonservis gelse. 9.4 M. Euro.

1 sene sonra bu paranın hiçbiri yok bu para toz olacak yok olacak , Sow istediği takımla gidecek sözleşme imzalayacak.
    Yok Sow gitmez beleşe diyenlere hatırlatırım para için Lille'den geldi , ve son 2 senedir az kazandığı içinde gitmek istiyor.

Şimdi soru şu Sow'u 9.4 M Euro karşılığında kiralar mısınız 1 yıllığına , bu para çok yüksek değil mi 1 yıl oyuncu kiralamak için ?

Yok oyuncu bulamayız , yok alamayız bırakın bu lafları. Sow zaten yedek forvet kalıcak , 1 yıllığına ortalama bi santrafor kiralarız devre arasında da forvet alırız 1. sınıf.
    Ama şu Sow'a , Meireles'e gitmesin diyenler tam sopalık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpinax4game

quote:

Yandex olayı için kasmayın bu kadar yolda 36 dolar maksimum kazanç var.

Bir limit yok.

Sen gazete okumuyor adamı dinlemiyor musun. Bİr fenerbahçeli sene de 36 dolar kazandırabilir 1milyon fenerbahçeli 1 yılda 40 milyon dolarlık kazanç sağlar kulübe dedi.

Bİz 40 milyon dolaro bir köşeye ayırdık sene sonu takıma vereceğiz dedi.

Para sınırı yok diye bir şey demedi.

Kardesim adam yil boyunca 1 milyon kisi gunde 35 arama yaparsa o fiyat dedi. Dunde Twitter'da sordu bi arkadas bir kisi icin yillik limit var mi diye. Once duzgun oku, arastir, sonra gel konus burda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• barneystnsn B kullanıcısına yanıt
    Uydu eklemeden Türksat 3E uydusunu yeni uydu olarak ekledim onun üzerine elle frekans yazarak girdim , şuan sıkıntı yok hocam.
  • quote:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29840712.asp

Tüm Fenerbahçelilerin bunu yapmasını istiyorum. Yandex'e gece gündüz girerek kulübe katkıda bulunabilirler. Diğer arama motorları kapattık, sadece Yandex'i açtık! Yıl sonunda her bir kişinin Fenerbahçe’ye faydası 30-40 Dolar olacaktır. Ben de bilmiyordum, öğreniyorum giriyorum şimdi. Artık arama motoru olarak Yandex'i kullanacağım. Hayırlı olsun."
    Yandex adına konuşan Mehmet Ali Yalçındağ ise, şunları ifade etti: "Aziz Yıldırım’ın küçük kızı Gülşah demiş ki 'Biz bu kampanyayı altını üstüne getiririz, Yandex’i batırmayalım' demiş. Gülşah izliyorsa; 'Sen rahat ol Gülşah. İstediğin kadar tıklayabilirsin.' Bu bir hedef, bir vizyon. Bu hedefin bu sene Avrupa Ligi finali, gelecek yıl Şampiyonlar Ligi olduğunu duyduk. Bu bizi çok etkiledi.

Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ ise Aziz Yıldırım’ın başkanlığında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün önemli transferler yaptığını belirterek, “Fenerbahçe’nin yeni vizyonu ve hedefi bu sene UEFA finali ve seneye de Şampiyonlar Ligi finali… Bu hedefler için Fenerbahçe’yi desteklemek odağında 40 milyon doları kenara ayırdık. Fenerbahçeliler ne kadar arama yaparlarsa kulüpleri o kadar gelir kazanacak. Bir taraftarın bir yıl boyunca günde 25-30 internet aramasını Yandex’te yapması, yıl sonunda ortalama 36 doları kulübüne kazandıracağı anlamına geliyor. 1 milyon taraftar bu şekilde yıl boyunca yaptığı aramalarla kulübe yaklaşık 40 milyon doları kazandırabilir. Bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerim”dedi.

http://eticaretmag.com/yandexten-40-milyon-dolarlik-atilim-yandex-logosu-fenerbahce-formasinda/

Lan haberde bile yaziyor ne kadar arama yaparsa o kadar kazandiracak diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Gelmese de olur yeterki Sow'u bonservissiz göndermeyelim. Sıkıldım beleşe topçu yollamaktan , hep al al al al nereye kadar satmamızda lazım. 1 yıl sonra bedava zaten..
  • 
Sayfa: önceki 31283129313031313132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.