Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3gb 22 tl hangisi ? Annemi gecireyim 50 tl oduyor her ay faturasiz mi taahutlu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

3gb 22 tl hangisi ? Annemi gecireyim 50 tl oduyor her ay faturasiz mi taahutlu mu ?
    Telekomun kampanyası idi, şu anda var mı bilmiyorum.
    Uygun fiyatlı birşey istiyorsanız Bimcell e bakın, sadece konuşma paketleri de var.
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık olmasın, faturalıya filan mı taşıdılar acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Turk telekom konyaspor şampiyon tarifesine geçip

Coşturan 3GB Paketi ile tam 3GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL!

Bu paketi alabilirsiniz.

• someoneme kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra olmaz da genelde 1 sene sonra zam yapıyorlar 30₺ oldu diyorlar. Paket yeni olduğu için hemen zam yapacaklarını zannetmiyorum.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Vodafone güven olmuyor bu konuda. Geçen yaz bende bu tarz bi yaz paketine geçmiştim. 23 tl 3+1 4 gb netli. Neyse 6 ay sonra zam yaptılar . Telekom yada turkcell olsa 12 ay gider derimde vodafone da keyfe göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Bir yanlışlık olmasın, faturalıya filan mı taşıdılar acaba?
    Hayır. Hat babam adına kayıtlı olduğu için tarifenin fotoğrafını çekip WhatsApp'tan gönderdim. O da orada ki görevli arkadaşa söyledi.

• İnternetin aşağıdaki gibi yenilenmesini istemiyorum napmam lazım

Degerli abonemiz, tarifenizdeki internet bittiginde avantajlı fiyattan internet kullanmaya devam edebilirsiniz. 5 TL karsiligi 250 MB internet hakkiniz tarifenizdeki internet bittiginde ve internet paketiniz olmadiginda devreye girecektir. Yeterli bakiyeniz olmadiginda standart asim ucreti uygulanacaktir. Detayli bilgi icin:https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cebinize-uyan-internet.php B003

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

İnternetin aşağıdaki gibi yenilenmesini istemiyorum napmam lazım

Degerli abonemiz, tarifenizdeki internet bittiginde avantajlı fiyattan internet kullanmaya devam edebilirsiniz. 5 TL karsiligi 250 MB internet hakkiniz tarifenizdeki internet bittiginde ve internet paketiniz olmadiginda devreye girecektir. Yeterli bakiyeniz olmadiginda standart asim ucreti uygulanacaktir. Detayli bilgi icin:https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cebinize-uyan-internet.php B003
    7 gb kotayı aşmamak

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

7 gb kotayı aşmamak

Alıntıları Göster
    Zekice niye bunu düşünemedim ki

• Yenileme tarihini beklemeden tarifenin yenileyebilirsiniz diyor ama detaylarında resmen laf cambazlığı yapılmış. Tecrübesi olan var mı? Ayın 30'unda paket süresi doluyorsa, ben ayın 15'inde tarife yenilersem geçerlilik tarihi yine ayın 30'u mu oluyor yoksa 30 gün öteleyip diğer ayın 15'i mi yapıyor?

quote:

Kullanım Koşulları

*Tarifeniz yenilendiğinde tarifenizin hakları aynı fiyata ve aynı geçerlilik süresiyle hattınıza yüklenir.
    *Tarifenizi yenilediğinizde, tarifenizin bir sonraki yenilenme tarihi yenilediğiniz tarifenin bitiş zamanında olacaktır.
    *Tarifenizi yenilediğinizde mevcut tarifenizden kalan haklar var ise bu haklar aktarılır. Harcamalarınız önce bu haklardan yapılır.
    *Tarifenizi yenilediğinizde Doldur ve Büyük Seçim gibi ek paketleri kullanamazsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 25 Ağustos 2019; 20:15:53 >

• Vodafone pişmanlıktır beyler beğenmediğim telekom bundan on kat iyiymiş meğer

• faruk F kullanıcısına yanıt
    Diğer ayın 15 i oluyor bizzat denedim ordan biliyorum hocam. Paket başlangıcım 2 ağustos idi, 17 Ağustos da yeniledim 17 eylüle kadar uzadı...

Doldur mantığında ki kalan günlere kadar ekleme olayı yok bunda paketi sıfırdan tanımlamış gibi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 25 Ağustos 2019; 20:53:22 >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Açıklar mısınız hocam tecrübenizi

• Güzel haber. Teşekkürler. İlk mesaja eklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 25 Ağustos 2019; 20:55:23 >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Bu durumu başka yaşayan var mı? Nasıl bir saçmalık bu?

• Ana baba için sadece konuşma paketi almak isteyenleri Türk Telekoma alalım, fafurasıza ayda 10 liraya 750 dk

• Ve paket bitince istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz, paketi aldığınız gündem sonra 1 ay daha uzar

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Neresi iyi telekomun telefon yanımda durduğu halde kapalı çalıyormuş arayan kişilere vodafonea bu tarifeye geçtim asansörde bile çekiyor çok memnunum şu an telekomda ful çekerken görmemiştim hiç

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Benim ana babaya 3gb yetmiyor😂

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.