Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay önce Turkcell'e geçmiştim. Bugün tekrar Vodafone'a döndüm ve paket tanımlandı. 90 gün şartı yok.
    Konuya sormuştum fakat cevap alamamıştım. Bilgi kirliliği olmasın. İlk mesaja ekler misiniz?
  • Vodofone taahhüdüm bitince 2 gb lık paketi 35 lira olarak yenilediği için kızıp telekoma taşımıştım. Telekom da nasıl bir rezil firmadır. Ne 1. katta çekiyor. Ne çatıda. Ne asansörde. Şaka gibi.

8 gb 27 tl yi görünce 4 lira cayma bedelini ödeyip hemen taşıdım. 30 tl lik kontrol al vergisi de içinde. Temiz iş oldu (:
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    90 gün şartı yoktur doğrudur ama net olarak ne kadar onu biliyormusunuz ? Turkcell ve Telekom işleyişini biliyorum ancak Vodafone hakkinda benimde bilgim yok o konuda. Ilk mesaja yazarım 90 gün şartı yok diye ancak biride merak edip soracaktir bana o zaman kaç gün şart var diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Kampanya koşullarında herhangi bir şarttan bahsetmiyor. Eskiden kampanyalarda hülleci operatör uygulamasına engel olmak için böyle şartlar konulurdu. Bunda da insanlar böyle bir varsayımda bulunuyor. Müşteri hizmetleri ile görüşenler de yanlış yönlendiriliyor.
    Kampanya koşullarında gün şartı yoksa '90 değilse kaç gün?' diye bir soru sormanın anlamı yok. Ben 60 gün sonra döndüm Vodafone'a. İddialara göre benim de faydalanamamam lazımdı.

• Denediniz mi çalışıyor mu bu şekilde?

• Trcell e geçip hemen geçebiliyor muyuz garantili denendi mı?
    Zırt diye bir daha ki ay 35-40 TL yapar mı acaba sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sile -- 11 Ağustos 2019; 17:24:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Trcell e geçip hemen geçebiliyor muyuz garantili denendi mı?
    Zırt diye bir daha ki ay 35-40 TL yapar mı acaba sizce
    en az 1 sene zam olmaz bu pakede
  • Sms attım geçtım sonunda.Bayi böyle bir paket yok diyordu.Musteri hizmetleri gecirmiyordu bir SMS attım geçtım.Konu sahibine teşekkür ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mevcut aboneler geçebiliyormu 7 gb tarifeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bu tarife 7 Gb ancak aşağıda linkini verdigim adresten anketi doldurursan 1 aylik 3 gb veriyor 1 aya mahsus. Bu anketi hattı taşımadan önce yap. Anketten sonra 1 ay icinde hattını taşırsan aktif olur

https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/
    Ben bu anketi doldurdum. Sonra da operatör değiştirdim ama hediye gelmedi. Birşeyler yapmak mı lazım?

• Selam arkadaşlar vodafone faturali kullaniyorum bu ay sonu bitiyor sözleşmem faturasiz hatta geçmeden bu pakete katilabilirmiyim ?

• tarifenin kapanmasına 15 gün kaldı. Elinizi çabuk tutun arkadaşlar.
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajdan anketi bilerek kaldırdım müşteri hizmetleri sorun çıkartıyor. O ankette çekiliş olarak 1 Tb veriyor birde çekilişe her katılana şartsız koşulsuz hediye internet veriyor. Bu herkese verilen hediyeninde çekilişle alakasız olarak son katılım tarihi yok ancak hakkını arayana veriyor hediyeyi müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın şansa artık hediyenizi belki alırsınız. Arayıp sonuç alanda var alamayanda var.
  • Lifecell Hoşgeldin 5gb a geçecektim ama bu tarife aklımı çeldi şimdi. Bu tarife için geçişte kullanabileceğimiz başka bir avantaj var mı ekstradan ? Davet veya yükleme kampanyası ? Bir de dakika benim için çok önemli. Fazla dan bi 500 dk almak için ne kadar ödemek gerekiyor misal ?

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Denedim olmadı
  • Bugün hat taşıma işlemlerini başlattım. Vodafoneu en son Telsim zamanında kullanmıştım. Türk Telekom 15 yıllık abonesini kaybettiyse daha tutunamaz.
  • 2 Aydir telekom musterisiyim Izmir de dahi kirsal olmayan yerlerden cekim gucu zayif kaliyor. Acaba Vodafone daha mi iyi olur , telekomdan memnun sayilirim ancak Xiaomi cihazlar ile biraz uyumsuz vs. ve cekip gucu biraz zayif kanimca..
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Cevabı çevrenizdeki Vodafone kullanıcılarında.
  • Güzel kampanya. Geçen sene mesaj ile yapmıştım geçişi 1 hafta sürmüştü.

Şimdi bayiden geçiş yapsam aynı gün geçiş yapılır mı?

• Merhaba arkadaşlar ben TT kullanırken Vodafon faturalı hatta geçtim. 8GB+750dk 41TL. Vodafona geçişim bugün aktif oldu. Bende Faturasız 7GB tarifesine geçiş yapabilir miyim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.