Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'dan Turkcell'e geçmiştim 2 ay önce. Tekrar buna dönebiliyor muyum? Eskiden 90 gün muhabbeti vardı ama kampanya koşullarında böyle bir ibare göremedim.
  • Yanımda uygulamasında arkadaşını davet et butonuyla, davet edilecek kişi faturasız hat ile geçebiliyor mu vodafone'a yoksa faturalı tarife mi seçmek zorunda?
  • Faturalı tarifeler geçemiyor galiba bu tarifeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sguler16 kullanıcısına yanıt
    Telekomda faturaliyim gecemiyor muyum buna? Emin misin?

• Geçebiliyorsunuz. Önceki operatörde ne olduğunuz önemli değil. Gel, ne olursan yine gel.

• Son 90 gün içinde mi numara taşıma gerekiyor yenilenen 6gb tarifesindeyim 35 lira ödüyorum oluyorsa buna geçeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ttye geçmiştim bugün açıldı hat hemen vodafone gecsem olurmu?

• istediginiz gibi geri donebilirsiniz, buna bir engel yok, operatorler kendileri "su tarifeyi son 90 gun icinde vodafone lu olanlara kullandirmam" diyebilir , vesaire .. operatorlerin tasimaya musade etmeme haklari yok .. istisnasi eksik problemli evrak vs konular

kurumsal hatlari bireyselde sunabilen forumda veya disarida bildiginiz kimse var mi ?
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,inşallah sıkıntı çıkmaz.

• Ek internet paketleri kaç tl bu tarifede ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Öyle bir paket yok hocam. Tarifeyi kullanıyorum. Seçeneklerde sadece 12 TL ye 1 GB var. Onunda esprisi yok haliyle.

• Vodafone'un müşteri hizmetleri TT'den de beter.
    Yanımda uygulamasından çarkı çevirerek kazandığınız hediyeler ise, orada burada indirim çeki.

Arkadaşını davet et 3 ay 9gb kazan kampanyası dahilinde, davet edilen arkadaş faturalı olmak zorundaymış, belirtilmiyor.
    seviyoruminterneti adresindeki anketi doldurduktan sonra numara taşıyana aylık 3gb veriyordu, vermedi, bilgilendirme de gelmedi, sorduğumda açıklama yapamıyorlar.
    4.5g simkart üzerinden ilk kez internet kullanımı sonrası ay sonunda 4gb tanımlanacak mı, göreceğiz.
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Anketi doldurmadan bana da hediye 3 GB gelmedi hocam. Yok yere numarayı fişledik dagitmalarina izin verdik

Ben sanırım hattımı taşıyacağım tekrar TT a. Birçok kişiye göre şehir efsanesi birçok kişi içinde bir gerçek olan vodafoneun şarjı yemesini yaşıyorum şuan. Hattı taşıdığımdabn beri telefon beklemede geceden sabah 20 şarj yiyor.

Daha önce Vodafone dan bimcelle taşıyıp 1 yıl kullandım. Sonra Vodafone taşıdım ordanda TT a taşımış 8 ay kullanmıştım. Görüyorum ki şarj bitirme mevzusu aynen devam ediyor. Ay sonu döneceğim yine TT a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 7 Ağustos 2019; 12:51:31 >
  • geçiş işlemi kaç gün sürüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeozka

Son 90 gün içinde mi numara taşıma gerekiyor yenilenen 6gb tarifesindeyim 35 lira ödüyorum oluyorsa buna geçeyim
    Evet, bizzat müşteri hizmetleri ile görüştüğümde geçiş yapılan operatörde son 90 gün olmamak gerekiyor denildi. Yani bir başka yere geçip tekrar Vodafone (vefa bir başka operatöre) dönüş yapmak bu kampanyaları kullanmaya imkan tanımıyor. 90 gün sınırı adeta hızlı geçiş yapıp suistimal edilmesin diye bütün operatörlerce bir baraj süre kabul edilmiş.
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    Koşullarda bu şekilde bir ibare bulunmuyor. İki hattımı da tt ye taşıdım. Bu ay sonu tekrar vodafone a taşıyıp bu paketi alacağım.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    MH bu bilgiyi verdi ama kampanya koşullarında son 90 gün ibaresini bende okumadım. Özel şartlar var ve bunu yazmamış olabilirler diye düşünüyorum. Geçiş yapıp sonrasında bize de burada bilgi verirseniz çok sevinirim. Aynı durum TT Selfie 8 - 27 ₺ kampanyası için TT tarafından olmaz denildi. Vodafone da MH tarafından bu bilgi verildi. Eğer sizde olursa MH insanları yanıltmak için yanlış bilgi veriyor diyebiliriz. Denemeden anlamak güç sanırım. Yazarsanız herkes istifade eder. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 7 Ağustos 2019; 21:13:50 >
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    Selfy 8 GB paketinde bu şekilde bir koşul mevcut;

Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

Vodafone tecrübemi ancak ay sonunda paylaşabilirim.

Eyvallah, çok teşekkür ediyorum. Güzel bir paylaşım oldu bu. Vodafone için de yorumlarınızdan istifade ederiz. İyi akşamlar diliyorum.

Ben de vodafone dan pttcell e geçicem bu akşam. Orda beş gb paket alıp bitince vodafone a geçip tarifeyi almaya çalışıcam. Ay sonundan daha kısa sürede biter sanırım internet. 😊

Biraz bakındım türk Telekom özel olarak yazmış olmasına rağmen vodafone da sitede ya da kampanya koşullarında böyle bi ibare yok. Geçiş formunda bu tarifeyi talep ederim. Onay almazsa zahmet etmesinler 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 9 Ağustos 2019; 11:14:36 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.