Şimdi Ara

Faturalı Olup Faturaya yansımadan ek paket alma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi benim faturayı babam ödüyor bende kyk burs kartımdan faturaya yansımadan nakit olarak ek internet paketi alabilir miyim aceba ?

birde bana ortalama 25 GB vs. internet lazım oluyor 1 ayda en az şu anda 14 GB (7 gündüz-7 gece var) var 56 TL ye kullanıyorum bunu ek paketlerle nasıl 25 'e çıkarabilirim ?

• Öyle bir dünya Yok

Kendine kendi adına bir hat al tadını çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Öyle bir dünya Yok

Kendine kendi adına bir hat al tadını çıkar
    Telefon tek hatlı ya :( bir hat alsam faturasız Türk Telekom dan felan nasıl kullanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

Telefon tek hatlı ya :( bir hat alsam faturasız Türk Telekom dan felan nasıl kullanabilir

Alıntıları Göster
    babana diyeceksin o zaman hattını taşısın
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    tahaüt var maalesef
  • Düşünce güzel ama operatörler düz mantık çalıştığı için yapamazlar. Böyle bir şey olsa güzel olur
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    bayi çalışanı bul rica et parsını ver senin hattına hediye internet paketi yüklesin o zaman
  • zebvural kullanıcısına yanıt
    google playden goller cepte standart paket alıp 5 TL ye 5 maç seçip minimum 500 mb kazanma şansı var onu değerlendicem
  • Bos bi hat acdir tt belli saatler gecerli 10 gb filan var onlardan alabilirsin..tabi hattin cift mi bilmiyorum benim cift hat.
  • Babayı babaya getirmeye çalışıyorsun yani. Adam senin için aylık 56 lira telefon faturası ödüyor zaten. Daha belanı mı arıyorsun. 14 gb neyine yetmiyor. Yazık. Çocuklar ebeveynlerine hiç acımıyor.

Beter ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 26 Mart 2019; 2:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Babayı babaya getirmeye çalışıyorsun yani. Adam senin için aylık 56 lira telefon faturası ödüyor zaten. Daha belanı mı arıyorsun. 14 gb neyine yetmiyor. Yazık. Çocuklar ebeveynlerine hiç acımıyor.

Beter ol
    Canım abicim. Sen olayı çok yanlış anlamışsın ben babamın ödediği fatura artmasın adam daha fazla fatura odemesin diye kendi bursumla ek paket alayım diyorum bunun bir yolu var mı acaba diye
    google playden alma başlamıyor abonelik, bulabilirsen bir arkadaşından iphone app store ile al 5 TL ver arkadaşına, abonelik yenilenmesin diye de iptal ettir
    bulamıyorsan kredi kartıyla ya da banka kartıyla gs şampiyon paketi al gollercepte aylık üyelik veriyor ve gs maçlarından da internet veriyor 9 tl

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/sampiyon-paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 27 Mart 2019; 11:58:51 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    aylık maç seçme hakkımız mı oluyor yoksa haftalık mı nasıl oluyor aylık üyelik
    ayda 9 liraya haftada 3 maç oynuyorsun
    ekstra olarak gsnin attığı gol başına 200 mb alıyorsun
    bunlar haftalık internet hediyeleri

gs kazandığı günler günlük 1gb alıyorsun
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    ben fenerbahçeliyim gollercepte 1905 mi kurmam gerekiyor peki
    fark etmez hangi sürümü kurduğun
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

google playden alma başlamıyor abonelik, bulabilirsen bir arkadaşından iphone app store ile al 5 TL ver arkadaşına, abonelik yenilenmesin diye de iptal ettir
    bulamıyorsan kredi kartıyla ya da banka kartıyla gs şampiyon paketi al gollercepte aylık üyelik veriyor ve gs maçlarından da internet veriyor 9 tl

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/sampiyon-paket
    Hocam banka kartıyla şampiyon paketi nasıl alabilirim aldım faturama yansıdı
    şu sayfa gelmedi mi alırken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

şu sayfa gelmedi mi alırken?
    Ben faturaliyim gelmedi :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.