Şimdi Ara

Vodafone 500 lira fatura gelmiş !!! (Akıllı internet aşım paketi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babamın hattına 500 küsur lira fatura gelmiş

Akıllı Internet Aşım Paketi adı altında 400 lira ücret kesilmiş , bu aşım tarifesini seçmedikki kendi otomatik mi devreye giriyor resmen soygunculuk bu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 20 Ağustos 2023; 10:10:48 >

• sitesinde şöyle yazıyor ;

• Akıllı İnternet Aşım Paketi - ilk 500 MB/40,63TL - 500MB bittikten sonra 1GB/60,94 TL - 9 kez 1GB aşım sonrasında; 5GB/60,94 TL olarak

bu ne saçmalık böyle ben bunu açtırmadım ki ya da niye hattı alırken bu özellik açık olarak geliyor internetim bitince kapat ya da onay al benden , soyguncular kesinlikle ödemem bu tutarı !!! 

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Bu hepsinde var,ondan akilli fatura falan satiliyo ekstra
  • Böyle akıllı fatura mı olur allah aşkına hocam , resmen insanları habersiz soymak internet biterse kapat erişimi kes !! otomatik olarak her 1gb için niye 60 TL ücretlendiriyorsun Vodafone 500 lira fatura gelmiş !!! (Akıllı internet aşım paketi)  , niye hattı açarken bu özelliği açarak satıyorsun uyanıklar nerden tutturursam diye müşteriyi kekliyorlar resmen

normalde tarife bu ;

ek paket olarak görünüyor , ben ek paket maket istemedim ki ben bunu bayiden alırken hiç böyle birşeyden bahsetmedi bana otomatik tanımlanmış , niye otomatik tanımlanmış bana bilgi filan verilmedi haberim bile yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 20 Ağustos 2023; 9:58:36 >

• Buradan yazarak nasıl çözmeyi planlıyorsunuz?

20Gb paketin %80'i ve %100'ü bittiğinde SMS bilgilendirmesi yapılmıştır.

Her ek paket yüklendiğinde SMS bilgilendirmesi yapılır.

Fatura belli bir tutarı geçtiğinde SMS bilgilendirmesi yapılır.

Bu kadar konuyu atlayip sınır gözetmeden internet kullanilmis fatura gelince suçlu Vodafone olmuş.

Herkes kendi kullanımlarını takip etmeli,online işlemler 5 sn.lik iş.

• çok geç kullanıcısına yanıt

Arkadaşım 20 gb paketi biterse bitsin internet erişimini kapat , ne diye müşteriye sormadan her 1gb kullanım için 60 TL alıyorsun , ben böyle bir ek paket istemedim , zorunlu olarak böyle bir paketi tarifeme eklemiş vodafone ben buna kızıyorum , ben ek pkatleri kendim vodafone uygulamasına girip alsam neyse , ama bu otomatik kendi ücretlendirmiş !

• Akıllı Durma Özelliği olmadan önce insanlar.
  • Vodafone 500 lira fatura gelmiş !!! (Akıllı internet aşım paketi)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.