Şimdi Ara

Fatih Tezcan ve Troll Ordusu İfşalandı - SiberTürk Örgütü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
4
Favori
24.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
485 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CMteria

Bu mesaj silindi.
    Bu mesajın Türkçesini de paylaşacak mısın?
  • Atatürk’e hakaretleri malum da, milli mücadeleye laf atacak kadar hainleşeceğini düşünmemiştim. Atatürk’e hakaret etmelerini anlıyorum; kuyruk acıları var, sağa baksalar Atatürk’ü görüyorlar, sola baksalar Atatürk’ü görüyorlar, ellerini ceplerine atsalar ceplerindeki parada Atatürk var.

Buraya kadar tamam da..Kurtuluş savaşına laf atan adam hain oğlu haindir. Ha PKK’lısın ha Tezcan destekçisi..Arada en ufak fark yok.

Süleyman denen o zatın da böyle bir hainle fotoğraf çekilmesini mantıklı buluyorum. Tayyip’ten sonra ortada bir miras kalacak tabi..bu mirasa birileri konmak isteyecektir..şimdiden bunun yolu yapılmalıdır. Daha önce Tayyip’e sallayıp da daha sonra AKP’ye transfer olmuş birisinden daha azı beklenemezdi zaten.

İşgal var resmen. Neyse ki Başkentimizi ve İstanbul’u kurtardık bunlardan. Umarım yakında tüm Türkiye kurtulur..zaten bu kafayla gittikleri sürece onun da olması yakındır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Bu mesaj silindi.

çukuruna geri dön, bu kadar yeter sana bugünlük hava almak.

ne çukuru olduğunu sen biliyorsun zaten
  • bu fatih tezcan'ın troll ordusundan forumda da var kesinlikle. ben emin oldum

şu son 2 sayfada bir kaç tanesi damlamış

bunların yazdıklarını görüpte sınırsız çizmeyen adminlere yazık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Bu mesaj silindi.
    Dağdan (ya da çölden) gelmiş bağdakini kovuyor. Kimmiş bu ülkenin kurucusu? Milli Mücadele sırasında İngilizlerin Yunanların eteğine gizlenen dedeleriniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

beyler hepinize doğruları söylemeye geldim.
    dinler yalan, yeryüzündeki herşey masonların elinde.
    tc nin kurulması vs hepsi ingiliz oyunu.
    zafer arayan kübaya vietnama baksın.
    sağlı sollu ortaya karışık bir şey olmuş, ne diyeceğimi şaşırdım.
  • Ekşi sözlükte gündeme getirdiniz mi bu olayı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ülkemizde gerçekten işleyen, adaletli bir hukuk sistemi olsa, bu şahıs ve benzerleri en ağır suçtan yargılanırlar. bu olmadığı müddetçe, iktidar partisini yağlayıp , yalamaya çabalayan zavallı troller acınası işlerini , bakışlarımızdaki tiksintiye katlanarak yapmak zorundalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Adam böyle kritik bir zamanda bile toplumun sinir uçlarıyla oynuyor, halkı kin ve düşmanlıga teşvik ediyor. Paylaşım begendi diye 80lik dedeler evinden alınıyor bu ülkede... Ama savcılar bunu bir şekilde almıyor, alamıyor?. Peki koskoca Türkiye Cumhuriyetinin içişleri bakanının bu adamla neden boyboy fotografları var?. Süleyman Soylu'nun şu twitleri atan bir adamla ne işi var?

Alıntıları Göster
    Cevapladigin adam bu konuda bahsedilen troll ordusundan baksana kidemli yarbay olmus hem de iyi para aliyodur. Cevap veerip prim yaptirma hocam

• Kril kullanıcısına yanıt
    Yok öyle de deme onlardan farkımız kalmaz. Mahkemelerde yargılanıp hapis köşelerinde 5 para etmeyen ciğerleri çürür ama inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Haininin savunuculuğunu mu yapmaya geldin? haini savunana ne denir? seni artılayan 3 tane dengesize ne denir?

Fetö önceden şerefsiz değildide ülkenin anasını ağlatırken sınavları çalarken ihaleleri kapatırken TSK'ya sızarken kamuya kendi adamlarını sokarken terör örgütü değildide sadece Akp ile ters düşünce mi vatan haini oldu? Bu ülkede vatan hainliği bir partiyle ters düşmek kadar sadece basit birşey mi? fetö itleri hep bir terör örgütüydü bunu gören gördü. vatan sevgisi olmayan biatıda parasıda yandaşlıktan olan sizin gibi .. yandaşlar ancak 17 aralık hüloğğğ diye inler. Bu fatih denilen hala "din" üzerinden yalan yanlış bilgilerle insanları zehirleyen insan zamanında fetönün yaptığıyla aynı yolda benzer algıda ilerlemektedir. bu herif ve avenelerine bölücü hain demek için illa sadece Akp ile ters mi düşmesi lazım? sizin anladığınız mantıkla?

Al izle zamanında araştıralım bu fetullah kimmiş diyen Kamer Genç'in üstüne nasıl koşuyor milletvekilleri adeta linç için iyi izle. Şimdi siz gelip utanmadan burada ötme. Ben Chp'yi kaç mesajımda eleştirdim yerdim yönetim anlayışı zayıf parti içi sorunları var diye. ben Chp'mi savundumda bana burda gelip cöhöpööö diye ötüyorsun? sen burayı köy kahvesinde oturan yaşlıları kandırdığın yer mi zanneddin? git huzurevlerine cehapeğ böyle diye inle. Chp kötü diyede bu sizi aklamaz.

Belki sende Fetöcüsün 17 aralık sonrası güzelleme yapmadığına güvenip 17 aralık aralık diye inliyorsun. Fetö ne zaman dine sahip çıkmış? insanları Allah Allah diyip kandırıp düşmana hizmet edene MÜNAFIK nedir. İslam dinini bilmeden gelip buraya ötme din yüzünden hainlerle oldum diye savunma olamaz. HOCA AYAĞI YALAMAKLA DİN OLMAZ. Bunu iyi öğren Allah Kuran'da ilk ayet "OKU" demiş din milletin ayağı yalanarak kula kulluk yaparak öğrenilmez. Yüce Kuran-ı Kerim orda açıp okursun. Allah ile kul arasına asla 3.şahıs giremez.

Vatan hainini savuncam diye konudan bağımsız gelip CHP üzerinden "saçmalayarak" konudan bağımsız argümanla gelip burda öterek fatih ve avenelerini aklayacağını sanma. fatihin ekibindensen şu saatten sonra ağzınızla kuş tutsanız ne fatihi nede sizi aklar bil. Ben ne Chp'liyim ne de Akp'li bir milliyetçi olarak bu fatih gibi heriflerin nasıl mesnetsiz dönem adamları olduğunu iyi biliyorum. Yarın iktidar değişsin manhattan uçak biletini ilk alacaklardan. Tek yaptıkları iktidara yakın görünüp bölücülük yapmak bu adamın dışarda aldığı her nefes Türk Milletine hakarettir. İçeride iflah olana kadar yatacak.

Alıntıları Göster
    Hala boş konuşuyon. Bu yapı 40 senedir var. Bitirmek isteyen kimse çıkmadı. Ha 28 şubat döneminde çıkmıştı o zaman da ECEVİT ben ona kefilim dedi sahip çıktı. Bu yapı legal göründüğü için ülkede dersanesi de vardı tv si de gazetesi de...

Şu eğer kendine GÜVENİYORSAN konuyu saptırma da şu sorulara cevap ver:

Fetö ismi kimn sayesinde konuldu?

Fetö'nün gazetesi kimin döneminde kapandı?

Fetönün gazetesi kapanırken kapanmasın diye eylem yapan chp liler kimlerdi?

Fetö nün tv si kimin döneminde kapandı?

Bankası kimin döneminde kapandı?

Dersaneleri okulları kimin döneminde kapandı?

Bütün bunlar kapanırken hangi chp li vekiller fetöye destek çıkıyordu?

Bana FETÖ BİR BİR KURUMLARINI KAYBEDERKEN KİM ONA DESTEK OLDU ONU ANLAT!

Bir yapının en büyük DESTEKÇİSİ... O YAPI ZOR DURUMDAYKEN ONA SAHİP ÇIKANDIR..

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Evetttttt bir şikayet edilecek mesaj daha sonra diyorlar ki konular siliniyor bir sorun bakalım neden siliniyor işte bu üyeler insan gibi tartışmasını öğrenemedikleri için ve insanlara hakaret ederek nefes aldıkları için kin ve nefret ile yaşadıkları için açılan konunun kapanmasına sebep oluyorlar. Neyse şikayetimizi yapalım. Bu ülkenin demokrasi ülkesi olduğunu hatırlamış oluruz yine. ;)

Bunların ideolojisinin neden iktidar olamadığını bir kez daha anlamış oldum, teşekkür ederim sizin gibilere. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

Hala boş konuşuyon. Bu yapı 40 senedir var. Bitirmek isteyen kimse çıkmadı. Ha 28 şubat döneminde çıkmıştı o zaman da ECEVİT ben ona kefilim dedi sahip çıktı. Bu yapı legal göründüğü için ülkede dersanesi de vardı tv si de gazetesi de...

Alıntıları Göster
    Sen Fatih Tezcan mısın yoksaaaa. :D

• mavisever M kullanıcısına yanıt
    Ne saçma bi savunma bu. AKp den önce kim biliyordu bu fetöculeri.

Sorularının butun cevapları belli palazlandıran yok etmiş gibi yaptı.

Neden mış gibi. Çunku siyasi ayak hala geziyor ortalıkta,biz bitti sanıyor gibi yapıyoruz.
  • Ülkemizin eğitim,kültür ve zeka seviyesinin oldukça düşük olduğu su götürmez bir gerçek ancak malum şahıs,a haber,beyaz tv,atv vb kanallarındaki ne idüğü belirsiz habercileri,programcıları izleyecek kadar kötü olduğumuza inanmak istemiyodum.Durum bu kadar ciddi,çok yazık.Hangi ara bu kadar düştük bilemiyorum,yazık!Bide bu seviyesizler Fatih Portakal gibi değere,insana laf atıyolar ya,bu da cahil cesaretinden başka bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

Alıntıları Göster
    Anlaşılan sen tezcanın troll ekibindensin KAFANA GİRMİYOR SÖYLENENLER. Gerzek muhabbeti çevirmeyelim ben sana Fetö 10 yıl önce tehlikeli değilmiydi dedim 20 yıl önce tehlike değilmiydi mi dedimde geldin burada kanırıyorsun yok anlat 40 yıl öncesini ÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖÖ diye? sana zaten fetö hep tehlikeydi diyen benim 17 aralık diye inleyen sensin. Kafada yok. Kafanın içi boş içi.

17 Aralığğğğğğğğğğğğ diye inleyen sensin inlediğine göre sorduğun soruları sen cevapla kanırcağına. 17 Aralıktan önce HOCA AYAĞI YALAYIP sonra gelip burda chp üzerinden kendinizi aklamaya çalışmayın!!!! bu yüzden ülke bataklıkta zaten bir yapıp diğeri üzerinden kendini aklıyor ortada suç varsa suçu işleyenindir. Chpsi Akpsi yok kim fetullahçı itse er geç yargılanacak. Kim suçlu kim daha az suçlu o tartışılır ama konunun bunla alakası yok burda tezcan haini konuşuluyor gelmişsin cöhöpö diye inliyorsun adamlar kaç onyıldır iktidar değil ayağınız taşa takılsa CÖHÖPÖÖÖ DİYE İNLİCEKSİNİZ.

Senin ağababalarının okuduğu siyasi politik kitapları biz biliriz senin burda Chp üzerinden vatan haini haklamana izin vermeyiz saçmalayarak konuyu başka yere çek sonra orda aklamaya çalış bizde bu taktikleri yuttuk sen git kahvehanede dayı kandır burası ağır gelir. Bu taktikleri 5-10 yaşında uygulardık...

Şu milli mücadaleye bile karşı tezcan hainini savunacağına adam olunda doğru yola gelin. dahada demagoji yapma yaptığın demagojiyi bir bir yediririm sana. tezcanın ekibindeysen siz ona buna fetö ağzıyla anca korkakları cahilleri sindirirsiniz yarası olan gocunur bizim yaramız yok şükür. gidin şimdi hoca yalamalığı gözyaşlı çorbanızı için.

"BOŞ KONUŞMANIN" Ordinaryus Profosörü sensin. Tüm rütbeleri alırsın.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Essek ne zaman doyarsa somurulmeye o zaman devir degisirmis

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.