Şimdi Ara

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
483
Cevap
13
Favori
22.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

• aknctn kullanıcısına yanıt
    Yani hocam yanlış anlamayın o oyun Türkiye de değmiyor fiyatı bir arkadaşımı zor ikna ettim (çok beğenmiş oyunu ve far cry la alakası da yok) 30 40 tl ye offline hesap aldırdım. Pc den oynuyor 5 saat sonra sıkıldı bıraktı :D.
    Şimdi haklısın 30 40 tl boşa verdik diyor. Alım sistemi dolayısıyla başkasına da veremiyor hesabı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 17 Ekim 2021; 19:8:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şimdi hepten soğudum Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] 

Sizde cihaz ne var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    PC hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 17 Ekim 2021; 20:38:49 >

Teknik hatasiz Ubisoft oyunu mu olur ustad? Şaka bir yana Valhalla ilk baslarda sıksa da daha sonra kendini oynatan bir oyun. Ben sıkıldıkça ara vererek oynuyorum. Ara ara birakiyor, özledikce kaldigim yerden devam ediyorum.

• Ana görevlerimiz operations kısmında olan görevler mi? Yaran story kısmı ne oluyor o zaman?

• Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

Yan görev diyebiliriz asıl hikaye yaran stories altında ilerliyor

Düzeltme : co-op ödül oyunu olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 19 Ekim 2021; 14:19:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Ana görevlerimiz operations kısmında olan görevler mi? Yaran story kısmı ne oluyor o zaman?
    Operasyon görevleri ayrı oluyor bir takım ödülleri var isteğe göre yapılıyor ben iki tane yaptım çok eğlenceli ve ödülü bol yaran hikaye kısmı ise ana hikâyeden devam ediyorsun

• Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

Operations kısmı ana görev oluyor. Orda 4-5 farklı çetelerle işbirliği yapılıyor. Yaran Stories ise yan görevler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 19 Ekim 2021; 17:42:13 >
  • Oyuna yeni bir operasyon görevi eklenmiş. Yol haritasında bu ay için iki adet ücretsiz operasyon görevi gelecekti ilki açılmış. Herhangi bir güncellemeye gerek kalmadan aktif olması önceden oyuna eklendiğini ama sunucu tarafında yeni açıldığını gösteriyor çünkü operasyon görevleri tekte oynansa sadece online iken yapılabiliyor.

Bu hafta Black Markete Vector SMG ve Grenade Launcher eklenmiş. Her ikiside gayet güzel silahlar ;

• yapacağın oyuna sokayın ubisoft

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]Dost Kayaoğluyoutube
    Kullandığım Bilgisayar: Ana Kart: MAG B460 TOMAHAWK İşlemci: 10. Nesil Intel işlemci I7-10700 Ekran Kartı: MSI VENTUS GEFORCE RTX 2070 SUPER RAM: 2x8GBLIK GAMMIX D30 DDR4 RAM SSD: KIOCIA EXCERIA 500 GB SOĞUTMA: MAG CORELIQUID 240 R Email: dostkayaoglu@gmail.com Instagram: https://www.instagram.com/kayaogludost Twitch: https://www.twitch.tv/dostkayaoglu Discord: https://discord.gg/dostkayaoglu Twitter: https://twitter.com/dostkayaoglu
    https://www.youtube.com/watch?v=mOGgWmnhdWs
  • Arkadaşlar co-op bir askeri sahayı almamız lazım oyundaki bir kupa icin yardımcı olabilecek arkadaşımız var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hayatımda bu kadar leş bu kadar objektiflikten uzak bir inceleme görmedim. AC'yi gömüyor yine en azından iyi yönlerinide çokça belirtiyor. Bu Far Cry 6 incelemesinde tek övdüğü şey outpost ele geçirme onun dışında değinmediği bir çok şey var.

Çok yazık ki sadece bu dost ve enis gibilerinden oyunun nasıl olduğunu öğrenip sanki kendi oynamışçasına onların söylediklerini diğer mecralarda söyleyerek yayacak bir çok oyuncu kardeşimiz var..

• quote:

Orijinalden alıntı: NUS53EMRE

Ben hayatımda bu kadar leş bu kadar objektiflikten uzak bir inceleme görmedim. AC'yi gömüyor yine en azından iyi yönlerinide çokça belirtiyor. Bu Far Cry 6 incelemesinde tek övdüğü şey outpost ele geçirme onun dışında değinmediği bir çok şey var.

Çok yazık ki sadece bu dost ve enis gibilerinden oyunun nasıl olduğunu öğrenip sanki kendi oynamışçasına onların söylediklerini diğer mecralarda söyleyerek yayacak bir çok oyuncu kardeşimiz var..
    Katılıyorumm kendine oyuncuyum diyen başka kişilerin yorumlarına bakıp oyunun iyi veya kötü olduğunu düşünüyorsa x kişi çok beğenmiş kesin almalıyım veya almam çöp gibi atıflar da bulunuyorsa vay haline. Bastım parayı aldım 12 saatimi verdim bir 12 daha veririm müthiş keyif alıyorum oynadıkça açılıyor ve keyiften dört köşe oluyorum dost şu bu umrum da bile değil ben beğendim mi evet olay bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 20 Ekim 2021; 12:58:27 >

• Örnek verip takip ettiğiniz adamlar sizin kadar oyun oynamıyor. Belkide oynadığınızın yarısını oynuyor.

Oyunun O sunu bilmeyen adamların yorumunu dikkate almak yerine kararını siz verseniz mesela?

Şunları takip edenleri hayret ediyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

Beni sardı arada bazen kendini tekrar etmesi ve hataları sıkıyor. Karakteri geliştirmek için yan görev zorunlu onlara koşmak bazen yoruyor ama hikaye güzel. İngilizcemin yetmediği yerlerde sinematik Türkçe altyazı videosunu açıyorum Youtube'dan iyi oluyo. Oyunun hataları düzeltilemiyecek hatalar değil aslında niye düzeltemiyolar anlamadım stajerlere mi yaptırıyolar nabıyolar...

• incelemenin tamamını seyrettim ve dediklerinde haklı.

objektiflikten uzak demek yerine incelemenin şurasında bahsedilen şey şöyle değil, doğrusu bu ya da şurada ki yorumu bence yanlış doğrusu bu derseniz daha iyi olur. aksi halde incelemenin geneline sallayıp 40 dakika anlatılanları boklamak saçma. yanlış anlatılan ne var incelemede söyleyin o zaman doğrusunu. zaten genel olarak incelemenin temeli kaç seridir aynı şeyleri defalarca yaptığımızı söylüyor. haksız mı? yapılan sözde değişikliklerinde bir temele oturmadığı doğru. oyunun başlarında verdiği silahla bile oyunun sonunu çok rahat görebiliyorsun.

asıl önemli nokta, bu formülün alıcısı var mı? var. AC,FIFA,COD,FAR CRY gibi markaların her daim hazır alıcısı var. adam alınca ne ile karşılaşacağını biliyor ve bunu istiyor. ama bu yapılan işin eleştirilemez olduğu anlamına gelmez. bence eleştiriler yerinde. bende bu oyunu oynadım. bir kaç gün zevk verdi, bitirdim sattım. 2-3 senede bir bu formülde oyun oynayıp geçince çok dert etmiyorum. al, defalarca oyna tarzında bir oyun değil. baş yapıt hiç değil. ortalama bir açık dünya ubisoft oyunu.

• bu yotuberları ciddiye alan varmı gerçekten boş insan bunlar ; oyuna bakar beğenirsen alırsın beğenmezsen almazsın bukadar basit; bu adamları başımıza oyun gurmesi yaptınız

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

çocuk 10 numara inceleme yapmış direkt blokla bok atan ezikleri aga. videonun 32. dakikasından itibaren gösterdikleri harbi yenilir yutulur cinsten rezaletler değil. tek hatası kırık madalya vermemek olmuş. arada 1-2 keyif aldığı yer var diye bronz basmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 20 Ekim 2021; 14:44:29 >
  • Dost'un dediklerinin %90 nına katılıyorum, tek katılmadığım oyunun kötü gözüktüğünü söylemesi. Oyun taş gibi gözüküyor kusura bakmasın. Ayrıca o bu formülden sıkılmış, ben sıkılmadım gayette eğlenerek oynuyorum. Madalya olarakta Gümüşü var oyunun.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.