Şimdi Ara

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
13
Favori
22.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha puan veremem 20 saat oynasam anca doğru bir puanlama yapabilirim. Ac vallaha da ilk başladığımda puanım 8.5 derdim 20 saat sonrası 8'e 80 saat sonrası 7 ye düştü :D ama sıkıntı dövüş mekaniği çok yetersiz olması. Far cry 6 da beni en mutlu eden çatışma mekaniği iyileştirilmiş olması o yüzden hemen sıkılmam gibi geliyor. Şuan puan versem 8.5 derim rahatlıkla. :D

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam .Bende Ac odyssey'de yan görev olayını tamamen yaptım ve bitirdim.120 saatimi almıştı.Tüm ubi oyunları için limitim o oyunda doldu.

Hoş Ac Valhalla'da yan görev yapmadım da noldu? O da 70 saat sürdü.

Şimdi bunda direk senaryoya dalıp oynama düşüncem vardı zaten.Pek en zorda oynayamam.Normal mod açarım ilk oynanışta.20 saat yeterli benim için.4-5 saatte keşif yaparım .total 25 saat.Sonra satarım zaten.

Teşekkür ederim bilgiler için .

• Oyuna yeni başladım LG CX Oled TV'de oynuyorum grafikler muazzam.

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu çok beğendim. Olmuş bu sefer.

• Çoğunluğun oyunu beğenmesi çok güzel şu konu da toksik kitleden kimse yok bu daha güzel :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4k lg hdr tv im var oyun gerçekten muazzam derecede güzel olmuş zevk alarak oynuyorum. Videolardan izleyerek yorum yapmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 15 Ekim 2021; 9:13:57 >
  • Arkadaşlar bir göreve geldim şimdi
    Juan denen adamın malzemelerini almak için git airspace lerden uranyum topla diyor ama çok uzun sürecek bu iş başka bir yerden toplayamaz mıyız bu uranyumları?

• Ara sahnelerde konuşma sesleri gelmiyordu, çözümü varmış. Sorun yaşayan arkadaş varsa, ana menüde farcry 6 nın üstüne gelip, start tuşuna basıp içerikleri yönetten ingilizce dilini indirmek gerekiyor.

Oyunun yansıma kalitesi çok iyi rtx çok bir farkı yok açıkcası. Keşke türkçe olsaydı harika olurdu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam o görev yan görev tadında bir şey. Özel silahları açabilmeniz için uranyum gerekiyor, onlarda anti aircraft bölgelerinde oluyor sadece.

• Ubisoft su şehirleri daha dolu ve canlı yapamadın mı yahu? Yaşayan sehir yapamazsın eyvallah o Rockstar'ın harcı ama bari üç beş vatandaş koysaydin. Koskoca baskentte yolda 3-5 asker dışında baska npc yok. İlk kez bi Far Cry oyununda şehir var dedik ama fos çıktı.

• Oynadığımız oyunlar farklı herhalde ? Ubisoft oyunları arasında yapmış oldukları en iyi yaşayan dünya var oyunda. Her 3 adımda NPC var kendi aralarında konuşuyorlar, bizi gördüklerinde yaptığımız ana görevdeki olaylara tepki veriyolar. Araba tamir eden mi dersin, balık tutan mı, dans eden mi gerçek anlamda dünyanın yaşadığını hissettiriyor. Elbet bir Rockstar kalitesinde bir dünya yok ama yine piyasadaki çoğu oyundan iyi durumda.

• NUS53EMRE kullanıcısına yanıt
    Hocam esperanza ya gittiniz mi? :)

• Esperanza'nın oyunun başında yapılan darbe sonrasında kapatıldığını, bir nevi yaşamın bitirildiğini biliyorsunuzdur umarım? Diğer ufak kasabalar gerçek anlamda şehir havasında çünkü ve NPC dolu.

He trailerler den şehirin yaşayan bir şekilde lanse edildiğinin farkındayım fakat doğrudan hikaye ile ilgili oldukları için doğrusunu açıklamamış olabilirler o konuda haklısınız.

Hocam esperanzada kapatilan yerin disinda hayat neredeyse 0. Onun disinda ufak çaplı sehirimsi yerlerde de yani baskent disinda da npc yok. Ayrica ben sehre girince sehre girdigimi hic anlamıyorum. Bos yapilar sadece. Tamam binalarn icini modelleme de bari yalandan pencere kapı koy sanki insanlar yasiyomuscasina akşamları ışıklar yansın evlerin icinde vs. Bu haliyle sehri begendim diyorsanız da artık ne deyim hocam :)

• Çok kararsız kaldım incelemelerde kendini çok tekrar ettiğinden bahsetmişler ve senaryosu da klasik heyecanlandıran bir durum yok diyorlar. Sanırım ilk çıktığında alınacak oyunlardan değil indirimi bekleyeyim.

Hepsini mi açmamız lazım? Ben açtım 3-4 tane ama hala aynı şeyi diyor.

• Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Hepsini açmanız lazım, görev sizden onu yapmanızı istiyor fakat yapmasanızda olur hani ana hikaye ile bir olayı yok.

Yara stories kısmında o var bende 2 gündür ana hikayeden devam etmek için onu yapmaya çalışıyordum ya :)

• aknctn kullanıcısına yanıt
    Klasik olacak ama önceki far cry ları sevdiyseniz alıp oynayın yoksa öncekilerin aynısı.

• Teşekkürler. Ne zaman yeltensem bana Ubisoft oyunlarından uzak dur dediler o yüzden önceki serileri de oynamadım. Bitek AC Valhalla oynuyorum PS5'te oyunu sevdim ama teknik hataları çok.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.