Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
16
Favori
42.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far cry 5 full senaryo iki arkadas baştan sona oynayabilirmiyiz? Yoksa ayri coop modlarimi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam coop açılması için belli bi yere kadar oynuyorsun kolay zaten 10-15 dk lık bişey sonra tüm senaryoyu coop oynayabilrsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Hocam coop açılması için belli bi yere kadar oynuyorsun kolay zaten 10-15 dk lık bişey sonra tüm senaryoyu coop oynayabilrsin
    Cvp için tşk ederim. Suan tom clany ghost wilkins oynuyoruz bitiyor bu oyunada çok gömen olmuştu ama bizim hoşumuza gitti far cry 5 iki kişi coop zevkli olurmu?

• Hesap yada cd satan varmi?

• Bu oyunu indirim döneminde alıp oynadım, arkadaş bu ubisoft oyunu öyle güzel pazarlayıp reklamını yaptırıyor ki :) Tamam aşağı yukarı söylediklerini görüyorsun fakat hayal ettiğin gibi çıkmıyor ya :) Far Cry 3'te her şey çok güzeldi tadındaydı fakat bu oyun üzerine makyaj yapıp yapıp satmanın ne manası var arkadaş ? :)

Oyunu geliştiriyorlar fakat bazı şeylerden feragat ediyorlar, oyun ruhunu kaybediyor.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 23:32:47 >
  • oyunu oynayan var mı? tavsiye eder misiniz? coop var mı?
    battlefield 1 ve bunu almayı düşünüyorum indirime de girmiş hazır

• oyunu almayı düşünüyordum ama yorumları okuyunca vazgeçtim

alsam da sıkılıp bir kenara atıp bir daha da uzun bir süre yüzüne bakmayacağım bir oyuna benziyor yorumlara bakınca

halbuki far cry 3-4'ü baya severek oynamıştım özellikle far cry 3 devrim gibiydi

primal'i es geçmiştim anlaşılan bunu da es geçiyorum.

bir daha ki far cry oyununun da görüşmek üzere
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Al al oyun güzel bir normal bir hardda bitirdim primal da çok iyi.

• Bi ara kardeşlikte çok bulunuyordu şimdi yerinde yeller esiyor.

• 79 tl ye düşmüş storede oynayan arkadaşlar alınır mı sizce, RE 2,DMC 5, death stranding bitirdim oyunsuz kaldık ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

79 tl ye düşmüş storede oynayan arkadaşlar alınır mı sizce, RE 2,DMC 5, death stranding bitirdim oyunsuz kaldık ?
    Her türlü alınır karakterler, mekanlar ve atmosfer başarılı.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için 👍🏻

• Selamın aleyküm arkadaşlar. Ayı jaguar kurt gibi hayvanlar nasıl evcilleştiriliyor. Bir türlü çözemedim

• 64 tl ye düşmüş alsam mı yaw sıkıcı diyorlar?

• merhaba bende almayı düşünüyorum lakin serinin 1 ve 2.oyunun pc de oynamıştım aslında 3 ü oynamak istiyorum sanırım farcry5 in bir paketinde 3. oyunda varmış bilgisi olan var mı hem dijital hem kutulu olarak hangisi olduğunu söylerseniz ona göre bakacağım öncelikli niyetim kutulu almak.
  • Selamlar oyuna ps4 için Türkçe Yama varmı bi yerlerde görmüştüm ama deneyen oldumu? Ona göre oyunu alıcam da?

• Serinin 3. ve 4. Oyununu oynamış biri olarak 5.oyun bana çok sıkıcı geldi. Diğer oyunlarındaki heyecanı yansıtamamışlar malesef

• şu an 55 TL. aldım bakalım, beğenirim umarım. neticede far cry, biliyoruz ne yapacağımızı :P

• Bu oyunda grafik hariç hiç bi şey yok . Yapay zeka yerlede vuruş hissiyatı yok gibi bir şey
    40 tl bile fazla bence
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.