Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
16
Favori
42.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far Cry 5: Hours of Darkness | Çıkış Fragmanı | PS4

• Oyuna iyiki para vermemişim.Bir de Collector's Edition alacaktım. Ubisoft'a güvenmediğim için iyi ki de almamışım dedim. Bugün işyerinden arkadaşım ile oyun bitirmek için takasladık.

Birileri de Far Cry : Primal'i beğenmemiş. Keza benim de en sevdiğim FC serisi oydu . Bu oyun , kesinlikle en kötü FC oyunu . İyi ki para vermemişim. Yoksa oturur ağlardım

Müzikler ve doğal ortam ile olan ilişki çok güzel.

Gerisi leş.
  • Far Cry 5 | Dead Living Zombies Teaser Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Ağustos 2018; 14:32:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Oyuna iyiki para vermemişim.Bir de Collector's Edition alacaktım. Ubisoft'a güvenmediğim için iyi ki de almamışım dedim. Bugün işyerinden arkadaşım ile oyun bitirmek için takasladık.

Birileri de Far Cry : Primal'i beğenmemiş. Keza benim de en sevdiğim FC serisi oydu . Bu oyun , kesinlikle en kötü FC oyunu . İyi ki para vermemişim. Yoksa oturur ağlardım

Müzikler ve doğal ortam ile olan ilişki çok güzel.

Gerisi leş.
    Aynen öyle tüm oyunları oynadım şimdiye kadar, açık ara en kötü oyunu serinin.. ve maalesef ki ben para verip aldım ilk çıktığı zamanlar. Acıyorum o verdiğim paraya oynamaya başladığım andan beri. Bitirmedim bile öyle duruyor köşede, dlc leri oynamaya çalışıyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun fiyatının düşmesini beklerken, oyun kötü çıkması ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilaveten far cry oyunlarının bekledikçe değerlenip tekrardan övülmesi..
    muhtemelen indirim gördüğü kış döneminde herkes çok övecek
  • Far Cry 5: Dead Living Zombies - Çıkış Fragmanı

• Haritadaki eve giremiyorum. The Platters - Only You şarkı çıkıyor ve bayılıyorum sonra nehrin karşı kıyısında uyanıyorum.

Nasıl geçerim aslında pekde umrumdaa değil belkide ama merak ediyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikahmet.tr.blk

Haritadaki eve giremiyorum. The Platters - Only You şarkı çıkıyor ve bayılıyorum sonra nehrin karşı kıyısında uyanıyorum.

Nasıl geçerim aslında pekde umrumdaa değil belkide ama merak ediyorum ?
    O eve girebilmek için ben de çok kastım. Tüm bölgeleri ve görevleri bitirdim, youtube'dan videoları da izledim ama yine de giremedim. Müzik çalmaya başladığı an bir süre sonra ölüyorsun. Gerçi girmenin ne faydası olacak onu da bilmiyorum.
    Ayrıca tabi herkesin kişisel zevki ve düşüncesidir. Ben oyunu o kadar kötü bulmadım. Açık dünya ve özellikle Farcry serilerini seven biri olarak çok da ağzım açık oynamadım ama yine de zevk aldım oyundan. Şu sıralar arka arkaya 3. kez God Of War'ı bitirdim. Oynamayanlar varsa God Of War çığır açmış.
  • Coop oynayamıyorum bir türlü bu hata nedir ne değildir bilen var mı?

Continue playing through the campaign to access online features.

Error: snowshoe 593036c0

Oyunda daha başlardayız bu hatanın sebebi başlarda olmamız olabilir mi.

• Oyun güzel ama ciddi bir senaryo karakter falan beklerseniz üzülürsünüz. Arcade bir oyun gibi arada açıp eğlenmek için ideal. Grafikler muhteşem, ortamlar çok güzel, oynanış da eğlenceli. Önce oyunlarda sinir bozan şeyleri kaldırmışlar; mesela fazladan silah taşımak için 10 tane katır tırnağı, 20 tane maymun kılı topla gibi şeyler yok, her şey para ile yapılıyor. Kule açma falan da kalkmış. Uygun fiyata bulursanız alabilirsiniz.

• Bende oyunu çıktıktan bir ay sonraki indirimde almıştım. Benim için de serinin en kötü oyunu denebilir. Özellikle ateş etme dinamikleri, vuruş hissiyatı leş gibiydi sanki su tabancası sıkıyormuşum hissiyatı veriyordu bana. Benim için bir başka sorunda diğer oyunların hepsini PC'de 60 FPS oynarken Pro'da bu oyunu 30 fps oynamak olmuştu. Ubisoft istese çok rahat performans modu ekleyebilir Pro ve One X için ama nasıl olsa satacak mantığıyla eklemiyor ne yazık ki.
  • Oyunun sonu çok şaşırttı, bütün o saçma görev dizaynları hikaye anlatımından sonra bunu hiç beklememiştim

• Oyun çok yerilmiş. Nedense çok yerilen oyunları oynayınca seviyorum ben de , beklentim çok düşük olduğundan herhalde Bunu da 120 ' ye düştüğünde alayım en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

2018'de gelecek yeni splinter cell oyunu.
    2018'den yazıyorum gelmedi hocam

FC5'i de yeni aldım bi bakayım dedim buraya bakmaz olaydım
  • ciddi emek olan bir oyun
  • Oynayan arkadaşlar 84 liraya düşmüş storede alınır mı sizce ? farcry 3 oynadım ps3'te bitirememiştim kalmıstı öyle. farcry primal aldım bitirdim,farcry 4 ü araştırmıstım aynı oyun hiç yenilik yok dediler bulaşmadım hiç.Birde ubisoft farcry serisinde çok fazla aynı şeyleri tekrar yaptırıp oyuncuyu sıkıyor, bu oyun için görüşleriniz vuruş hissi oynanış vs güzelse almayı düşünüyorum.yorumlar kötü gelirse 50 tl bandını bekliycem zaten iş gereği evde değilim oyun oynayamıyorum çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Oynayan arkadaşlar 84 liraya düşmüş storede alınır mı sizce ? farcry 3 oynadım ps3'te bitirememiştim kalmıstı öyle. farcry primal aldım bitirdim,farcry 4 ü araştırmıstım aynı oyun hiç yenilik yok dediler bulaşmadım hiç.Birde ubisoft farcry serisinde çok fazla aynı şeyleri tekrar yaptırıp oyuncuyu sıkıyor, bu oyun için görüşleriniz vuruş hissi oynanış vs güzelse almayı düşünüyorum.yorumlar kötü gelirse 50 tl bandını bekliycem zaten iş gereği evde değilim oyun oynayamıyorum çok fazla.
    Hocam tavsiye etmem.Fırsatın varsa Far Cry 3’ü PS4 için almanı öneririm.Serinin en iyisi odur.Far Cry 4 de yine 3’e benzese de kendi içinde oldukça başarılı bir yapımdır.5 ise hem öncekilere benziyor hem de vasat Önceki oyunlardan hiçbir artısı yok diyebilirim

• beyler farcry 3 4 ve 5i kuzenim ile online oynayabiliyomu?
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler bilgilerin için

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.