Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
16
Favori
42.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kingofbet

Bu oyunda grafik hariç hiç bi şey yok . Yapay zeka yerlede vuruş hissiyatı yok gibi bir şey
    40 tl bile fazla bence
    Görev diye bişey de yok,dandik dandik ana ve yan görevler,hayatımda bunun kadar uyduruk görevlere sahip oyun görmedim.

Envayi çeşit hayvan ve balık türleri var ama adam gibi avcılık mekaniği de koymamışlar,sadece başarım var.Misal RDR2,çok az oynamış olmama rağmen efsane avcılık mekaniği var,av hayvanlarından yararlanabiliyoruz vs.

Aslında ilk başlangıç bölgesi çok güzel,çiftlikler tarlalar vs. atmosfer olarak da 10/10,görevleri de idare eder ama sonraki bölgelere geçince oyun cidden tat kaçırıyor.

Açık dünyada arcade mekanikler ve hızlı oynayışla bölge temizleme oyunundan başka bişey değil...

• Far Cry 5 - 5th Anniversary Free Next-Gen 60 FPS Update | PS5 & PS4 Games

PlayStationyoutube
    Celebrate the 5th anniversary of one of the most acclaimed games the in long-running Far Cry franchise and get up to 85% OFF all editions! Discover the open-world of Hope County, Montana, besieged by a fanatical doomsday cult. Dive into the action in solo or two-player co-op of the story campaign, use a vast arsenal of weapons and allies and free Hope County from Joseph Seed and his cult. #ps5 #ps5games #ps4games #ps4 #farcry5 Rated Mature
    https://www.youtube.com/watch?v=qz3KmJLqpA0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Mart 2023; 13:19:51 >
  • kingofbet K kullanıcısına yanıt

dünyanın en boktan yapay zekası bu oyunda .. katılıyorum bedava verseler oynamam

• kingofbet K kullanıcısına yanıt

bedava geldi ps5'e. Farcry 2-3 ve Primal oynadım şimdiye kadar. bu oyunlar iyidi. 3 ile 4 aynı diye 4'e bulaşmadım. Serinin en iyisi 3 galiba. 6. oyunda yapay zekanın çok kötü olduğunu Dost2un incelemesinden biliyorum. sonra harbi o kadar kötümü diye youtuebdan baktım harbi dostun anlattığından da kötü 6'daki yapay zeka. Bakalım 5'i en zor seviyede deneyecem biraz ama pek umutlu değilim

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.