Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
845
Cevap
16
Favori
42.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimdeyken ben ve arkadaşım almayı düşünüyoruz,
    Bu oyunda türkçe var mı?
    Far cry 3 oynamıştım, çok beğenmiştim,
    Bir de online olarak arkadaşla nasıl oynanıyor,
    O düşman tarafında mı oluyor,
    Yoksa ikimiz de aynı tarafta olup düşman bölgesini beraber mi ele geçirmeye çalışıyoruz,,,
  • Ekip olarak geziniyorsunuz, aynı görevleri beraber yapıyorsunuz. Türkçe yok.
  • Teşekkürler hocam,,,
  • Oyunu indirdik arkadaşla,
    Fakat online oynama seçeneğini bulamadık,
    New Game,
    Options,
    Arcade, gibi seçenekler var fakat online olarak bir şey yazmıyor,
    Nerden online oynayabiliyoruz,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam tavsiye etmem.Fırsatın varsa Far Cry 3’ü PS4 için almanı öneririm.Serinin en iyisi odur.Far Cry 4 de yine 3’e benzese de kendi içinde oldukça başarılı bir yapımdır.5 ise hem öncekilere benziyor hem de vasat Önceki oyunlardan hiçbir artısı yok diyebilirim

Alıntıları Göster
    Ben 3'ü yakın zamanda bitirdim. 4 elimde var ama henüz başlamadım ona. 5. oyunun grafikleri için ps4'e alasım var. 3'den daha fazla şey sunamıyorlarsa açıkçası bulaşmayabilirim diğer oyunlarına.

• 3 ve 5 serinin en iyi oyunları bence 4'le Primal'ı beğenmemiştim ben.
  • Oyunu tek başına değerlendirirsek fena bir oyun değil ancak Far Cry serisi içinde belkide en kötüsü bu oyun olmuş. 1 dakika rahat vermeyen aynı tip aynı surat adamlar sürekli spawn olup karşına çıkıyor , sık babam sık . Hikaye anlatımı ve görev yapısı zayıf. Vuruş hissiyatı silah kullanımı kötü , düşman yapay zekası eksilerde geziyor. Düşmanların üstüne koşa koşa outpost ele geçiriliyor oyunda

Ben ilk bossu geçtim biraz daha ilerledim ama daha fazla dayanamadım. Çok sıkıldım oynarken...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan oyun bitti ittire ittire 2 3 sene far cry oynamam sanırım :D
  • Arkadaşlar online olarak nasıl oynuyoruz.
    Online bölümü nerde yazıyor.
    Arkadaşla ben indirdik fakat online oynama seçeneği yok.
    Yardımcı olurmusunuz. Ekran görüntüsü falan...

• Arkadaşlar bu hikaye modunda single player olarak nasıl oynuyoruz,
    Arcade bölümüne girdik arkadaşla, fakat oyuncuların oluşturduğu saçma sapan haritalarda oynuyoruz, kimi haritada 3 düşman öldür, kimi harita 40 düşman öldür diye görev veriyor,
    Grafikleri de kötü zaten o haritaların,
    Bu 2 kişik story modunda nasıl oynayabiliriz,
    İngilizce de zayıf,
    Önce tek kişi hikaye modunda oyuna girecek de oyun içinden biyerden mi davet gönderecez,
    Bulamadık, anlayamadık, çözemedik bir türlü,
    Yardımlarınız bekliyoruz,,,
  • Şu konu başlara çıktıkça verdiğim para aklıma geliyor kahroluyorum, bu kadarmı kötü olur bir oyun.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Abi yazık günah yaa adamlar kaç yıl önce ne detaylar yapmıslar birde son çıkan oyuna bak,nasıl olsa satıyor diye haritayı değiştirip dayıyorlar bizlere bunu ubisofta atıp iyi bi kaynamak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Şu konu başlara çıktıkça verdiğim para aklıma geliyor kahroluyorum, bu kadarmı kötü olur bir oyun.
    Hiç sorma. Ben bir de ön sipariş ile almıştım...

Neresinden tutarsan tut, bu oyun medya tarafından şişirildi. Çoğu satın alan insanın oyunu bitirmediğini düşünüyorum.

• Ben ne olduğunu anlayıp ilk gün satmıştım. :) Gamespot hangi alla mantığa bu oyuna 90 verdi acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Far Cry 2'de ki detaylar, Far Cry 5'te olsaydı güzel bir oyun olabilirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Hiç sorma. Ben bir de ön sipariş ile almıştım...

Neresinden tutarsan tut, bu oyun medya tarafından şişirildi. Çoğu satın alan insanın oyunu bitirmediğini düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Elimde patladı satamadım hocam, hem sonra satmayada utandım kimse bu rezilliğe para vermesin diye o derece yani lanet şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Elimde patladı satamadım hocam, hem sonra satmayada utandım kimse bu rezilliğe para vermesin diye o derece yani lanet şey.

Alıntıları Göster
    İnanır mısın, aynı şeyi ben de düşündüm. Gerçi ben DLC'leri çok sevdim. O yüzden beklediğime değdi ama başka birine bedava versem ( satmayı geçtim ) max 1 saat dayanabilir. Öyle bir olmamışlık, boğuculuk var oyunda. Bunu nasıl başarmışlar anlamak zor.

Ön sipariş ile alma sebebim seriyi çok sevmemden ötürüydü ama bu oyun sayesinde akıllandım artık.

Çok garip bir his, başkasına oyunu versem ve oynarken içi patlasa, sıkıntıdan kafayı yese ben suçluymuşum gibi hissederim diye kimseye vermemiştim :D

• alınıklara da yazdım ama burdan da belki gören olur belki.
    far cry5'in çift hakkını satmak isteyen var mı ?
  • Far Cry 1-2-3-Blood Dragon hepsini zevkle oynadım. Blood Dragon'un o retro havası seride beni en çok etkileyen oyundu. 4'ü geçen sene aldım, zevkle oynamaya başladım ta ki "ben şimdi ne yapacaktım" moduna gelene kadar. Ana görev, yan görev birbirine girdi. Şu açık dünya oyunlarında oynanış süresini arttırmak için saçma sapan yan görev eklemeleri beni oyundan soğuttu. Artık yeni yetme oyuncuların mantığına yaranma çabalarına girdi yapımcı firmalar. Onlara göre ne kadar çok yan görev varsa, o kadar iyi! Hatta utanmasalar artık senaryo modu bile koymayacaklar oyunlara!

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.