Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
34
Favori
71.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Oyun sonunda platin le tamamlandı

Oyun bitince ne oluyor yan görevlere devam ediliyormu yada farklı vs birşeyler bölümler açılıyormu

Yada silah vs birşey açılıyormu.

Çook uzun bir oyun gece gündüz eşimle oynuyoruz bitiremedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

quote:

Oyun sonunda platin le tamamlandı

Oyun bitince ne oluyor yan görevlere devam ediliyormu yada farklı vs birşeyler bölümler açılıyormu

Yada silah vs birşey açılıyormu.

Çook uzun bir oyun gece gündüz eşimle oynuyoruz bitiremedik.

Ben normal oyunu bitirdim hocam sadece eklenti bölümler kaldı syringe mission ve Valley of the yetis görev çıkmıyor başka hocam

• Bu ikiliden uzak durun
     FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Bu ikiliden uzak durun

Aynen hocam

• Ps4 coop trophy icin yardim edebilicek varmi platin icin son 1 trophy kaldi

• Çok mutlu oldunuz mu bunu yazınca ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 2 Şubat 2016; 3:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

Ps4 coop trophy icin yardim edebilicek varmi platin icin son 1 trophy kaldi

Coop için hala yardım lazimsa akşam 11den sonra ele geçirelim hocam nereyi istiyorsan

• bu oyun nerede nasıl bitiyor anlamadım bir türlü. Kaç seferdir niyetlenip açıyorum boş boş geziyorum ormanda karşıma çıkarsa bir kaç düşman öldürüyorum. Belli bir bölümü varmı ki youtube dan bakıp ona göre devam edeyim çözemedim bir türlü.
  • Oyunun bugün ana görevleri bitti geriye köylerde verilen görevler kaldı . Haritada bir tane bile kırmızı yer kalmadı ama Pagan Min'in askerleri adeta yürek yemiş :) Ortada kimse kalmamasına rağmen devriye atmalar mı dersiniz , köylere saldırmalar mı dersiniz :) Suçluları elleri bağlı şekilde ( götürecekleri yerde yok ) dolaştırmaları enteresan :) Oyun dünyasında gördüğüm en delikanlı askerler bunlar herhalde İşler tam tersine döndü eskiden biz köyleri , kasabaları basıyorduk . Şimdi onlar :)

Yeni başlayan arkadaşlara ise ilk önce cüzdanınızı geliştirin derim . İlerde para çok lazım oluyor . Özellikle tüm kampları almak istiyorsanız , muhakkak bir tane sniper rifle bulun ve geliştirebildiğiniz kadar geliştirin . Uzaktan alarmları patlatırsanız , maksimum 5 dakika sürüyor ele geçirmesi . AK-47 silahı ise oyunda çoğu askerde bulunduğu için bir nevi sınırsız mermi modu gibi olmuş :)

Sniper alırsanız otomatikman zoom geliyor diye düşünmeyin. Zoom için geliştirme yapmak gerekiyormuş . Bu zoom işi ile bayağı uğraşmıştım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 3 Şubat 2016; 23:25:25 >

• ana görev derken. Kırmızı renk kule işareti olan kulelerdeki telsiz gibi verileri mi imha edeceğiz. Bende mesela bir kaç tane kaldı ama o tarafa gidemiyorum. Bütün haritaları da aldım halbuki.
  • Arkadaşlar farcry 4 kaldırırmı
    sistemim
    4 gb ram
    işlemci:i3-3110M 2,40
    64bit
    direct 11
    Ayrılmış video bellegi:1 Gb
    ekran kartı:710M

• quote:

Orijinalden alıntı: wbfpac

Arkadaşlar farcry 4 kaldırırmı
    sistemim
    4 gb ram
    64bit
    direct 11

Burası playstation yeri bizim kaldırır mı diye korkularımız yok :) Bu arada düşük ayarlarda kaldırır gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wbfpac

Arkadaşlar farcry 4 kaldırırmı
    sistemim
    4 gb ram
    64bit
    direct 11

1024x768 çözünürlükte, en düşük ayarlarda ortalama 20-25 FPS'de çalışır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var far cry 4 harita bitti syringe missionu da oynadım Valley of Yetis yok giremiyorum haritada gözükmüyor ne yapmam gerekiyor

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    dlc olarak geldi o aldıysanız menüden seçeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirmusti

dlc olarak geldi o aldıysanız menüden seçeceksin

Amcaoğluda ile psn kardeşlik yaptık oyunu ondan çektim dlc paketleri ile hatta kütüphanede eklenti de yazıyor ama nedense giremedim bi türlü harita %100 bitmedi %92 bitti ondan olabilirmi

• oyunun bitip bitmemesi önemli değil,dlcyi yüklediyseniz ana menüden seçip girebilmeniz lazım
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var far cry 4 harita bitti syringe missionu da oynadım Valley of Yetis yok giremiyorum haritada gözükmüyor ne yapmam gerekiyor

Oyunun ana menüsündeki seçenekten gireceksin. Ana oyuna hiç başlamamış olsan bile girip oynayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirmusti

oyunun bitip bitmemesi önemli değil,dlcyi yüklediyseniz ana menüden seçip girebilmeniz lazım
    Bu mesaja eklenen görseller:

Saolun arkadaşlar amcaoğlu dlc leri download etmemiş fazla bilmiyor bunu işleri o indirmeden de ben çekemiyorum sanırım yardımlarınız için tekrar tşk ederim

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.