Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
34
Favori
71.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far cry serisi böyle bir oyun gördü neden primal gibi bir yapım çıkartıyorlar anlamak elde değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam silah slotunda kilitleri yeri açmam için 3 bal porsuğu derisi lazım fakat bulamıyorum bir türlü,genelde bulundukları biryer var mı bal porsuklarının :)

• arkadaşlar benim pc ye öneriniz var mı ? oyun en düşük çözünürlekte 15 fps civarı alıyor 1024x768 ve diğer çözünürlüklerde de 10 fps civarı oluyor. bu oyunu oyamayı çok istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum.

pcnin özellikleri:

Marka & Model Lenovo G570 Dizüstü Bilgisayar

İşletim sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic

İşlemci türü Intel® Core™ i5-2410M (2.30GHz, 3MB) 3M Cache, 2.30 GHz

Dahili bellek 4 GB DDR3

Grafik kartı ATI Radeon™ HD 6370M 1 GB Harici Ekran Kartı
  • tahababa58 kullanıcısına yanıt
    Önerimiz ps4 al kurtul, zaten elindeki laptop sonuçta yapacak fazla bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahababa58 kullanıcısına yanıt
    burası ps bölümü,buraya alalım:http://forum.donanimhaber.com/m_91894918/tm.htm
  • sabirmusti kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın yeni üye kazası
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabirmusti

oyunun bitip bitmemesi önemli değil,dlcyi yüklediyseniz ana menüden seçip girebilmeniz lazım
    Bu mesaja eklenen görseller:

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014

Hocam dlc güzel mi uzunluğu eğlencesi nasıl acaba

• Son co-op kupalar kaldı yardıma ihtiyacım var.
    Psn:LegacyTR

• quote:

Orijinalden alıntı: Suplex City

Son co-op kupalar kaldı yardıma ihtiyacım var.
    Psn:LegacyTR

Yarın size uygun olursa gelirim.

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Oyunu ps4 de oynadığını fark etmemişim kusura bakma :)

• Ya arkadaşlar ana görevi kimden alıyoruz, FC3 ü oynayıp bitirmiştim fazla zorlanmadım ama bunda çok karışık, önüne gelen kafasına göre görev veriyor. Oyunu oynarken haritada neyi takip ediyorsunuz? Oyun güzel ama karışık olduğu için karakol bas hayvan öldür bilmem ne yap falan derken nasıl ilerleyeceğimi falan anlayamadım.

Ayrıca mini helikopterle çok yükseğe çıkılmıyor ötemeye başlıyor gitmek istediğim yere de gidemiyorum siz nasıl yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 2 Mart 2016; 22:49:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Ya arkadaşlar ana görevi kimden alıyoruz, FC3 ü oynayıp bitirmiştim fazla zorlanmadım ama bunda çok karışık, önüne gelen kafasına göre görev veriyor. Oyunu oynarken haritada neyi takip ediyorsunuz? Oyun güzel ama karışık olduğu için karakol bas hayvan öldür bilmem ne yap falan derken nasıl ilerleyeceğimi falan anlayamadım.

Ayrıca mini helikopterle çok yükseğe çıkılmıyor ötemeye başlıyor gitmek istediğim yere de gidemiyorum siz nasıl yapıyorsunuz.

Ana görevleri yaparak hikayede ilerliyorsun. Tüm gerekli ana görevleri yapınca hikaye bitiyor, daha sonra haritada özgürce dolaşıp kalan yan görevleri vs. tamamlıyorsun. Ana görevler haritada S, Y, L vs. gibi harflerle veya belirgin işaretlerle gözüküyor. Görevleri farklı karakterlerden alıyorsun, seçim şansın var.

Oyunun mantığı şu;

Kulelere çıkıp aktif ederek oyunun haritasını aç.
    Para kazanmak ve seviye atlayıp yeni beceriler kazanmak için yan görevleri yap, toplanabilir nesneleri bul.
    Yeni güvenli bölgelerini açmak ve seviye puanı toplamak için düşman bölgelerini ele geçir.
    Envanteri ve karakteri geliştirmek için avcılık yap, topladığın nesnelerle yeni eşyalar ve çantalar oluştur (crafting)
    Hikayede ilerlemek ve yeni özelliklerin kilidini açmak için ana görevleri yap.

Alışırsan hiç karışık değil. Ayrıca o mini-helikopterin yükseklik sınırı var. Belirli bir yüksekliğe çıkınca alarm sesi çıkararak uyarıyor, devam edersen patlıyor. Yüzeye yakın şekilde ilerlemen gerekiyor. Bu yöntemle oyundaki en yüksek noktaya bile çıkabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: junis

Ya arkadaşlar ana görevi kimden alıyoruz, FC3 ü oynayıp bitirmiştim fazla zorlanmadım ama bunda çok karışık, önüne gelen kafasına göre görev veriyor. Oyunu oynarken haritada neyi takip ediyorsunuz? Oyun güzel ama karışık olduğu için karakol bas hayvan öldür bilmem ne yap falan derken nasıl ilerleyeceğimi falan anlayamadım.

Ana görevleri yaparak hikayede ilerliyorsun. Tüm gerekli ana görevleri yapınca hikaye bitiyor, daha sonra haritada özgürce dolaşıp kalan yan görevleri vs. tamamlıyorsun. Ana görevler haritada S, Y, L vs. gibi harflerle veya belirgin işaretlerle gözüküyor. Görevleri farklı karakterlerden alıyorsun, seçim şansın var.

Oyunun mantığı şu;

Kulelere çıkıp aktif ederek oyunun haritasını aç.
    Para kazanmak ve seviye atlayıp yeni beceriler kazanmak için yan görevleri yap, toplanabilir nesneleri bul.
    Yeni güvenli bölgelerini açmak ve seviye puanı toplamak için düşman bölgelerini ele geçir.
    Envanteri ve karakteri geliştirmek için avcılık yap, topladığın nesnelerle yeni eşyalar ve çantalar oluştur (crafting)
    Hikayede ilerlemek ve yeni özelliklerin kilidini açmak için ana görevleri yap.

Alışırsan hiç karışık değil. Ayrıca o mini-helikopterin yükseklik sınırı var. Belirli bir yüksekliğe çıkınca alarm sesi çıkararak uyarıyor, devam edersen patlıyor. Yüzeye yakın şekilde ilerlemen gerekiyor. Bu yöntemle oyundaki en yüksek noktaya bile çıkabilirsin.

Cevap için teşekkürler. Peki haritada bulunan herhangi bir harf ana görev mi oluyor? Mesela Hung'tan görev al falan diyor. Çan kulelerinin 5-6 tanesini açtım ana görevden önce kulelerimi mi açamalıyım yoksa harf çıkan yerlere mi gitmeylim? Birde haritada kırmızı bayrak işaretli yerler ve ? işretli yerler var onlarda ana görev için gerekli mi? Şimdi Y harfi vardı ona doğru gidiyorum.

Yeteneklerin yarısı açıldı, silahların da %90 nını açtım, rehine kurtar, karakol bas gibi görevler yapıyorum.

• Far cry 4 gold edition alinir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • junis kullanıcısına yanıt
    Aslında sarı renkte çaprazlama kılıç resimleri ve sabal ile amita görevleri ana görev oluyor. ama diğerlerinide belli bir noktaya kadar yapamıyorsunuz mecburen size yaptırmak zorunda kalıyor yoksa oyun tıkanıyor

• Oyunu bitirdim dostum. :)
    Hikayesi pek sarmadı ama Pagan Min kötü bir adam değilmiş yahu. Adam Altın Yol direnişçilerine teroristler diyor, teröristlerin safında oyun bitirmekte tuhaf bir duyguydu. İlginç olanı da ne Sabal'ı ne Amita'yı ne de Pagan'i öldürmedim.
    Amita 3 gündür başında bekliyorum, soğuktan donmak üzereyken seni bulduk demişti, bu kıyağı karşısında onu öldüremedim, Sabal bana kaçmamda yardımcı olmuştu, konuşmalarında hep kardeşim diye bahsediyor ****lik yapıp onu da öldüremedim, Pagan Min ise çok pisafirperver davrandı, her seferinde beni yemek masasına ziyafete davet etti, üstüne üstlük son bülümde çok cesur davrandı, istersen beni vurabilirsin istersen de annenin küllerini birlikte serperiz dedi, adam silahsız ve cesur bir şekilde yemek masasında beni vurabilirsin diyor onu vurmakta biraz ****lik olur gibi geldi. Ne tuhaf bir hikaye yahu. Herkes tarafından seviliyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 8 Mart 2016; 21:55:57 >

• Ok ve yay i nerede bulabilirim

Hocam spoiler butonunu kullanin hikaye icerigiile ilgilibilgi verdiginizde.oynamayan insanlar icin supriz olsun hersey.sizden ricam mesajinizi silmeniz.

Keşke spoiler uyarısı verseydiniz, oyunu bitirmeyen varsa eğer sonu hakkında her olasılığı vermişsiniz

[/Bende paganı masada vurmadım ama sonra o helikoptere binip giderken, bunu niye yaptım bilmiyorum helikopteri füzeyle indirdim aşağıya]

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

Hocam spoiler butonunu kullanin hikaye icerigiile ilgilibilgi verdiginizde.oynamayan insanlar icin supriz olsun hersey.sizden ricam mesajinizi silmeniz.

Pardon haklısın düzelttim.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.