Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
34
Favori
71.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyon35

ee nerden bulacam kar leoparını üretim eksik kaldı?

Kar leoparını bulmak için oralara gitmen gerekmiyor. Oyunun normal haritasında çeşitli bölgelerde var. Haritada leopar simgesi olan bölgeye giderek avlayabilirsin.

Evet arkadaşın dediği gibi leopar simgesi olan bölgelerde bol bol yem at arada bir kar leoparı çıkıyor.
  • Arkadaşlar online co op görev için ne kadarlık bölümü aşmamız gerekiyor şu anda kilitli gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar valley of yetis eklentisi olan var mı bi kaç günlüğüne kiralamak için verebilen trophy için lazımdı da

• Arkadaşlar oyun senaryosunda %20'lerdeyim ve haritada baya gezmiş olmama rağmen haritada oyunun başındaki yeşil alan hariç hiçbir yeri yeşilleştiremedim. Buna rağmen haritada sandıklar,görev yerleri falan gözüküyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?
  • arkadaşlar oyunu psn store dan indirdim, ne kadar oynarsam oynayayım kayıt etmiyor her seferinde baştan başlatıyor. bir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Sandoz

Arkadaşlar oyun senaryosunda %20'lerdeyim ve haritada baya gezmiş olmama rağmen haritada oyunun başındaki yeşil alan hariç hiçbir yeri yeşilleştiremedim. Buna rağmen haritada sandıklar,görev yerleri falan gözüküyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?

telsis kulelerine cikip vericileri kapatmana lazim o sekilde acilacak map

• quote:

Orijinalden alıntı: C Sandoz

Arkadaşlar oyun senaryosunda %20'lerdeyim ve haritada baya gezmiş olmama rağmen haritada oyunun başındaki yeşil alan hariç hiçbir yeri yeşilleştiremedim. Buna rağmen haritada sandıklar,görev yerleri falan gözüküyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?

Arkadaşın dediği gibi telsiz kulelerini iptal edeceksin hocam kırmızı A amblemi olanlar iptal ettikçe alanlar açılıyor

• Arkadaşlar oyunu yeni aldık. Ps4 de oynuyoruz.
    İnternette araştırdım uçan helikoptere binip kuleleri açın diyor şimdi onu yapıyoruz harita açılsın diye.

Merak ettiğim şeyler var.

1. Oyunun belli bir ilerlemesi yok abi kuzey,güney,doğu,bat nereye gitsem güm pat çat çatışma :) yani ben ezberemi gidiyorum oyunda %22 felan yazıyor baya oynadık.

2. Köprü var lazerli silahı olan askerler. Onları vuruyorum o silahları elinden alıyorum ama bende lazer ışınları devreye girmiyor bir eksiğim var. Neden o silahı ben alınca lazersiz ateş ediyorum.

Birde ooo bunu kesin yap silahlar açılır dediğiniz bir öneriniz varmı.

• arkadaşlar oyuna yeni başladım çanta doldu
    çantadaki ürünleri nasıl satabilirim acaba ? bir türlü satamadım çantadan ürünleri at diyor ama satamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

arkadaşlar oyuna yeni başladım çanta doldu
    çantadaki ürünleri nasıl satabilirim acaba ? bir türlü satamadım çantadan ürünleri at diyor ama satamıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=Jtb-x9dQMPs

Anlatacaktım ama video daha açıklayıcı :))
  • Keşke daha önce haber etseydiniz oyuna yeniden başladım

• Bir hafta evvel bir süre idare etsin diyerek Sapphire R7 250X Ghz. Edt. aldıydım , bugün de Diriliş i izlediğim salon yanındaki NB Adapazarı Vatan mini şubesinde standlara bakarken bir sürü gereksiz oyunun yanında tam da istediğim FAR CRY 4 ve eski olmasına karşın henüz oynama fırsatı bulamadığım Thief i gördüm birer adet kalmıştı stand da o kadar eski etiketleri vardı ki ikisinde de 149,99₺ yazıyordu Hani görevliye sitedeki fiyatlardan haberdar etmesem ve güncel fiyat bir şekilde sistemlerinde almadan evvel görülmese 30₺ lık thief e 150₺ vericektim

Velhasıl FAR CRY 4 ü kuzenle beraber artık 250X oynattığı kadar kurup bir bakalım bir iki görev yapalım derken sanırım uplay in sürümü eski olduğu için kutudan çıkan orjinal ürün anahtarını ısrarla kabul etmeyerek bizi bir süre sinir etti :) Daha sonra çocuk dayanamadı evine gitti abi al yapabiliyosan yap 110₺ para veriyosun paranla rezil oluyosun resmen dedi güldü geçti

Daha sonra sistemi geri yükledim , uplay sildim tekrar yükledim oyun ürün anahtarını kabul etti uplay oyunlarda göründü bu seferde yüklü olmasına rağmen oyunda "PLAY" yerine yine ısrarla "DOWNLOAD" seçeneği görünmeye başladı Programlardan kaldırıyorum , dvd den tekrar kurayım diyorum bu seferde autorun.exe çalıştırdığımda "ınstall" yerine play geliyor yani "yüklü ya gir oyna" diyor pezevenk :)

E haliyle yüklü göründüğü için uninstall da çıkmıyor dvd den kaldırıp baştan yükleyeyim 2 saattir uğraştıktan sonra şimdi bir şeyler oldu gibi dvd den tekrar yüklüyorum yani daha önce Far Cry 3 de olsun AC serilerinde olsun bu Uplay kadar insanı kanser etmeye meyilli game launcher yazılım görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 26 Ocak 2016; 22:26:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Bence de senaryo olarak far cry 3 e yaklaşamaz bile. Vaas efsane bir karakterdi bana gore.

Dostumuz Dennis'i de unutmamak lazım

Far Cry 3 ne yalan diyim kardeşim , hayatımda en az para ödeyip beni en çok ve uzun eğlendiren oyundur :) Far Cry 4 ü oynamadım inşallah 3 GB lık bir update i var o bitince bir aksilik olmazsa girip bakınıcam biraz ama 3. oyun kadar beklentim yok incelemeleri , oynanış videolarından gördüğüm kadarıyla senaryosuyla kendine hayran bırakacak bir oyun değil sırf Far Cry 2 ,3 ün bulunduğu boxed far cry koleksiyonunda yer alsın diye hatırı sayılır bir para verip aldım artık eğlendirdiği kadar...

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Eğer silahı daha önce kilidini açmadıysanız veya satın almadıysanız o silahı kullanamazsınız. Sniperı açmak için eğer oyunun türkçe ise orda yazıyor nasıl açılacağı ama yanlış hatırlamıyorsam ya kulelerin tamamını yada karakolların tamamını ele geçirmen lazım.

Köprü ise belli ana görevden sonra açılıyor. Minicopteri bende tavsiye ederim kuleleri açmak için ama dikkatlı bazılarında keskin nişancı var bunun ya el bombası yada tek elle kullanılan bombq atarlar var onları kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre155

Eğer silahı daha önce kilidini açmadıysanız veya satın almadıysanız o silahı kullanamazsınız. Sniperı açmak için eğer oyunun türkçe ise orda yazıyor nasıl açılacağı ama yanlış hatırlamıyorsam ya kulelerin tamamını yada karakolların tamamını ele geçirmen lazım.

Köprü ise belli ana görevden sonra açılıyor. Minicopteri bende tavsiye ederim kuleleri açmak için ama dikkatlı bazılarında keskin nişancı var bunun ya el bombası yada tek elle kullanılan bombq atarlar var onları kullanabilirsin.

Teşekkürler demekki o silahı daha açmadım anlaşılan.

• Şu isimleri Yogi ve Reggie olan iki tane keş ve gay yüzünden illallah ettim . Veriyorlar hapı , cuvarayı salıyorlar meydana . Oyunu bitirebilirsem bu ikili keşi vurmadan bırakmayacağım .
  • Şu isimleri Yogi ve Reggie olan iki tane keş ve gay yüzünden illallah ettim . Veriyorlar hapı , cuvarayı salıyorlar meydana . Oyunu bitirebilirsem bu ikili keşi vurmadan bırakmayacağım .
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Signature kısmındaki silahları açmak için uğraşın diğer silahlar bahsettıgım kısımdakıler kadar iş yapmıyor.
    Bir arkadaş yukarıda türkçe felan demıs ama oyun turkce degıl hangı psnden alırsanız alın
    Sıgnature kısmındakı sılahları nasıl alabılecegın altlarında hnagı gorevleri yapınca alabılecegın yazıyor.
  • arkadaşlar complete editiondaki dlcler fazladan ödemeye değer mi sizce? daha önce hiç farcry oyunu oynamadım. ya 19 dolara normalini alacagim ya da 29 dolara dlclisini. teşekkürler
  • Hımmm şimdi daha açıklayıcı oldu teşekkürler
    Bende bakıyorum bir türlü türkçe olanı piyasada bulunmuyo dediğiniz gibi ps4 de türkçe olmadığı belli

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.