Şimdi Ara

Far Cry 3 (2012) [ANA KONU] (200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.045
Cevap
17
Favori
290.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, oyunun hikaye modunu bitirdim ama bu biblolar ve mektuplar kaldı, bunların toplanması ne işe yarıyor, hemen hemen tüm radyo kuleleri ve karakolları da hallettiğimden biblo ve mektuplar bir işe yaramıyorsa noktalayacağım oyunu
  • Oyunu multiplayer oynayan varmi hala almaya degermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tadı damağımda kaldı oyunun. bayağı da sürdü bitmesi. serinin dördüncü oyununu oynamak için Türkçe yamanın çıkmasını bekliyorum.
  • arkadaşlar bir el atın ya.

oyunla yeni tanıştım dehşetengiz bir yapısı var.

lakin bir sorun var, bir türlü bıçağı kullanamıyorum hangi tuşla nasıl adam öldüreceğim? konsolda oynuyorum ps3'te. hangi tuşu denediysem olmadı, bir türlü başaramadım bıçak olmayınca da bazı görevler yapılamıyor malumunuz.

yardım ederseniz pek bi sevinirim.
  • merhaba arkadaşlar far cry 3 te uçakla atladıktan sonra paraşüt bir türlü açılmıyor l.shıft basın yazıyor basmama rağmen açılmadı c yi denedim oda olmadı bunun için yardımcı olabilirmisniz..
  • Efsaneymiş.
    Bilgisayarımı yeni alabildiğim için bugün bitirdim.
    Vaas kral bir adam ya.
    "Did i ever tell you the definition of insanity?"
    Oynayacak fazla oyun biriktiğinden hızlıca 3 günde hallettim.( 24 saat falan oynamışımdır)
    Arkadaşlarımı seçip hüzünle bitirdim.Sondaki fon müziği içimi parçaladı,elveda ada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchigatana -- 5 Temmuz 2015; 18:01:30 >
  • Vay arkadaş spoiler içine alın yazdıklarınızı
    Daha ben gibi oyunları bitirmeyenler var.
    4 Sene olmuş oyun çıkalı arkadaş daha anca oynayabildim.TR yama ile gayet hoş zaten böyle dere tepe gezilen açık dünya oyunlarını oldum olası severim zaten.Oynadan önce delilerin oyunu diye bir yerde okumuştum hakkaten öyle özellikle
    baş deli vass Aslında hoyt'a .iktiri çekip bu adamla adayı yönetmek lazımdı ya neyse vass sizlere ömür sırada hoyt var.

Yine her zamanki gibi sniper modunda takılıp işimi uzaktan hallediyorum malum bir karakolu farkedilmeden ele geçirmek 3 kat exp veriyor
    Ayrıca karakolları öyle bir konuşlandırmışlar ki resmen gel bu karakola pusu at dercesine tüm karakollara yakın(z-93'ün iş yapabileceği) mesafede muhakkak hakim bir tepe var.Son 2 tane ele geçireceğim karakol kaldı onlarda da durum aynıdır diye düşünüyorum.
    Çıkıyorum hakim tepeye ilk önce alarmları vurup etkisiz hale getiriyorum ardından sniper ve tek takılan askerleri seri bir biçimde indiriyorum.Askerlerin tepkileri ise komedi.(Bol küfürlü tabi)

Tarla yakma sahnesi gerçekten efsane hani benimde kafam dumanlandı ardından bol coşma ve kahkahalar ...
    Zaten ormanın herhangi bir yerine molotof atar yada lav silahı kullanırsanız kocaman bir alan kül haline dönüyor ayrıca alevler o kadar hızlı yayılıyorki bir çatışma esnasında bir yangın çıktığında hemen topluklamanız gerekiyor...

Citra neydi öyle ya pazar pazar orucu bozduracaktı tapınaktaki boss savaşın ardından olanlar Zaten işin başında ve boss savaşı sırasında çıkan seslerden işkillenmiştim.Neyse olan oldu artık
    Citra'yı baya baya çekici taş gibi bir hatun konseptinde tasarlamışlar o dövmeler o saç şekli o fizik,endam,ses hem hikayeye hem karaktere cuk oturmuş

Şu an hoyt'un adasına geçiş yaptım hoyt'un haydutlarından birinin kıyafetini elime geçirdim içeriye sızıp hoyt'un gözüne gireceğiz.Sanırım takribi oyunun yarısı bitti.Açıkcası en başta avcılıkla çok uğraştım upgrade için ardından biblo aramakla çok vakit kaybettim neredeyse 90 tanesini buldum geriye 30 kaldı mektuplarında sadece 2 tanesi.Eğer bir faydası yoksa ki biblo aramalarına son vereyim tmm haritada yeri belli falan ama olmadık yerlere girmemiz icap ediyor dağ tere tepe aşmak yoruyor.Zaten tüm skilleri açtım dövmenin sadece görevden gelicek kısımları kaldı.

Nette gezinirken şöyle bir video buldum

I hate you vass

Oyun hikaye,oynanış,bünyesinde bulundurduğu rpg unsurları ile gayet güzel ve bir o kadar da uzun bir oyun deneyimi sunuyor.Tabii bu uzun oyun süresine ulaşabilmeniz için avcı , ölüm görevleri gibi yan görevleri yapmanız keskin nişancı + bıçak atma +poker+ ada yarış ligi gibi aktiviteleri yapmanız şiddetle rica olunur.Ha tabi japon askerlerin mektupları + biblo bulma kısımlarına hiç girmiyorum bile.(Birde rakyat görevleri var )

Oyunun negatif yönleri de oldukça fazla nedir bunlar

1-Ana karakterler dışındaki diğer karakterlerin iğrenç seslendirilmeleri.
    2-Yan görevlerin yetersizliği(Bir yandan da Biblo - mektup gibi saçma görevler ise sabır tüketiyor.)
    3-Ekran kartım 6950 hani bu oyunda eski ama full ayarda oynayamadım ayarları kıstım yine bazı yerlerde acayip fps düşüşleri var.Sanırım optimizasyon sıkıntılı çünkü ME 3'de bile tüm ayarları açtım zerre frame düşüş problemi yaşamadım.(Kapalı alanda hiç sıkıntı yok ama açık alan da bazı yerler çok kötü-Zaten hava sıcak ekran kartı 84 dereceleri gördü Fanı %45 çekince 70'e kadar düştü)
    4-Yine ana karakterler dışında kalan diğer karakterlerin modellemeleri oldukça kötü(Özellikle ada halkı rezalet)
    5-Araçlarda radyo çalıyor ama kontrol etme seçeneğimiz yok İnsan 2 tane radyo kanalı ekler yada mp3 klasörü oluşturup araç kullanırken dinlesek fena olmazdı hani(Gta gibi)
    6-Radyo kulelerini aktif etmemiz karşılığında verilen ücretsiz silahlar.(Oyunu kolaylaştırdığını düşündüğüm için hoşuma gitmedi.)

Tabi bu eksiklikler kişisel görüşüm.Fakat bunların yanında pek çok artısı ve detaylar var oynamanızı tavsiye ederim...

Edit :Oyun Bitti
    Sağolsun buradaki bir vatandaş sayesinde oyun sonunda arkadaşlar veya citra arasında seçim yapacağımızı okumuştum fakat seçimin direk liza'nın boğazını kesme fikri hiç aklıma gelmemişti.Citra nasıl bir şey üflediyse karakter yine uçtu Tabiiki arkadaşlarımı seçtim citra'da kazaya kurban gitti başta üzüldüm ama liza'nın boğazını kesmemi beklemesin merak ettiğimden son yarım saatlik aksiyon kısmını tekrar oynadım (Oyunun resmen doruk noktası olmuş).Bu sefer citrayı seçeyim herhalde rakyat halkının lideri olurum falan derken bir baktım yine citra'nın üzerindeyiz (iş üstündeyiz ) vay anasını derken hatun bıçağı sapladı ne küfür ettim arkadaş lider olucaz derken kadının niyeti Jason'un çocuğuna sahip olup onu öldürmekmiş.Oyun sonrası ne kadar rakyatlı savaşçı gördüysem alayını öldüresim geldi.Koca adayı işgalcilerden kurtardıktan sonra layık görülene bak Vass,hoyt,Sam gelin lan citra ile grup yapacaz.(Hakediyo çünkü)/spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelkurmay89 -- 7 Temmuz 2015; 11:00:13 >

• Ulan ne oyundu be. Far cry4 falan halt etmis

• Oyun süper tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melankoli4

arkadaşlar merhaba, oyunun hikaye modunu bitirdim ama bu biblolar ve mektuplar kaldı, bunların toplanması ne işe yarıyor, hemen hemen tüm radyo kuleleri ve karakolları da hallettiğimden biblo ve mektuplar bir işe yaramıyorsa noktalayacağım oyunu

Hocam biblo ve mektuplar trophy için gerekli bütün trophyleri yapmak istiyorsanız bütün mektupları ve en az 60 tane bibloyu toplamanız gerekiyor.
  • Youtube da videosunu görünce aklıma geldi lan bende farcry 3 vardı diye. Başladım, 5 saat oynadım. İnternetten türkçe yama aradım ama adam akıllı bulamadım. Sizin bildiğiniz yama varda atar mısınız.
    Not: Oyun orjinal
  • Beyler oyunu oynuyorumda PC de inanilmaz baş agrisi yapiyor.Kaplamalar falan çok parliyor bir cözumu var mi?

• Paraşüt nasıl alabilirim, bazı bibbolar kaya üzerinde cikamiyorum oralara ?

• Arkadaşlar şu sıralar bu oyunu oynayan var mı?

Yükledim oynamaya başladım ama bir iki sorunum var,

1. İlk görevde domuz derisi için çiftliğe gittim domuzları kestim ama çanta dolu olduğu için çantaya alamıyorum derileri. Çantayıda boşaltamadım. Şanta boşaltma tuşu nedir denedim hepsini olmadı :) Gideyim satıp geleyim dedim onuda görev bölgesinden dışarı çıktım diye baştan başlatıyor yahu...
    2. Elimde tabanca var yürürken tabanca sürekli elimde. İhtiyacım olunca çıkarmak istiyorum tabancayı hangi tuşsa inaktif ediyoruz bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woltmer -- 31 Mart 2016; 12:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Arkadaşlar şu sıralar bu oyunu oynayan var mı?

1. İlk görevde domuz derisi için çiftliğe gittim domuzları kestim ama çanta dolu olduğu için çantaya alamıyorum derileri. Çantayıda boşaltamadım. Şanta boşaltma tuşu nedir denedim hepsini olmadı :) Gideyim satıp geleyim dedim onuda görev bölgesinden dışarı çıktım diye baştan başlatıyor yahu...
    2. Elimde tabanca var yürürken tabanca sürekli elimde. İhtiyacım olunca çıkarmak istiyorum tabancayı hangi tuşsa inaktif ediyoruz bunu?

Pause menüsünden çantanın içindekilere girip boşaltabiliyorsun çantanı,ama görev dışında doluysa safehouselarda sat fazla malzemeleri.Elde silah olmadan dolaşmak da bildiğim kadarıyla yok,elin boş dolaşamıyorsun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Arkadaşlar şu sıralar bu oyunu oynayan var mı?

Pause menüsünden çantanın içindekilere girip boşaltabiliyorsun çantanı,ama görev dışında doluysa safehouselarda sat fazla malzemeleri.Elde silah olmadan dolaşmak da bildiğim kadarıyla yok,elin boş dolaşamıyorsun yani

Akşam eve gidince tekrar deneyeceğim ama bütün tuşları denedim çantadakileri fazlalıkları atmak için:) Belkide ilk görev olduğu içinmi acaba henüz çanta boşaltma aktif olmayabilir diye düşündüm bir taraftanda :)
    Çanta içindekilere çift tıkladım her tuşa bastım bir hareket olmadı...

• Arkadaşlar benim oyunda şöyle bir hata var. Ne yaptıysam düzelmedi. Sürücüleri güncelledim, grafik ayarlarıyla oynadım ama yine aynı. İnternette de çözümünü bulamadım. Bilen birisi varsa yardım etsin lütfen.

• Oyunu kışın bitirmiştim heralde Ubisoftun tek iyi oyunudur.
    Spoiler butonunda sıkıntımı var yav.Yorumumu yazamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 1 Nisan 2016; 21:27:56 >
  • Günler sonra gelen devam yorumu :)

Haritanın yarısından fazlasını açtım, çok sardı bu oyun.
    İlk başta oynayabilirlik falan biraz garip gelmişti ama şimdi alıştım çok güzel gidiyor.
    Adamlar güzel oyun yapmışlar. Oturdummu kalkamıyorum başından, şu direğede tırmanıp haritayı açayım, şu kampa da saldırayım falan derken saatler geçiyor...
  • Efsane oyun
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.