Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: aknctn
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
3.186
Cevap
117
Favori
382.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna ilk yama yüklediğimde oyuna girdiğimde menüde tıklanıyodu hiç bir yere giremiyordum fare hareket ediyor ama hiç bir şeye tıklanmıyorudu. ( devam et, ayarlar, gibi) şimdi bunu yaptıktan sonra launcher dan oyuna girince ekran küçülüp siyah oluyor ve çalışmayı durdudu hatası alıyorum orjınal dil dosyalarını bulmamın ve yamayı kaldırmanın bir yolu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sthonem -- 19 Ağustos 2017; 7:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sthonem

oyuna ilk yama yüklediğimde oyuna girdiğimde menüde tıklanıyodu hiç bir yere giremiyordum fare hareket ediyor ama hiç bir şeye tıklanmıyorudu. ( devam et, ayarlar, gibi) şimdi bunu yaptıktan sonra launcher dan oyuna girince ekran küçülüp siyah oluyor ve çalışmayı durdudu hatası alıyorum orjınal dil dosyalarını bulmamın ve yamayı kaldırmanın bir yolu var mı ?

Çözünürlüğü ayarlayıp tekrar deneyin. Eğer olmazsa data içindeki interface, strings ve Launcher klasörlerini silerek kaldırabilirsiniz.
  • Korsan oynamaya çalışanlar "Fallout 4 Complete Pack [CorePack]" bu versiyonda düzgün çalışıyor yama.

Birde ben kurdum yamayı,indirme felan yaptı.Çözünürülük sorunu da yok ama oyuna girince hala İngilizceydi heryer.Strings klasörüne girdim dosyalar winrarlıymış,strings olanı çıkardım oraya diğer menüler için olanı da ordan alıp interfacenin içine atıp oraya çıkardım düzelti.Şimdi güncellemeler de çalışıyor.
    Garip niye böyle olduysa.
  • Yama icin size tesekkur ediyorum benim sorunum launcher dan oyuna girince hata verip acilmiyor nvidia experience dan acinca oyun aciliyor sebebini anlamadim bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamada emeği geçen herkesin eline sağlık.Çok büyük (rpg)oyununu hızlıca çevirdiniz ve oyuncuların gönlünde taht kurdunuz.Başta ekibin lideri azimli @Sarkis.Kısaohanyan olmak üzere ekipteki herkese nekadar teşekkür etsek azdır.Yaptığınız iş(yama)oyunseverleri çok mutlu etti,hayattaki olumsuzluklara rağmen buradaki(dh)"Fallout 4 Türkçe Yama" konusunu görünce sevinen,heyecanlanan insanlar tanıdım.Hakkınız ödenmez...

@Sarkis Kısaohanyan

@Batuhan Ç. Yılmaz

@Uğurcan Bilgin

@Hamza Altan

@Çağatay Çoban

@Mustafa Şanlı

@Ataberk Çakan

@Berke Gökçe

@Nezih Tekin

@Celil Oğuz

@Ali Aydın

@Eray Aydın

@Kaan Kılıç

Korsan Çeviri ekibi biz(oyuncular) sizi asla unutmayacağız,sevgiyle kalın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Yama icin size tesekkur ediyorum benim sorunum launcher dan oyuna girince hata verip acilmiyor nvidia experience dan acinca oyun aciliyor sebebini anlamadim bunun

Launcher üzerinden ayarları tekrar yapın düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valas

Yamada emeği geçen herkesin eline sağlık.Çok büyük (rpg)oyununu hızlıca çevirdiniz ve oyuncuların gönlünde taht kurdunuz.Başta ekibin lideri azimli @Sarkis.Kısaohanyan olmak üzere ekipteki herkese nekadar teşekkür etsek azdır.Yaptığınız iş(yama)oyunseverleri çok mutlu etti,hayattaki olumsuzluklara rağmen buradaki(dh)"Fallout 4 Türkçe Yama" konusunu görünce sevinen,heyecanlanan insanlar tanıdım.Hakkınız ödenmez...

@Sarkis Kısaohanyan

@Batuhan Ç. Yılmaz

@Uğurcan Bilgin

@Hamza Altan

@Çağatay Çoban

@Mustafa Şanlı

@Ataberk Çakan

@Berke Gökçe

@Nezih Tekin

@Celil Oğuz

@Ali Aydın

@Eray Aydın

@Kaan Kılıç

Korsan Çeviri ekibi biz(oyuncular) sizi asla unutmayacağız,sevgiyle kalın..

Yorumunuz için teşekkürler, ama daha yamamız bitmedi :) Hala önümüzde aşmamız gereken bir yol var. Siz bir de o yol aşıldıktan sonra görün :)

• Ayarlardan düşük grafik seçtiğimde Fallout 4 çalışmayı durdurdu hasası alıyordum 17.08.2017 de. Bugün açtığımda yama kendini güncelledi. Grafik sorunun giderilmesinden dolayı Çözünürlük 1366x768 Detay Düşük gerisinide en iyi performans olarak ayarladım ancak yine Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: regedit1

Ayarlardan düşük grafik seçtiğimde Fallout 4 çalışmayı durdurdu hasası alıyordum 17.08.2017 de. Bugün açtığımda yama kendini güncelledi. Grafik sorunun giderilmesinden dolayı Çözünürlük 1366x768 Detay Düşük gerisinide en iyi performans olarak ayarladım ancak yine Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

Özür 1360x768 yapınca açtı
  • quote:

quote:

Ayarlardan düşük grafik seçtiğimde Fallout 4 çalışmayı durdurdu hasası alıyordum 17.08.2017 de. Bugün açtığımda yama kendini güncelledi. Grafik sorunun giderilmesinden dolayı Çözünürlük 1366x768 Detay Düşük gerisinide en iyi performans olarak ayarladım ancak yine Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum

1366 yerine 1360 yapındcada kenarda boşluk olmakta 1366x768 de sorun devam ediyor

• quote:

quote:

quote:

1366 yerine 1360 yapındcada kenarda boşluk olmakta 1366x768 de sorun devam ediyor

Dm attım bakar mısınız?

• Çalışma gerçekten çok güzel. Elinize sağlık arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrardan Merhaba;

Mod çalışıyor alt yazılar türkçe ama komutların hepsi ingilizce örnek; kapı açma kapama gibi ve terminallerin hepsi ingilizce ayrıca pipboy menüsüde ingilizce. Bazı modlar yüklü nexsuda acaba onlardanmı kaynaklıdır? Yüklü olan modlar resimdekiler.
  • Mantıkken moddan kaynaklı arkadaşım kapılar türkçe lakin bazı dlc lerde bazı kapılar nadiren türkçe değil sanırım seninki hiç türkçe değil bunun sepebini moddan kaynaklı olduğunu söyleyebilirim istersen nexustan hepsini pasif edip öyle açmayı dene hem fikir olursun.
  • Oyunum türkçe ve düzgün çalışıyor ancak yollarda topladığımız ses kasetleri ingilizce ve gariptir ki son kısımları türkçe acaba yamayı yanlış mı yükledim ?
  • Vault' dan çıkınca ses gitti, kapatıp açmayı denediğim zaman (oyunun masaüstüne attığı ikondan) güncelleme gerekiyor diyor, siteye yönlendiriyor, yeniden indirip kurmamız mı lazım?

edit: linkten 1. sayfadaki exe. ' yi indirdim, masaüstü ikonundan giremiyorum ama oyun klasörü içindeki ikondan girebildim, SES GELDİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 19 Ağustos 2017; 12:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

quote:

quote:

Dm attım bakar mısınız?

mesaj gönderdim şimdi

• oyun dün sorunsuz çalışıyordu bugünkü güncellemeyle birlikte oyuna girmemeye başladı sadece ayarlardan pencere modunu açıp oyuna girebiliyorum tam ekran oynamamız mümkün mü?
  • Allahım hangisine sevineceğime bilemedim.
    Daha önce yazmıştım burada Türkçe yamaların kralı dediğim (W3TR.Pidacs) Witcher 3'e yapılanı anmadan olmaz, The Elder Scrolls V: Skyrim sonrasında yıllardır beklenen E.S.IV: Oblivion yaması yeni yayınlandı. Şimdi bir yanda Fallout 3 yaması iki yılın ardından %100 oldu kalite-kontrol-düzeltme aşamasındaymış öbür yanda delicesine beklediğimiz Fallout 4 yaması da nihayet bitti.

Şu ALPHA sonrasında umarım BETA ve tam sürüm süreçleri de kazasız belasız sorunsuz sonuçlanır Launcher yükleme kurulum hatalar bug'lar vb giderilir muradımıza ereriz, her iki yama için de (Fallout 3 ve 4) bunu sabırsızlıkla bekliyoruz tabii ki.

Laf aramızda tam tekmil hatasız sorunsuz bitmiş %100 tam sürüm yamalar için 2-3 ay daha var gibi? Kasım ve ya Aralık ayından söz ediliyordu sanki. Bir de çaktırmıyorlar ama hem Fallout 3 hem de Fallout 4 altyazıları aynı anda tamamlanıp yayınlanacak gibi hissediyorum bakalım :) haydi hayırlısı 'geç olsun da güç olmasın'. Bu alemde hangi Türkçe altyazı yaması için olursa olsun emeği geçen herkesin ellerine gözlerine sağlık! Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar eksik olmayın.

Üste bahsettiğim o ünlü Witcher 3 yaması için şuradan buyrun:
    https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-3-100-turkce-dil-paketi-v3-00-yayimlandi-w3tr-pidacs-com--110088760

---
    NOT: Bu mesajımı ayrıca Fallout 3 konusuna da alıntılıyorum. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 19 Ağustos 2017; 21:18:56 >

• Arkadaşlar oyun bende steamde yüklüydü fakat silip tekrar kurmam gerektiğinde tekrar steamden kurdum buraya kadar iyi güzel ama önceden yama 1.9.5 olarak gösteriyodu ama şimdi 1.9.4 olarak gösteriyo. özelliklerdende bu oyunu hep güncel tut olarak gösteriyo yamada 1.9.5 güncellemesi istiyo.bunun için napabilirim 1.9.5 olarak nasıl steamden güncelleme yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.