Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
3.184
Cevap
117
Favori
382.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eskmurat91

Arkadaşlar oyun bende steamde yüklüydü fakat silip tekrar kurmam gerektiğinde tekrar steamden kurdum buraya kadar iyi güzel ama önceden yama 1.9.5 olarak gösteriyodu ama şimdi 1.9.4 olarak gösteriyo. özelliklerdende bu oyunu hep güncel tut olarak gösteriyo yamada 1.9.5 güncellemesi istiyo.bunun için napabilirim 1.9.5 olarak nasıl steamden güncelleme yapabilirim

1.9.5 sürümü hiç çıkmadı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Arkadaşlar oyun bende steamde yüklüydü fakat silip tekrar kurmam gerektiğinde tekrar steamden kurdum buraya kadar iyi güzel ama önceden yama 1.9.5 olarak gösteriyodu ama şimdi 1.9.4 olarak gösteriyo. özelliklerdende bu oyunu hep güncel tut olarak gösteriyo yamada 1.9.5 güncellemesi istiyo.bunun için napabilirim 1.9.5 olarak nasıl steamden güncelleme yapabilirim

yama notlarında 1.5 sürümleri ve üstlerinde çalışmaktadır diye bi not yazılmış.oyunu bayağa önce silmiştim ama türkçe yaması çıkınca tekrar 4 gözle bekleyip yükledim.Ama önvceki sürümünü düşünüyodumda 1.5 diye hatırlıyorum belkide yanlış hatırlıyorum şuan emin olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskmurat91 -- 19 Ağustos 2017; 15:53:38 >

• Sürüm 1.5 sorunsuz çalışıyor teşekkürler her girişimde reklam geçiyorum +rep
  • quote:

quote:

quote:

yama notlarında 1.5 sürümleri ve üstlerinde çalışmaktadır diye bi not yazılmış.oyunu bayağa önce silmiştim ama türkçe yaması çıkınca tekrar 4 gözle bekleyip yükledim.Ama önvceki sürümünü düşünüyodumda 1.5 diye hatırlıyorum belkide yanlış hatırlıyorum şuan emin olamadım

haa :) 1.5 derken aslında 1.5.157 o. ondan sonra çıkan sürümler de,
    1.6.3
    1.7.0
    1.7.19
    1.8.7
    ve
    1.9.4
    yani 1.9.4 sürümü (Steam üzerinden de başka bir yerden de edinilebilecek) en üst stabil sürümdür. Beta kullanmıyorsanız tabi.
    O yüzden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 19 Ağustos 2017; 17:10:21 >

• Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    he tamam şimdi oldu bende burda google amca üzerinden 2 saattir araştırma yapıyodum niye güncel değil diye :D
  • Yama çok güzel tadını çıkara çıkara oynuyorum. Ellerinize sağlık. Bir sorum olacak. Mod yükleme yamaya problem çıkartırmı acaba? Özellikle diyalog modu ve taşıma kapasitesi modu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundonumu

Yama çok güzel tadını çıkara çıkara oynuyorum. Ellerinize sağlık. Bir sorum olacak. Mod yükleme yamaya problem çıkartırmı acaba? Özellikle diyalog modu ve taşıma kapasitesi modu.

Çoğu çıkartmıyor. Unofficial pack ve eşya modları dışında çok bir mod yok.
  • Merhaba; Gün içinde rahatlıkla oynuyordum sonra çıktım şimdi giremiyorum resimdeki hatayı veriyor. Bir fikriniz varmı acaba sebebi konusunda?
    Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama
  • MrPoo M kullanıcısına yanıt
    Aynı klasörde bulunan update.exe'yi çalıştırmayı deneyin.
  • Denedim ama update.exe ye tıklayınca hiç bir şey olmuyor.
  • Ayrıca steamda da aşağıdaki gibi bir hata veriyor ama güncelleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPoo -- 19 Ağustos 2017; 18:8:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fresh Blood

Aynı klasörde bulunan update.exe'yi çalıştırmayı deneyin.

çok üst üste yazddım kusura bakmayın çözmeye çalışıyorum. Şuan güncelleme yaparken launcher böyle bir hata verdi.

• Kardeşim yöneti olarak calıştır ozaman sorunun düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servotxz

Kardeşim yöneti olarak calıştır ozaman sorunun düzelir

şimdi pcyi açtım kapatım attığım ilk resimdeki launcher exe gitti kayboldu tekrardan forumdan indirim kurmaya çalıştım güncelleme geldi dedi güncelleme yaparken son attığım resimdeki hatayı verdi.
  • Kardeşim orjin launc oyuna gir ac sonra tr yamalı launc yöneti olarak calıştır ben öyle hallettim sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servotxz

Kardeşim orjin launc oyuna gir ac sonra tr yamalı launc yöneti olarak calıştır ben öyle hallettim sorunu

tr launcher ı kurmuyor işte en son attığım resimdeki hatayı veriyor.
  • Launcher.exe steam tarafından indirilmeye çalışıyor, siz de bu arada launcher.exe'yi değiştirmek istiyorsunuz. Bence başarılı :) Tabii ki hata alırsınız. :D
  • quote:

Launcher.exe steam tarafından indirilmeye çalışıyor, siz de bu arada launcher.exe'yi değiştirmek istiyorsunuz. Bence başarılı :) Tabii ki hata alırsınız. :D

çözüm ne peki steam kendi öyle yaptı?
  • Emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorumGüzel işlere imza attınız.Devamının gelmesi dileğiyle başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPoo

quote:

Launcher.exe steam tarafından indirilmeye çalışıyor, siz de bu arada launcher.exe'yi değiştirmek istiyorsunuz. Bence başarılı :) Tabii ki hata alırsınız. :D

çözüm ne peki steam kendi öyle yaptı?

Steam'in dosya kontrolünü bitirmesini bekleyip sonrasında yamayı yüklemek, sonrasında da dosya kontrolü yapmamak. Yapılırsa da, yamayı tekrar yüklemek.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.