Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.166
Cevap
113
Favori
377.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu uzun bir süreden sonra tekrar oynayım dedim launcherdan dolayı bir sorun yaşadım.Yamanın Launcher çalıştırdığım da Launcher'ın güncel olmadığını güncellemek için manual kurmamı isteyip bir siteye yönlendirdi fakathttp://ww1.korsanceviri.com/ bu site kapanmış ne yapmam gerekiyor? Galiba her şeyi silip manuel yükleme yapmam lazım.Oyun dosyalarını doğrulayıp Launcher'sız normal munael yükleme yaparak Türkçe yama'ya tekrardan kavuştum teşekkürler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xohoos1 -- 19 Mayıs 2020; 13:18:15 >
  • Elinize sağlık. 3 yıl sonra döneyim dedim oyuna.
  • meraba cevirmen arkdaslar ben cevirinizi indirdim kurdum guncelle var guncelliyor reklami geciyorum sizin adlariniz cikiyor oyna bagisla filan var benım sorunum surda oynaya basıyorum acılıyor ama hala yabanci dil olarak aciliyor bir turlu yapamadım ve yardımınıza ıhtıyacım var uzakdan baglantıyla hallederim yazmissiniz hallderseniz cok iyi olur yada nasıl halledecegimi soylerseniz ?
  • ekremozr123 E kullanıcısına yanıt
    selam şansa bende bugün kurdum yamayı. manuel olanı kurmanı tavsiye ederim.
  • steam sürüme uyumlu mudur?
  • Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yama sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Oyunu steam üzerinden satın alıp kurdum.
    Manuel yamayı denedim ama kuramadım. Konuyu açan arkadaşın YouTube videosu altındaki linkten launcher'i indirip kurdum ve oyuna Yama kurulmuş oldu.

Bu dosyayı indirip kurun.

https://drive.google.com/file/d/19P5WtuFxP5serXwJoM7hNu1QZB-Dkbn-/view

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel çalışma olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackTim -- 8 Ağustos 2020; 1:45:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Daha önce Windows 7 de oyunu güzelce Türkçe şeklinde oynuyordum. Şimdi Windows 10 a geçtim. Manuel olarak tüm işlemleri yapıyorum. Fallout4Custom.ini dosyasını belgelerimde fallout4 klasörüne koyunca oyun lancher ı açılıyor ama play a bastığımda siyah ekran gelip masaüstüne dönüyor. Fallout4Custom.ini dosyasını koymazsam oyun açılıyor ama İngilizce tabi. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba?
  • Merhabalar. Manuel şekilde kurdum fakat diyalogların yaklaşık yarısı halen İngilizce görünüyor. Steam son versiyonunu kullanıyorum. Sizce sorun nedir?
  • Launcher kaldırılmış. Bu haliyle FDI çalışmıyor yardım edebilecek var mı?
  • bir çeviri yapmışlar ama ne olduğu belli değil oyunun yarısı ingilizce yarısı türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortoZorto

bir çeviri yapmışlar ama ne olduğu belli değil oyunun yarısı ingilizce yarısı türkçe
    Merhaba, yamayı düzgün yüklediysen oyunda Türkçe olmayan 2 yer olabilir;
    1-mağazadan alınmış ürünler
    2-unofficial pack ya da item sınıflandırma gibi diyalogların üzerine yazan modlar.

Bu ikisinin dışında kalan her şey Türkçe ve takdir edersin ki bunlara da bizim müdahale etme şansımız yok.

Not: Yamayı buradan kurduğundan eminsin değil mi? Bazı saçma sapan sitelerde yamanın alfa versiyonu yayınlanıyor, o yüzden burada yayınlanan manuel kurulum dosyasını kullanmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

Merhaba, yamayı düzgün yüklediysen oyunda Türkçe olmayan 2 yer olabilir;
    1-mağazadan alınmış ürünler
    2-unofficial pack ya da item sınıflandırma gibi diyalogların üzerine yazan modlar.

Bu ikisinin dışında kalan her şey Türkçe ve takdir edersin ki bunlara da bizim müdahale etme şansımız yok.

Not: Yamayı buradan kurduğundan eminsin değil mi? Bazı saçma sapan sitelerde yamanın alfa versiyonu yayınlanıyor, o yüzden burada yayınlanan manuel kurulum dosyasını kullanmanı öneririm.

Alıntıları Göster
    evet şimdi buradan indirdim daha oynamadım ama unoffical pack yüklüydü eski yamanın üstüne

yama yine sizindi korsan çeviri launcheri filan vardı ama eski olduğu belli oluyordu

ve neden unofpatchı çeviremiyorsunuz ya da nasıl çeviriyi bozuyor onu tam anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 2 Eylül 2020; 4:21:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MortoZorto

evet şimdi buradan indirdim daha oynamadım ama unoffical pack yüklüydü eski yamanın üstüne

yama yine sizindi korsan çeviri launcheri filan vardı ama eski olduğu belli oluyordu

ve neden unofpatchı çeviremiyorsunuz ya da nasıl çeviriyi bozuyor onu tam anlamadım

Alıntıları Göster
    Şöyle ki, yazım hatalarını gidermek için oyun dosyalarını görüp onları devre dışı bırakıp kendi hazırladıkları düzenlenmiş halini gösterecek şekilde hazırlanmış. haliyle bizim yamamız oyun dosyalarının yerine geçtiği için ne yazık ki Unofficial pack üzerine yazıyor. Çözüm olarak Unofficial Pack'ı çevirebiliyoruz, ama son çevirmemizin üstünden kaç kere güncelleme aldığı için, geçerliliği kalmadı ve her güncellemede tekrar tekrar çevirmemiz de zor olduğundan artık yapmıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

Şöyle ki, yazım hatalarını gidermek için oyun dosyalarını görüp onları devre dışı bırakıp kendi hazırladıkları düzenlenmiş halini gösterecek şekilde hazırlanmış. haliyle bizim yamamız oyun dosyalarının yerine geçtiği için ne yazık ki Unofficial pack üzerine yazıyor. Çözüm olarak Unofficial Pack'ı çevirebiliyoruz, ama son çevirmemizin üstünden kaç kere güncelleme aldığı için, geçerliliği kalmadı ve her güncellemede tekrar tekrar çevirmemiz de zor olduğundan artık yapmıyoruz.

Alıntıları Göster
    anladım sağ olun elinize sağlık

• Yamayı ne yaptıysam kuramadım. Dosya konumunda interface dosyası yok strings dosyası var. Yama dosyalarını nereye attıysam da oyun Türkçe olmadı. Oyunun orjinal interface dosyasını nereden bulabilirim ya da başka bir çözüm bilen var mı ?
  • rusça versiyonu türkçe yapabilir miyiz?

• Hocam selam, yama dlcler olmadan çalışır mı ?

• Selam kardes ben 4 gundu urasiyorum cozemiyorum sorunu.
    Oyun surumum bu v1.10.163.0.1
    Yamayi kuruyorum oyun menusu falan hersey turkce yalniz karakterlerin konusma alt yazi turkce olmuyor. Biri yardim ede bilirmi lutfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevdiğim birkaç modu yerelleştirmeye çalışıyorum da yaptığınız yerelleştirme ile aynı olması adına, çalışmayı yaparken terimler sözlüğü oluşturdunuz mu? Varsa konuya ekleyebilir misiniz,

teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.