Şimdi Ara

'Fallout 4 Season Pass' Yerelleştirme Çalışması (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
34
Favori
48.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demek benim yazmamı bekliyormuşsun. Şaka bir yana sonunda yazman bekleyenleri sevindirdi. Tekrardan kolay gelsin.
  • Bu konu başlığı altında son 2 günde yazılan komplo teorisi tarzı yorumlar collodinin daha fazla dayanamayıp dönmesine vesile oldu. Kendisi bir müddet daha yazmasa idi olay adli bir vakaya dönüşebilirdi.

Kendisine diğer %50'lik dilimde kolay gelmesi dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 10 Haziran 2017; 21:36:17 >
  • collodin yerim seni

En tutmayan kehanetlerin adamı olarak yama çıkışını yılbaşına öngörüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hissediyorum bayramda çıkacak.
  • Boş boş konuşan arkadaşlar vardı, kendilerini şimdi görmek isteriz. adam tek başına new Vegas ı çevirdi. Bu oyun her türlü çevirilecek demiştik.

Bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kişi %50 başka lafa gerek yok.
  • Allahım online olmuş sonunda abi yamanın %50 olmasından çok yaşamana sevindim yeminle
  • "Fallout 4 Season Pass" bu. Çevirinin dörtte üçü bitmiş. Helal olsun
  • Diğer yama ile aynı zamanda bitecek gibi görünüyor ikisinde dene tarafını seç snickers.
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    ortada seçimlik bişey yok bence collodininkisi kat kat kaliteli olacaktır diger arkadasların emegine yazık olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yol Thur Shol -- 12 Haziran 2017; 23:36:32 >
  • Bir oyunu iki farklı kişinin yada grubun çevirmesi biraz saçma geliyor bana. Keşke bir şekilde anlaşma sağlansaydı. Yinede iki tarafında emeklerine sağlık.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    diğer gruptaki arkadaş iletişime geçmiş ama konu sahibi tek başına çevirmek istemiş oda %30-40 a kadar tek başına çevirdi sonradan katılanlar oldu şimdiye iki tarafta birleşseydi çoktan bitmişti
  • %5 in yanında 0 rı görünce nasıl sevindim ben final hali çıkar diyordum bu kadar beklemeye olsun buda birşeydir beklemedeyiz ;)
  • Elinize sağlık. Yaptığınız şey için ne kadar teşekkür etsek az.
  • Sadece season pass sahiplerinde mi çalışacak yama mesela bende season pass yok.
  • collodin kullanıcısına yanıt
    Hocam varya mesajını görünce deli sevindim. 50 saatlik oruçtan sonra iftar gibi geldi İşin şakası bir yana New vegas ile yaptığın işin başarısı üstüne üstlük hatırlamazsın bir modunda çevirisi konusunda senden istediğim destek vardı ve gerçi çevirmemiştin bende yerin ayrıdır. Merakla bekliyordum. Tekrar eline koluna aklına sağlık.
  • Siz fallout 4 çevirirsiniz ben season pass yerelleştiririm.Memati gitti dizi bitti -Baran MARLEY
  • wow dlcler bitmiş ana hikaye %50 çok iyi diğer ekibe yazık olacak ama.
  • New Vegas'ta çıkardığı işle hepimizi sevindirmiştin arkadaşım. Defalarca oynadım sayende. Umarım bu çeviride bir an önce tamamlanır ve Fallout evreninde bir kez daha kayboluruz. Eline emeğine sağlık.
  • %50 diye editlendiğinden beri 28 gün oldu, ses yok. Umarım yakın zamanda sürprizle dönersin. Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.