Şimdi Ara

Fallout 3 GOTY PC /PS3 / XBOX360 Türkçe Yama ÇIKTI [ TRGameStudio.com ] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
12
Favori
19.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V2 ne zaman çıkacak tahminen şimdiden teşekkürler yama için çok sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler,yaptıgınız kolay bir iş değil heycanla bekliyoruz v2 yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proudmoore117 -- 29 Haziran 2018; 12:11:14 >
  • V2 ne zaman gelecek acaba baya oldu İnşallah çıkar şimdiden teşekkürler

• Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam. Oncelikle bu ceviri icin cok minnetdarim. Yureginize agzinza saglik. Boyle buyuk bir evreni turkcelesdirginiz icin kalbimle tesekkur ederim. Hocam sizden ozel soru sormak istedim. Ben Turkmenistanliyim. Ve siz turklerin cevirdigi oyunlari bayila bayila seve seve oynuyorum. Ve sizin ceviriniz icin cok buyuk heyecanla bekledim. Ama malasef bagis yapmadan ceviriye ulasilmiyormus. Bende Turkmenstanli oldugum icin bagis yapmam imkansiz. Sizden sormak istedihim bedava ne zaman sunacaginiz ya da sunulmayackmi kac vakit beklerim. Sizden rica ederim cevaplarsiniz sevinirim. Yazilarimda yalnis vardir affiniza siginirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Bu mesaj silindi.
    Çok tesekkur ederim hocam yardiminiz icin. Indirdim eve varinca kurup tadini cikaricam.

• soyegow S kullanıcısına yanıt
    Tadini cikarin türkmenistana kucak dolusu sevgiler saygılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastertranslatorr

Tadini cikarin türkmenistana kucak dolusu sevgiler saygılar :)
    Size ve sizin aslan gibi ekibinize emegi gecen herkese çok çok minnettariz. Geleceginize ugurlar arzu ediyoruz ;)

• Master translator yaşıyormu ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam tek başına çabalıyor. Eleştirirken terbiyenizi takının.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 12 Ağustos 2018; 23:49:33 >
  • Tupac fanı kardeşim umarım v2 ile geri dönüşünü görürüz.
  • Beklemeyelim de ne yapalım beyler, v1 böyleydi eksikti hatalıydı şöyleydi böyleydi derken eh tüm umudumuzu v2'ye bağlamak zorunda kaldık bekliyoruz işte 'umut fakirin ekmeğidir' mi demek lazım ne demek lazım bilmiyorum sabırla merakla beklemeye devam.

Yani kendi açımdan söylersem o kadar sıfırlık İngilizce bilgisizliğinde değiliz çok şükür, çat pat yarım yamalak da olsa oyunlardaki çoğu İngilizce yazıyı ana senaryoda görevlerde anlatılmak istenenleri vb anlayıp ilerleyebiliyorum yani önüne çıkan her oyuna "illaki Türkçe altyazı isterük! tez zamanda Türkçe olsun!" diyenlerden değilim, de işte bir oyunu özellikle böylesi Fallout-Skyrim-Witcher-MassEffect ayarında oyunları (hatta AC serisi) "Türkçe" oynamak paha biçilemez oluyor ayrıca kendi dilimizde altyazılı oynamanın zevki sefası güzelliği bambaşka bir şey.

Neyse işte "Fallout 3 GoTY Edition Türkçe Yaması" diye, tüm DLC'leriyle beraber ana oyundaki eksikler giderilecek denen v2 yaması diye @Mastertranslatorr peşine takıldık geldik bugünlere daha ne olsun. (v1'in çıktığı) Aralık 2017'den bu yana beklenen "Fallout 3 GoTY Edition Türkçe Yama v2" umarız bir şekilde tamamlanır beklediğimize değer işallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 18 Ağustos 2018; 14:6:22 >

• Men of Letters kullanıcısına yanıt
    Gereksiz insanlar kendini nasılda belli ediyor seni şikayet ettim.
  • Hatalı Terminallerin düzeltme işlemi %75 tamamlanmıştır.
  • Bir şekilde yaşamaya çalışıyoruz. :) Senide görmeyeli çok oldu ne var ne yok arkadaşım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastertranslatorr -- 17 Ağustos 2018; 23:28:2 >
  • Bu kisa metni çevirirken tüylerim diken diken oldu etkiledi beni. Bende sizler ile paylaşmak istedim.

Neler olduguna dair hicbir fikrim yok. Savas sirenlerinin kapanali 20 dakikadan çok oldu ve uzaktan gök gürültüsü gibi birsey duydum. Binayi terk etmemize izin vermiyorlar ve sokakta neler oldugunu göremiyorum. Korkuyorum.... Belkide aklima gelen basima geliyor. Bunun icin insaa ettigimiz hersey elden gidiyor. Bu belkide benim yazdigim son sey olabilir, bu yüzden bunu her kim bulursa, eger basaramazsam aileme onlari çok sevdigimi söylesin.
  • V2 ne zaman gelecek acaba bilgisi olan var mı?

• Ana oyun V2 çevirisi %80 tamamlanılmştır. DLC'ler hariç ana oyunun v2 çevirisine odaklanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastertranslatorr -- 29 Eylül 2018; 23:36:30 >
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin. Umarım bir gün DLC'ler ile birlikte komple GOTY sürümünün Türkçe yamasını görürüz.
  • Terminallerin v2 çevirisi tamamlandi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mastertranslatorr -- 13 Ekim 2018; 21:9:55 >
  • Tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.