Şimdi Ara

Fallout 3 GOTY PC /PS3 / XBOX360 Türkçe Yama ÇIKTI [ TRGameStudio.com ] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
12
Favori
19.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yarın V3.5 çıkacak buradan paylaşacağım.

• Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Uzun zaman haber alamayınca yine iptal oldu diye düşünmüştüm..simdi çok sevindim.. Kolay gelsin Teşekkürler..
    Hocam kalbim temizmiş mi desem ne desem bilemedim. Tam bu gün Fallout 3'ü kurdum, Oyunda donma sorunu falan vardı onları çözdüm, Türkçe yamayı kurdum (Ama menü falan çevrili değildi yanlış yaptım her halde) Sonra bu mesajı gördüm. :D Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NamelesSy kullanıcısına yanıt

Dostum haber alamamanızın sebebi dh hesabımın şifresini unutmuştum ve giriş yaparken teknik sıkıntılar ile boğuşuyordum o yüzden uzun bir süre dh ye giriş yapamadım. Tek başıma çeviriye hala devam ediyorum. Baştan çevrilecekler diye bir liste yaptım onları baştan çevireceğim. Yani bu yama adam akıllı çıkana kadar ve tüm ek paketleri çevrilinceye kadar asla pes etmeyeceğim.

• umarım dediğiniz gibi olurda yama sonunda adam akıllı bir şekilde çıkar. kararlı tavrınız bunu yapacağınızı gösteriyor..beklemedeyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelesSy -- 8 Şubat 2021; 1:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastertranslatorr

Dostum haber alamamanızın sebebi dh hesabımın şifresini unutmuştum ve giriş yaparken teknik sıkıntılar ile boğuşuyordum o yüzden uzun bir süre dh ye giriş yapamadım. Tek başıma çeviriye hala devam ediyorum. Baştan çevrilecekler diye bir liste yaptım onları baştan çevireceğim. Yani bu yama adam akıllı çıkana kadar ve tüm ek paketleri çevrilinceye kadar asla pes etmeyeceğim.

Sen de nasıl bir azim var kaç yıl oldu bilmiyorum ama uzun zamandır çeviri yapıyorsun gerçekten tebrik ediyorum bu kadar üstüne düşmen takdire şayan

• cozepud C kullanıcısına yanıt

https://disk.yandex.com.tr/d/MUxWOxqoSibsPQ?w=1 BUYURUN V3.5 ben Mastertranslatorr bu yan hesabım iyi oyunlar dilerim.

Çaban için teşekkürler. İlk sürüm çıkmadan önceki süreçten dolayı yamadan hiçbir beklentim olmadı ama sen üstüne düşeni yaptın ve halen üstüne koymaya devam ediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom4627

https://disk.yandex.com.tr/d/MUxWOxqoSibsPQ?w=1 BUYURUN V3.5 ben Mastertranslatorr bu yan hesabım iyi oyunlar dilerim.

Ps3 versiyonu nu paylasirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ereneren E kullanıcısına yanıt

Maalesef onun ile ben ilgilenmiyorum. Port yapan arkadaşlara söyleyin yeni versiyonun portunu yapsınlar.

• Doom4627 kullanıcısına yanıt

link gitmiş hocam yeniler misin sana zahmet.

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt

Sanırım yapılan yeni güncellemede bir sorun çıktı, şuanda o düzeltilmeye çalışılıyor olabilir. Çevirmen, çevirisiyle gerçekten ilgili. Bunca zamandan sonra halen geliştirilmesi güzel bir şey. Sorunun düzeleceğine, çevirinin daha da iyileşeceğine güvenim tam.

• barankral2 kullanıcısına yanıt

eski çeviriyle bilim hitabet ve iyi birisi olarak bitirmiştim, yeni düzenlemiş çeviri ile tekrar oynayıp ful kötü ve silahlara abanarak gitmek istiyorum bir kerede.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.